Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Yu Yu Hakusho

Postavy

Yusuke Urameshi (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Yusuke Urameshi

Zbraň:úder síly nebo duchovní vlna

Něco o něm:Kluk,který by se stále jenom pral na školu ani nepomyslí a většina lidí z něj má strach.Jednou zemřel při autonehodě ale svět duchů ho vrátil zpět do života.Poté se stal detektivem světa duchů a řešil různé případy.Yusuke je naprosto nepoučitelný a do všeho se vrhá po hlavě.

Kazuma Kuwabara (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Kuwabara Kazuma

Zbraň:duchovní meč a meč dimenzí, jejichž délku dokáže ovlivňovat pomocí použitého množství duchovní síly

Něco o něm:Kuwabara je silný a statečný, ale není žádný krasavec a v hlavě toho taky moc nemá i když někdy dokáže vymyslet dobrou bojovou strategii.Rád se pere s Yusukem a i když prohrává,nepřestává ho to bavit.Časem se z Yusukeho a Kuwabary stávaj dobrý kámoši.

Hiei (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Hiei Jaganshi

Zbraň: dračí plamen. Taky mu to jde dobře s katanou

Něco o něm:Hiei se narodil v Ledové vesnici,kde žijí ledové víly.Nrodil se ze zakázané lásky ledové ženy a lidského muže.Tento vztah byl však v ledové vesnici zakázaný a narození chlapce věstilo příchod zlých časů. Víly malého chlapce i přes pláč jeho matky shodily z útesu.Mladý démon ale nezapomněl na jejich krutost a ani na sestřičku Yukinu, kterou se vydal hledat.Aby se mu vše lépe hledalo nechal si vyoperovat třetí oko(zlé oko).když našel svou sestru,rozhodl se jí neříct o tom ,že její bratr.Měl strach že by nechtěla za bratra muže,který byl v minulostm zlodějem.

Shuichi Minamino (Yu Yu Hakusho)

Yoko Kurama (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Youko Kurama/Shuischi Minamino

Zbraň:velký stratég ,růžový bič a ostatní kytičkové útoky jako například strom nočních můr

Něco o něm:Kurama býval mocným liščím démonem v Zásvětí.Specializoval se na zlodějinu a luštění kódů.Jednoho dne však byl zraněn při útěku a tak se uchýlil do lidského světa jako lidské dítě. Jeho síly se mu měly postupně vrátit do deseti let. Jeho matka ho vychovávala s velkou láskou a tak si na lidi zvykl a oblíbil si je.

Koenma Daioh (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Koenma Daioh

Zbraň:Dudlík neboli prsten síly

Něco o něm:Koenma je šéf světa duchů.Jeho otec je král Enma.Koenma se dokáže proměnit na asi 15-ti letého kluka.Tak to chodí v lidském světě.Když něco pokazí,čeká ho výprask u otce(někdy i 200 ran po zadku)

Botan (Yu Yu Hakusho)

Jméno:Botan

Zbraň:Nemá žádné speciální bojové schopnosti,ale skvěle létá na pádle

Něco o ní:Botan je veselá,trošku ulítlá holka.Na začátku je obyčejný posel ze světa duchů, který má pomoct Yusukemu složit velkou zkoušku, aby se mohl vrátit mezi živé.Postupně se z ní však stává asistentka Yusukeho a pomáhá mu při různých případech.

Genkai

Jméno:Genkai

Zbraň:úder síly nebo duchovní vlna(je na tom stejně jako Yusuke)

Něco o ní:Je to tvrdá ženská,dobrá bojovnice,ale především hodná dokáže být velmi přátelská.Je hodně oblíbená.Předala duchovní jádro Yusukemu...tak že už není silná tak, jako za  mlada(a ani není tak hezká ^^)

Žádné komentáře
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !