Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Bangkok Love Story

Bangkok Love Story vypráví o muži jménem Maek (Rattanaballang Tohssawat), který se živí unášením a zabíjením lidí na zakázku. Tentokrát je poslán najít a přivést muže jménem IHT (Chaiwat Tongsaeng). Když Maek muže donese ke svému “bossu”, je mu přikázáno ho zabít. On však odmítne, a tak, než se stihne nadát, se společně s IHTem ocitá v přestřelce, ve které schytá kůlku do ramene. IHT pomáhá Maekovi do bezpečí, kde jej lečí a stará se oň. A jak se tak o něj stará, stane se, že se do sebe zamilují. 
Maekův život je však velice komplikovaný. Žije se svou nemocnou matkou a bratrem, který byl v dětství znásilněn nevlastním otcem, díky kterému byl nakažen AIDSem. Proto se Maek svou rodinu snaží co nejvíce finančně podpořit...
Můj názor : V tomto filmu mě nejvíce zaujaly přestřelky. Dle mého byly velice dobře zpracovány. Co se mi však nelíbilo, byly zamilované scénky ( kromě těch, kde se jde na věc *dloube prstem do stolu*).
Celkově byl film velice zajímavý. Děj se mi líbil a herci jak by smet. Nejlepší ze všeho byl však konec, který mě vyloženě dostal. Opravdu krásný film, ale nedoporučuji citlivým dušičkám :)
Posledni komentare
08.07.2012 06:41:49: Great webpage you've gotten here. My webpage : Buy Maqui Berry
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !