Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Oznámení

Back!

      Tak jsem zpět – znavená, pomlácená, ale zpět, což je hlavní! Jak tak koukám, hlasů se v anketě o nejlepší povídku objevilo opravdu hodně, za což Vám děkuji, ale zároveň musím připomenout, že anketa bude ukončena až 22.3.!
Co se týdnu, plného očekávání, zábavy a nové fantazie týče, lze jej hodnotit jedním slovem – nádhera! Slunce nám na horách svítilo den co den, jen někdy zavál studený vítr, ale lyžovačka byla úžasná a musím se přiznat, že teď, jestli pojedeme na Bouřňák, či snad do Krkonoš, budu se nudit. Co se týče cesty tam a zpět – hrůza. Nuda mě zžírala celou cestu a nutno říci, že pokud budu moct, nikdy už takovou jízdu nechci absolvovat. Přeci jenom – deset hodin připoutaná na místě, nemoci se skoro pohnout, či aspoň pohodlně usadit, je víc, než děsivé.
Na druhou stránku mě však po příjezdu čekala milá překvapení v podání nových povídek a kapitol od mých oblíbených spisovatelů, viď, Jun? *strašně se těší na další chapter*. No nic, teď bych si měla jít především vybalit věci a uklidit potkanům a andulce klec.
Snad ještě dneska stihnu něco dopsat – pokud ne, nezlobte se na mě, jsem vážně utahaná a ještě nemám ani jeden podělaný úkol do školy T___T

Bye ;)

ice_dragon_master.jpg picture by Luciusy

Žádné komentáře
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !