Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Povídková soutěž

6. Soutěžní povídka - O zlatém Kyuubi

Autor : Stage
Téma : Popletená pohádka
Anime / Manga : Naruto
 

-----

O zlatém Kyuubi

 

    Byl jednou jeden lovec Sasuke a jeho žena Sakura a ti spolu žili v prohnilé Orocháčově skrýši uprostřed lesa.
Tady prkno, tuhle prkno, samá díra, samá škvíra, prostě je to děsnej bejvák.

      Sasuke chodil den co den s příborem do lesa a lovil zvěřinu.
,,Švih" Hodil Sasuke vidličku.Nic. ,,Švih" Znovu hodí, ale tentokrát použije nůž. Zase nic. To už se ale trochu naštve a ,,švih" Hodí ještě do třetice lžíci a helemese bací lvici. Eh, teda malinké lišče.Sasuke kouká, a co nevidí to drobné stvořeníčko má o osm ocásků víc. ,,Jeden vocas dobrej, dva ještě lepší, ale k čemu vocasů devět?"zamyslí se, ale o už strká omráčené lišče do žluté tašky s povědomým nápisem-BILLA: To nejlepší pro mě.
      Mezitím Sakura znuděně vejrá z okna, kde ten Sasuke kruci je, když v tom ho zmerčí jak se táhne s taškou z Billy.
,,Buď mě šálí zrak, bo fakt Sasuke něco splašil"zasměje se Sakura. Chudák Sasuke táhnoucí se 200 m s půlkilovým liščetem je na pokraji sil:,,Uf..Ta malá lištička váží snad kilo...uuf." Sasuke si v duchu nadává, že nechytil třeba veverku, nebo...nebo...žabku.Takový žabí stehýnka jsou delikátní záležitost.
      Už se blíží ke svýmu bejváku i vtom zmerčí Sakuru. Strachy nechá lišče liščetem a veme roha. Sakura jenom zakroutí nad Sasukeho útěkem hlavou a vůj pohled věnuje tašce z Billy, kde se něco hýbe. Přiblíží se, a v tu na ní z tašky vykoukne zlatá hlavička malého liščátka. ,,Ále, tak přece jen ten Sasuke něco chytil.A není to rýma nebo klíště."Zasměje se Sakura a začne hledat ve Velké Konožské kuchařce recept na lišku a šípkovou omáčkou. Když tu najednou lišče promluví rozkošným hláskem:,,Prosím...pusť mě, já totiž nejsem obyčejný Kyuubi, ale zakletý uke Naruto." ,,Óóó...Ty můj chudáčku!! Víš co? Běž! Utíkej za svým seme." Podivila se Sakura a malému Kyuubimu dala svobodu. Ten jí na rozloučenou olízl nos a utekl. I tu se vrací Sasuke ze své skrýše a co nevidí, lišče je fuč. To už chce Sakuře něco říct ale ta mu bleskově skočí do řeči:,,No, tvrdilo to, že se to jmenuje Naruto a že je maličký zakletý uke....Tak jsem ho pustila." ,,Si děláš srandu....A to jsi po něm nic nechtěla?"zeptal se Sasuke. ,,A za co?"Zírala na svého manžela Sakura. ,,No, jak často narazíš na devítívocasý lišče, kerý mluví a eště ke všemu je uke?"Zeptal se už trochu rozzlobeně Sasuke ,,No...já ti hele ani nevim. A co bys jako chtěl?"Tázala se ho Sakura. Sasuke se zamyslil, ale nic. Vůbec ale vůbec nic. Když tu se přižene myštobi*myš-lenka=myš-tobi* a pošeptá mu:,,No..přece nebudeme bydlet v takovým starým Orochýčově bejváku...." Sasuke se usmějě a slova myštobiho zopakuje:,,Přece nebudeme bydlet v takovým starým Orocháčově bejváku."
,,Mám to chápat tak, že chceš novej bejvák?"jistotně se zeptala. ,,Jes"odpověděl Sasuke pyšně.Tak se tedy Sakura smutně vydala za malým uke Kyuubim aby mu zdělila Sasukeho prosbu.Dobelhala do lesa a z plných plic začla křičet:,,Zlatý Kyuubi slyš má slova, vylez z křoví zjev se znova!" Přestože Sakura ječela co to šlo, bylo ji slyšet nanejvýš do tří metrů. Ale lišče se kupodivu objevilo:,,Ahoj Sakuro, děje se něco?"zeptalo se. Sakura vzdychla a spustila:,,No, můj manžel Sasuke, myslí, že když jsem tě pustila a dala ti život, že bych si měla něco přát.A že když máš devět vocásků a mluvíš že jsi určo lišče kouzelný." ,,A co si přeje tvůj muž?"zeptal se Naruto/Kyuubi. ,,No, chtěl, chtěl by novej bejvák.."vydechla Sakura ,,Běž domů Sakuro.Měl Orochiho chatrč, má vlastní bejvák na hadí nožce."Řeklo lišče.Sakura se uklonila a odklapala domu.
      Když dorazila tam, kde by asi měl bejt jejich ňju bejvák spadla jí čelist a vypadly jí zuby. Na místo Orocháčova spadlýho bejváku stála tam luxus chatka na hadí nožce.
Jenco vstoupila do obýváku, její pohled ihned upoutala 140ti centimetrová plasmovka, a zprávy TIGB*Tobi is good boy* ve kterých se zrovna mluvilo o uprchlém seme a vrahovy Itachim. ,,Jdi zas za liščetem...."ozvalo se z velikého křesla na proti televizi, ,,...Jdi, a řekni mu, ať kuchne Itachiho." ,,Už zas?"zděsila se Sakura, ale nic jinýho jí nezbývalo a tak šla. ,,Zlatý Kyuubi, slyšmá slova, vylez z keří zjev se znova!" Volala marně Sakura Kyuubiho. Ale přesto přiběhl. Ale že mu to taky trvalo. ,,Sakuro, co se děje?" Zeptalo se lišče. Sakura smutně svěsila hlavu:,,Sasan chce, abys kuchnul Itachiho."
I tu co se nestane, jmenovaný vyjde zpoza stromu:,,Sasuke chce moji smrt, říkáš?" Sakura jen kývla. Itachi se kouknul na Kyuubiho.Chvíli se nedělo vůbec nic. ,,J-jaktože ještě ne-neni tuhej?" Zeptala se opatrně Sakura. Na to ji Kyuubi odpověděl:,,Zemřel Sasuke, protože porušil zákoník Policie ČR.A navíc Itachi je muj seme, takže ho přirozeně nedám z ruky." Itachi se uculil a Kyuubi se změnil na ložtomilýho blonďáčka s očičkama jak to nebe.

No, ze Sakury se stala yaoi fan. Žila společně s Itachim a Narutem v bejváku na hadí nožce a jestli nezemřeli žijí ještě dneska.
P.s.Jejich adresa je: Pod Mostem Legií
                                Bouda na Hadí nožce č.7
                                Praha
                                110 000

P.s.s. Ze Sakury se stala milionářka a to díky prodeji ItaNaru yaoi materiálu, o který byl takový zájem, že všech 70 mil. kopií bylo během 1 dne fuč. :)

 

Poslední komentáře
24.02.2009 17:14:32: *kočka se skácela ze židle* Super! Mrtvého Sasukeho bych chtěla vidět! :-D
22.02.2009 15:56:09: Zlatý Kyuubi, slyšmá slova, vylez z keří zjev se znova! Jedna lepší než druhá. XD Good.smiley${1}
15.02.2009 17:58:28: XD páni jedna povídka lepší jak druhá!!!! XDDDDDD můůj bože! tak tohle byl nářez největší!...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !