Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Patnáctiny (Naru)

Patnáctiny

Doufám,že se ti Kagome/Kuramo dareček bude líbit. Já osobně s ním moc nejsem spokojená. Je tam mnoho chyb a tak,ale dost řeči! Přeji pěkné počteníčko ^^
       A je to tu zase. Jako každý rok se ani tentokrát nevyhne tomu dni. Dni, kdy má své, dnes již šestnácté, narozeniny. Vzdychl. Vzpomněl si na své patnáctiny. Vzpomněl si na to, jak ty narozeniny oslavil. Jak se mu splnilo jeho přání strávit je se Sasukem. Ale také si vzpomněl na to, co mu tehdy udělal. Po tvářích mu stekly slzy. Nenáviděl se za to, co mu provedl!

**********************************************


,,Vše nejlepší k narozeninám, Naruto!Ať se ti splní tvůj celoživotní sen!“ sfoukl blonďák svíčku , co si dal do misky s Ichiraku Ramenem. Rychle ji vyhodil a trochu sklesleji než obvykle se pustil do jídla. Teuchi se na něj zvědavě podíval.

,,Děje se něco?“usmál se. Naruto do sebe jídlo rychle hodil a bez odpovědi, se zaplacením, odešel k sobě domu. Ani Ayame Naruta nepoznávala. Vyměnila si s Teuchim nechápavý pohled, ale nebylo času nazbyt. Teď musí připravit dalších pět objednávek.

Blonďatý chlapec třískl dveřmi. Neměl tenhle den rád. Jeho den narozenin byl i dnem smrtí několika ninjů, když do vesnice vlétla Devítiocasá liška. Ani Sasukeho celý den neviděl, a to tajně doufal, že by dneska mohl oslavit své patnáctiny s ním! Idiot Sasuke! Je stejný jako ostatní! Sedl si do křesla. Padala na něj únava. Hned ho však přešla, když uslyšel jemné zaklepání na okenice. Vstal a jal se je otevřít. Vykoukl ven. Nic. Pomyslel si, že to byla větvička stromu, co mu u okna rostla a nepatrný větřík ji někdy donutil dotknout se skla. Zavřel okno a zklamaně se otočil. Co uviděl jej překvapilo. Sasuke! Vybouchl v něm ohňostroj radosti. Uchiha seděl v křesle ,v obličeji svůdný výraz.

,,Co tu děláš?“zeptal se jen tak na oko, nedaje najevo svou upřímnou radost.

,,Máš dneska narozeniny, jestli jsi zapomněl“ připomněl mu chlapec. Zvedl se z křesla a pomalu přešel k blonďákovi. V ruce oranžový balíček ovázaný žlutou mašlí. Naruto na jeho dlaň nevěřícně koukal. Těkal očima na Sasukeho a zase zpátky na balíček.

,,Vem si to“ usmál se Uchiha. Naruto tak učinil. Netrpělivě začal dárek rozbalovat. Konečně se dostal přes mašli. Celé to vysloveně roztrhal. V ruce mu zbyla krabička. Otevřel ji. Byl do ní dán přívěšek. Na zlatém řetízku čnil malý drahokam, vytesán do tvaru hvězdy, hrající všemi odstíny světa. Dojemně si to ze všech stran prohlížel.

,,Sasuke, já-“

,,Pššt“přiložil mu prst ke rtům. Vzal mu přívěšek z ruky a jal se mu jej zapnout. Narutovi zrůžověli líce. Sasuke u něj byl teď tak blízko. Zase se vzdálil, načež se Uzumaki nesouhlasně zavrtěl.

,,Víš, proč hvězda, Naruto?“podíval se mu černovlasý chlapec zhluboka do očí. Tázaný zavrtěl hlavou.

,,Protože ty jsi moje hvězda. Jsi ta nejrozzářenější hvězda na nebi a chci, abys to věděl.“ Dotknul se prsty Narutovi hrudi, na jaké drahokam spočíval.

,,Sasuke“do očí se mu dral pláč. Tak nádherná slova! Nikdy by jej od něj nečekal. Políbil ho.

,,Děkuju“ usmál se do polibku.

,,Nemáš zač, lvíčku“. Na takové přezdívky si chlapec také teprve zvykal. Sasuke ho měl přečteného od A do Z. Věděl, že Naruto za tou svoji nabroušeností a pyšností schovává své křehké já, které se snaží před světem ukrýt. A moc dobře věděl, jak na chlapce zdrobněliny působí. Pomalu se přemístili k posteli. Rty stále horlivě tisknouc k sobě, padli do měkkých peřin. Sasuke chlapci rozepnul oranžovou mikinu a s malou pomocí přítele mu ji sundal. Naruto pod ní měl černé triko. Uchiha mlaskl. Tak moc Narutovi slušela černá. Dotknul se přes triko rty jeho bradavky a přes látku ji skousnul.

,,Sasuke“vzdychl blonďák. Černovlasý chlapec si nad něj rozkročmo klekl. Rukama začal bloudit po snědém svalnatém břiše pod tričkem. Odhrnul mu jej až ke krku a jazykem si jal hrát s bradavky. Pravou mlsně olízl, rukou si hrál s druhou. Naruto si triko sundal úplně. Prsty se zabořil do přívalu černých vlasů. Trochu neobratně za ně zatahal a přitáhl si přítele k polibku. Nejdříve se jazykem dotkl Sasukeho rtů, ten ústa okamžitě otevřel a nechal si přítelův jazyk vplout do své medové jeskyně. Jazyky se mezi sebou divoce proplétaly. Náhle se černovlasý chlapec odtáhl a polibky pokračoval od úst níž. Spočinul na chlapcově krku, jemně jej doň kousl, okamžitě však poraněné místo políbil. Naruto samou vzrušeností sténal přítelovo jméno. Sasuke pokračoval níže. Ještě na chvíli se zastavil u bradavek, obě labužnicky políbil a pokračoval níž. Po bříšku k pupíku, do kterého na chvíli ponořil jazyk. Další průzkum Narutova těla mu znemožnily kalhoty. Rozepnul zip a s malou milencovu pomocí mu je sundal. Blonďákovi zůstaly pouhé zelené spodky. Sasuke se musel usmát, když na nich uviděl vyšité malinké, růžové králíčky s čepičkou na hlavě. Sundal mu je. Teď se mu konečně poskytl královský pohled na milencovu chloubu. Olízl si hladově rty, ale dřív, než se jimi stihl na přítelův úd přitisknout, zastavil ho Naruto.

,,Sasuke, já-“nevěděl, jak své přání říct. Tohle dělali už mnohokrát, co se tedy děje? Nechápal černovlasý chlapec.

,,Nemohli-“styděl se. ,,Nemohli bychom si to vyměnit?“vykřikl a obličej si schoval pod polštář.

Vyměnit?podivil se Uchiha. Pak mu to došlo. ,,Jako…že ty budeš nahoře a já“

,,Jo“nenechal ho domluvit. Toho se Sasuke trochu bál. Co trochu! Měl z toho děs!

,,Ale já“ odvrátil Sasuke pohled.Nevěděl, jak mu to říct. Jak popsat ten strach z toho. Už zažil při boji mnoho bolesti, ale tohle bylo něco jiného.

,,Když se ti něco nebude líbit, řekneš mi to“naléhal Naruto. Mnohokrát toužil si to se Sasukem vyměnit a spočinout v milencově těle. Dnes se vyskytla výborná příležitost si přání splnit.

,,No tak , Sasuke!“zatvářil se ublíženě. Ani ho nenapadlo, že by Sasuke mohl mít strach. Jak také, že?Vždyť Sasuke je hrdina všech dívčích srdcí, chladnokrevný k nepřátelům, něco, jako je strach, snad ani nemá ve slovníku. Jak šeredně se zmýlil!

,,Dobře“souhlasil nejistě. Naruto ho okamžitě převalil na postel a klekl si na něj tak, jak před tím Uchiha na něj. Políbil ho a přitom ho začal svlékat. Když na tom byl chlapec stejně jako on, zcela nahý, začal putovat jazykem po jeho těle. Nejdříve ho povzbudivě políbil na rty a pak se jimi začal přesouvat níž. Skončil na chlapcově šíji, pak na bodě mezi krkem a ramenem, kde olízl prokleté znamení, jenž mu tam dva roky na zpět zanechal Orochimaru. To místo se od toho dne stalo jedním ze Sasukeho nejcitlivějších. Zaryl prsty do prostěradla, přes ústa mu však nevyšla ani hláska. Naruto pokračoval dále po sněhově bílé hrudi. Mezi zuby stiskl bradavku. Olízl ji a pustil se do druhé. Pokračoval stále níž, jako před tím Sasuke. Rukou se dotkl jeho úplně nejcitlivějšího místa. Pohodlně si lehl mezi jeho nohy. Jemně políbil vnitřní stranu stehna a pak se ústy přisál na chlapcův úd. To zpříčinilo, že Sasukemu poprvé za tu dobu vylítl z úst slastný vzdech. Naruta to jen povzbudilo k dalšímu kroku. Začal hlavou pomalu pohybovat, načež Sasuke pohyboval proti jeho ústům svou pánví. Jednou rukou křečovitě svíral Narutovi vlasy a druhou polštář, na kterém měl položenou hlavu. Pohyby se zrychlovaly. Po chvíli se místností nesl úlevný výkřik černovlasého chlapce. Uzumaki byl už strašně netrpělivý. Hrozně se těšil, až bude ve svém milenci. Hned si ho otočil zády k sobě. Ještě s tím neměl žádnou zkušenost a navíc byl natolik netrpělivý, že do Sasukeho málem vlítnul bez přípravy a oleje připraveného na stole. Do dlaně si nalil množství oné tekutiny a strčil chlapci prst do konečníku. Chtěl mít přípravu co nejdříve za sebou a tak do malé dírky strčil i druhý prst, načež se Sasuke začal nesouhlasně vrtět. Bylo to divný mít v sobě ty dlouhé, nedočkavé prsty. Naruto si usmyslel, že to stačí a prsty vyměnil za něco většího. Rychle do Sasukeho pronikl, tomu z úst vyšel pronikavý vzlyk. Z očí mu začaly stékat slzy.

,,Naruto“chtěl ho zastavit. Blonďák byl však zaslepen touhou. Začal se v chlapci pohybovat. Sasuke zabořil hlavu do polštáře. Nechtěl aby ho přítel viděl plakat, ale bolelo to, strašně moc. ,,Naruto!“vykřikl, když chlapec přirazil po druhé.

,,Ano, Sasuke?“jeho hlas zněl divně. Nejspíše vzlykajícího chlapce pod sebou ani nevnímal.

,,Přestaň!“vzlykl Uchiha, když se schylovalo ke čtvrtému doražení.

,,Proč-“sotva popadal dech. Tohle bylo moc příjemné! Asi si to se Sasukem vymění víckrát. ,,Proč? Vždyť je to skvělé!“dokončil trhaně větu. Sasuke se ho pokusil rukama odstrčit, Naruto mu je však, k jeho překvapení, chytil a přitiskl k posteli. Začal zrychlovat. Sasuke sebou trhal při každém nárazu. Naruto zrychloval čím dál víc a víc, až konečně s úlevným výkřikem vyvrcholil. Sesunul se vedle milence a jemně jej políbil do vlasů. Že je v něčem chyba si uvědomil, až když na něj Sasuke stočil slzami prolité oči.

,,Sasuke“zděsil se. Asi se mu to až tak moc líbilo, že radostí pláče! Pomyslel si chlapec a potěšeně se usmál. Jsem postelový bůh! Jeho sebevědomí se zvýšilo o dalších sto procent. Pohladil Uchihu po vlasech. Ten mu ruku odstrčil.

,,Nech mě!“pokusil se postavit. Rozklepané nohy měly co dělat, aby ho udržely.

,,Sasuke, co se děje?!“nechápal blonďák. Vždyť to bylo všechno tak nádherné! Co se pokazilo?!

,,Co se děje?!“zopakoval Sasuke, v hlase vztek, v očích strach a nedůvěřivost. ,,Ty hnusnej šmejde! Říkal jsi, že přestaneš, když řeknu!“oblíkal se. Naruto si všimnul na Sasukeovi noze malé rudé cestičky, co si krev prorazila z konečníku směrem ke stehnům. Sasuke to nechal být, umyje se doma. A v tom to Narutovi došlo! Pro něj to sice bylo příjemné, a to dokonce hodně moc příjemné, ale Sasuke trpěl.Vždyť on ho, ne, ani na to slovo nemohl pomyslet. Uchiha ho vyřkl za něj.

,,Ty jsi mě znásilnil!“v očích měl slzy. Naruto se okamžitě postavil a pokusil se chlapce objat.

,,Sasuke“v hlase mu zněla lítost. ,,Prosím, já“nevěděl, jak své jednání vysvětlit. Místo mozku mu pracovaly koňské hormony! ,,Odpusť“přiblížil se k němu. Chlapec ho však odstrčil. Vzal si poslední kus oblečení do ruky a spěšně opustil byt vchodovými dveřmi. Naruto za ním vyběhl ven. Až když stál na střeše baráku, v jakém bydlel, došlo mu, že není nejlepší se zde producírovat nahý. Vrátil se zpět. Rukou spočinul v místě na hrudi, kde se jeho kůže dotýkal malý přívěšek ve tvaru hvězdy. Rozplakal se. Pak se do něj vsunul strašný vztek na sebe samotného a začal mlátit do nábytku, co měl v obýváku. Když skončil, s dlani celými od krve a se slzami v očích ležel na zemi. Nenáviděl se!

Další dny se mu Sasuke vyhýbal, nepromluvil s ním a ani mu nedal šanci vysvětlit své jednání. A pak, o týden později, prostě zmizel. Odešel za Orochimarem, protože v Konoze ho již nic nedrželo. Tak tu Naruto zůstal sám, se svým svědomím a bolestí v srdci, jakou mu způsobil Uchihův odchod.

 

**********************************************


Sklíčeně ležel na posteli, po tvářích mu stékaly slzy plné nenávisti k sobě samému. Rukou spočinul na přívěsku, co si za ten rok ani jednou nesundal.

,,Sasuke“promluvil do ticha místnosti. Už ho nejspíše nikdy nespatří. Někdo zaťukal na dveře. Otřel si hořké slzy a šel otevřít. Stála v nich Sakura, v ruce dárek, po jejím boku Kakashi s úsměvem jako vždy a láhví alkoholu.

,,Všechno nejlepší!“vykřikla Sakura a dala mu malou, bezvýznamnou pusu na tvář. Že by dnes ty narozeniny přeci jenom neslavil sám? Pustil je do bytu, ze kterého se do nočního ticha po chvíli nesl řinkavý zvuk smíchu.

A ten zvuk ho bolel snad ještě víc. Sledoval chlapce přes okno. Už se za ním chtěl vydat a říct mu,že mu odpouští, když v tom přišli oni. A tak místo toho děj v bytě i nadále pozoroval. Zvednula se v něm další vlna nenávisti. Vždyť on se bez něj obejde! Proč sem vůbec chodil?! Nenávidí ho a nikdy mu to neodpustí! Seskočil z větve na zem a odtamtud se přemístil zpět k Orochimarovi…

Poslední komentáře
16.03.2009 19:19:03: Neskutečně překrásná úžasnot!! ♥♥♥ smiley Upe kláásnýý..a ten smutnoučkěj konec!! *o*...
15.03.2009 15:42:40: Děkuji Vám. Co se konce týče, měla jsem takovou...no zkrátka deprimující náladu, takže se to v povíd...
14.03.2009 19:46:54: bože máš fakt talent, ale pls nepiš tak špatné konce vždyť já u toho strašně bulím!!smileysmileyps: jina...
19.01.2009 19:39:50: Dojemná povídka se strašně smutným koncem... Fňuk!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !