Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Snad to nikdo nepozná (Naru)

Snad to nikdo nepozná

          Běžel temným lesem. Dech měl zrychlený a oči rozevřené dokořán, aby spatřil nepřítele, který jej pronásledoval. Zakopnul o větev a natáhl se na zem. Zaklel, znovu se však zvedl. Zarazil se. Zabiják, který si ho vyhlídnul, stál před ním.
,,Vzdej to,“ušklíbnul se muž. Blonďák se zaleknul. Hned mu však přes obličej přejel pobavený úsměv.
,,Zase jsi mě dostal, Sasuke,“ promluvil k černovlasému chlapci. Uchiha se podivil. Sasuke? Vykulil oči.
,,Pche, jak si dovoluješ plést si mě s mým bratrem?!“vykřikl naštvaně Itachi. Naruto se však tajemně usmál.
,,Ty jsi ale herečka, Sasuke. Asi proto se mi tak líbíš!“mrknul blonďák, načež po muži skočil a povalil ho na zem.
,,Okamžitě ze mě slez!“varoval Itachi chlapce.
,,Ani mě nehne! Dlouho jsem čekal na tuhle chvíli, teď ji nehodlám takhle promarnit!“zasmál se jak ďábel a strhl muži akatsuki plášť. ,,Mimochodem, moc dobrý převlek!“pošeptal mu do ucha, když jej políbil. Itachi zrudnul.
,,Co si to dovoluješ?!“ohnal se kunaiem, co vytáhl z kapsy. Naruto mu ruku chytil a zbraň odhodil.
,,Neboj se, Sasuke. Vím, že jsi nervózní, to každý, před svým prvním milováním! Ale buď si jist, že ti neublížím.“ konejšil jej Uzumaki. Itachi začal pěnit.
,,Co pak nevidíš, že jsem Itachi?!“křičel.
,,Jistě, lásko, jsi Itachi,“přikývnul Naruto a už se muži dral jazykem do úst. Itachi zatnul zuby. Odstrčil od sebe chlapce, zvednul se a rozeběhl hluboko do lesa.
,,To snad není možný! Ten kluk je úchyl!“mluvil si pro sebe při běhu. Uzumaki jej dohonil.
,,Tak ty si chceš hrát, Sasuke?“smál se na celé kolo, jak jej honička bavila. Itachi změnil směr běhu, Naruto mu však byl stále v patách.
,,Nech mě být!“křičel hystericky.
,,Chceš si hrát na netykavku, jo?“tázal se Uzumaki, chytajíc Itachiho za ruku. Strhl ho znova k zemi. ,,To mě vzrušuje, RAUUU!“zavrněl chlapec jak tygr. Jedním tahem muži roztrhl triko. Slintal nad Itachiho krásně vypracovanou postavou.
,,Okamžitě mě pusť!“křičel Itachi, načež se tak uboze bránil, že si Naruto domyslel své : Ano, chce mě!
,,Vážně,“políbil Uchihu na čelo, ,,nemusíš,“políbil jej na nos, ,,mít,“ dostal se k jeho rtům ,,strach.“dořekl. Itachi zezelenal. Co si ten kluk myslí?!
,,Hele, pokud je na tohle můj malý bratříček zvyklí, tak si to zkoušej na něm a ne na mě!“mlátil sebou.
,,Malý bratříček? Začals mluvit v metaforách? Dobře, já tě chápu! Hned tvého malého “bratříčka“ taky zaměstnám!“přesunul se Uzumaki k Uchihovu klínu, rozepnul mu kalhoty a s větší námahou mu je svlékl. Itachi zrudnul, pak zfialověl a nakonec chytl tak podivnou barvu, že si připadal jak chameleon.
,,Pusť mě!“bránil se, když mu blonďák sundával i černé spoďáry, co pod kalhotami měl. Naruto se ušklíbnul, vyvolal své klony a pokračoval dál, nechajíc napodobeniny držet zmítajícího se Itachiho.
,,Ty jsi tak rozkošný, Sasuke! Je skvělý, když se takhle bráníš! Ještě víc mě vzrušuješ!“chytil Uchihův úd a začal po něm přejíždět dlouhými prsty. Itachi se zarazil. Zděšeně pohlédl na svůj klín a když spatřil Naruta, jak se svými rty přibližuje k jeho rozkroku, řekl si : ,,Proč si ten úkol nezpříjemnit?“ načež se přestal bránit a začal si užívat slastné dotyky tam dole.
,,Líbí se to tvýmu bratříčku?“zazubil se Naruto, myslíc tak Itachiho mužství.
,,Dělej!“odpověděl jen Itachi a užíval si dotyky Uzumakiho jazyka. Jeho úd se ztratil v Narutových ústech. Posadil se, nevšímajíc si mizících klonů, a zajel chlapci dlaní do vlasů. Silně jej chytil a donutil pohyby zrychlit. Když se začal pohybovat proti chlapcovým ústům boky, Naruto se začal dusit. Nic by však nezaměnilo ten nádherný pocit, kdy se Itachi udělal a nechal všechno své sémě vtéct do Uzumakiho krku.
,,Áh!“oddychl si vyčerpaně. Jo, tohle se mu líbilo. Dal by si říct i příště! Škoda jen, že toho skrčka teď musí odnést do centrály, kde z něj vysajou tu devítiocasou potvoru. Lehl si na zem, ruce položil za hlavu a zahleděl do nebes. Než se však nadál, Uzumaki ho otočil na břicho a s úchylným výrazem ve tváři pronesl : ,,Já tvého “bratříčka“ukojil, teď je řada na toho mého!“ S tím mu roztáhl nohy a svým ztopořeným údem zajel do jeho řitní díry. Itachi vykulil oči a s otevřenou pusou začal popadat ztracený dech!
,,Ty debile! Okamžitě vyjeď zpátky!“křičel na blonďáka, co se v něm s chutí pohyboval.
,,Ne-e! Mé autíčko chce raději zůstat v garáži!“usmál se chlapec, držíc pevně Itachiho boky a ještě rychleji do něj prorážejíc.
,,Bože!“držel se Itachi křečovitě stébel zelené trávy. ,,Tohle bude moje smrt!!!“rozkřikl se…
 
,,Tak jo, Sasuke, tohle bylo fakt super!“byl Naruto celý nadšený z předešlé situace. ,,To si ještě někdy zopáknem!“postavil se a nandal si kalhoty. ,,Teď už musím jít, ale zítra se tu klidně zase stav! Myslím, že naši mladší “bratříčci“ budou víc, než jen rádi, když si spolu budou zase moct hrát!“mával na něj z dálky ,,Čau!“ještě křikl.
Itachi myslel, že je mrtvý. Cítil se jak po horské dráze! Se zaúpěním se postavil a oblékl.
,,Už nikdy,“zuřil. ,,už nikdy nechci něco podobného zažít!“byl bledý jak stěna. Vydal se zpět do centrály. Zadek ho nesnesitelně bolel a tak celou cestu kulhal jak raněná koza. ,,Snad to nikdo nepozná.“modlil se.
 
 
Poslední komentáře
28.08.2009 17:43:35: *Válí se smíchy na zemi a nemůže totálně popadnout dech* tleskáám, tohle byla nejlepší povídka za po...
15.03.2009 15:51:03: :D Nečekala jsem, že to bude mít takový ohlas. Počítala jsem s tím, že se ozve pár lidí se slovy : ,...
10.02.2009 19:53:08: tak tohle je hustý...myslela jsem, že se uchcechtám k smrti. je to fakt good.
03.02.2009 00:10:37: jééé, až teď jsem si všimla, že je to jednorázovka, no neva... ale i tak to bylo skvělé;-)
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !