Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Sněhová vánice (DGM)

D.Gray-man

Anime : D.Gray-man

Postavy : Allen,Lavi,Kanda

Žánr : shounen ai,komedy

 


Obloha byla temná, zem poseta sněhem. Jediný zdroj světla byl krb, v němž plál plamen. Lavi a Allen se krčiliu ohně, snažili se co nejvíc zahřát. Kanda seděl u stolu, pil teplý, heřmánkový čaj. Místností se ozval dunivý zvuk odbíjejících hodin.Ukazovali jedenáctou hodinu večerní. Allen sebou polekaně cuknul. Vzdychnul. Klid byl rušen pouhou vichřicí a plamenem. Už to ticho nedokázal déle snést. Naštěstí byl Lavi ve formě. Postavil se a přešel ke Kandovi.

,,Ty, Yuu“sedl si na vedlejší židli. ,,Tak mě napadlo“ snažil se na sebe upoutat pozornost, Kanda si však všímal pouze svého hrnku.

,,Nechceš uplést copánek?“nudil se a to bylo špatné. Yuu nereagoval a tak si Lavi odpověděl sám. Mlčení přeci znamená souhlas, ne? Začal mu plést cop. Kandovi začalo cukat v levém oku.

,,Idiote, co to zase děláš?“otočil se, katanu mu přidržel u krku. Allen je pobaveně sledoval. Vzal do ruky svůj šálek čaje, co si položil vedle sebe na zem. Usrkl. Spálil si jazyk, jak bylo pití horké. Pak mu došlo něco celkem dost nemilého. Byli totiž v opuštěné chatrči, ve které byli jen dvě místnosti. Ložnice a kuchyň. A v ložnici byla, naneštěstí, pouze jedna postel. ,,Eh“ upoutal na sebe pozornost hádající se dvojice. ,,Jak se bude spát?“podíval se na ně.

,,Jak asi“jal se odpovědi Yuu. ,,Lehneš si, zavřeš oči a usneš!“zavrčel. Allen se zatvářil dotčeně.

,,Přeci v posteli!“usmál se Lavi.

,,Všichni tři?“nechápal bělovlasý chlapec.

,,No jasně!“rozšířil zrzek svůj úsměv. Opřel se přitom o Kandova ramena.

,,Tak na to zapomeň!“zvedl se Yuu, přičemž Lavi neudržel rovnováhu a svalil se na zem. ,,Já s vámi dvěma nebudu spát v jedné místnosti, na tož pak ještě k tomu v jedné posteli!“tvářil se vražedně.

,,Dobře Yuu-chan, nerozčiluj se! Dělaj se ti pak na čele takové ošklivé vrásky, víš?“batolil se Lavi na zemi jak malé dítě.

,,Ale kde chceš teda spát?“nechápal Allen. ,,Vždyť je tu jenom jedna postel a deka! A zem je studená!“napil se , teď již studenějšího čaje. Kanda se zamračil ještě víc.

,,A kdo říkal, že budu spát na zemi?!“osopil se. ,,Moyashi, mysli! To vy dva budete spát na zemi!“vysvětlil mu.

,,COŽE?!“vykřikli oba naráz.

,,Tak to teda ne!“bránil postel Allen. ,,Já kvůli tobě stydnout na zemi nebudu!“ ukazoval na něj rozzuřeně prstem. Za to Lavimu se na tváři objevil šibalský úsměv.

,,Yuu-chan, ty se před námi stydíš?“neušel mu úšklebek, když spatřil Kandovu zaraženou tvář. Ten sepnul dlaně v pěst.

,,Kolikrát ti budu ještě muset říct, abys mi neříkal Yuu-chan?!“otočil se čelem k němu. ,,Neodváděj řeč jinam! Ty se vážně stydíš!“smál se jednooký chlapec.

,,Nestydím!“rudnul vzteky.

,,Ale ano!“přidal se Allen.

,,Ty se do toho nepleť, Moyashi!“okřikl ho.

,,A proč by ne? Řeší se zde vážné téma, týkající se nás všech!“bránil ho usmívající se zrzek.

,,Jo!“přisvědčil chlapec. Hodiny odbili půl dvanáctou. To se tu už půl hodiny hádají, a to o ničem?!

,,Vždyť nemusíme spát nazí!“ušklíbl se Lavi. Allen i Yuu zrudli. Kanda akorát zuřivostí.

,,Oh Yuu-chan!Ty jsi tak rozkošný, když jsi v rozpacích!“to byla poslední kapka. Kanda vzal svůj hrníček s ještě nedopitým čajem a mrsknul jím po Lavim. Ten hbitě uskočil, tak že nádobí vletělo přímo do okna, které se roztříštilo. Střepy skla dopadly na zem. Do místnosti se vehnala vánice, která okamžitě uhasila oheň.

,,Tak si myslím, že je to vyřešený!“vztyčil Lavi palec vzhůru. Na tváři úsměv od ucha k uchu.

 

Po deseti minutách


,,To vám nedaruju!“nadával Kanda. Všichni tři leželi namáčknutí v posteli, on uprostřed.

,,Ale no tak, Yuu, co pak by jsi raději mrzl v té kuchyni?“usmál se Lavi, přitom se k němu víc přitulil.

,,Vodprejskni!“ rozzuřil se Yuu.

,,Je tu zima! Musíme se nějak ohřát!“smál se zrzek. Jeho smích probudil usínajícího Allena.

,,Je mi zima“frknul nudli.

,, Tak vidíš!I Allenovi je zima!“zazubil se Lavi.

,,Tak se tul k němu!“osopil se Kanda.

,,Ne ne! To by jsi mi pak nastydnul a to já nemůžu dopustit!“přitulil se k němu jednoočko ještě víc. Yuu vypěnil. Prudce se posadil a pěstí Lavimu pohrozil před obličejem. Allen se taky posadil. Třel si oči.

,,Škoda, že Kanda rozbil to okno! Mohli jsme si tu zatopit! Takhle ale stěží!“ fňukal.

,,Jo! Všechno je to tvoje vina! Tak že teď se vynasnaž, aby nám nebyla zima! Protože jinak“odmlčil se. ,,Jinak ti upletu takový copánek, že ho už nikdy nerozpleteš!“tvářil se vážně. Kanda se zvedl.

,,Na tohle nemám náladu.“hodlal z místnosti odejít. Bylo pro něj stokrát lepší mrznout v té vánici, než tu být s těma dvěma! Už zachytil kliku, když v tom ho Lavi, společně s Allenem, zadržel.

,,Blázníš?!“vykřikli oba.

,,Otevřeš dveře a my tu zmrzneme!“pofrkával bělovlasý chlapec.

,,Pche“ulevil si Kanda. Sice byla pravda, že i jemu byla zima, ale on nikdy nedává slabost najevo. Je to srabáctví! Lavi mu rukou zajel pod uniformu.

,,Máš husinu, tak nědělej a pojď si lehnout! Když budeš nastydlý, moc nám nepomůžeš.“ Zvážnil.

,,Co si to dovoluješ?!“odstrčil mu Yuu ruku. Lavi se zatvářil jak kočka.

,,Netušil jsem, že jsi tak stydlivý!“položil mu tlapku na hlavu a jemně mu rozcuchal vlasy.

,,A dost!“naštval se Kanda a už bral za kliku. Dveře se otevřely a do místnosti vstoupil ledový vzduch. Všichni se otřásly. Allen dveře rychle zavřel.

,,No super!“zanadával.


O deset minut později


Zase leželi v posteli, s tím rozdílem, že uprostřed spal Allen. Ten se k sobě s Lavim tulil, jako mládě k matce. Byla tu velká zima a oni ani neměli jak zatopit.

,,Tak co, Allene?Je ti tepleji?“staral se Lavi, ačkoliv on osobně už ani necítil prsty.

,,N-n-e“klepala se mu brada.

,,A co tobě, Yuu-chan?“podíval se přes Allena na Kandu. Ten neodpověděl. Lavi začal zmatkovat.

,,To né! Umrznul mu jazyk!“rychle se zvednul a přes svého přítele na něj skočil. ,,Yuu!“plácl ho přes obličej, jako by si myslel, že umrznul.

,,Co to děláš, ty pitomče?!“shodil ho ze sebe Kanda.

,,Uff,už jsem se lekl!“chytil se za srdce, na důkaz toho, že to myslel vážně. Ale něco se mu přitom, když ho Kanda ze sebe odhodil, nezdálo. Bylo to nějaké slabé! Normálně by už proletěl oknem ven! Bylo to, jako by nebyl ve formě…jako by…šáhl mu na čelo, ten mu ruku hned odstrčil.

,,Yuu! Ty úplně hoříš!“vyděsil se. Allen se s menšími obtížemi posadil.

,,Mám nápad!“bylo to, jakoby ho osvítilo nebeské světlo. Yuu i Lavi se na něj zvědavě podívali.

,,Svlíkneme se a přitulíme k sobě!“byl nadšený, že na něco přišel! Lavi se k jeho nápadu hned měl.

,,Allene! Ty jsi chytrá hlavička!“ rozcuchal mu potěšeně vlasy.

,,Ani nápad“otočil se Yuu na druhou stranu.

,,Ale no tak! Yuu-chan! Když budeme nazí, víc se zahřejeme, než přes látku!“domlouval mu zrzek.

,,Ani nápad!“zopakoval.Po deseti minutáchPrádlem se přikryli. Byli zcela nazí, až na trenky, a tulili se k sobě. Tentokrát byl uprostřed Lavi. Užíval si, jak se k němu ta dvě nádherná těla tisknou! Teda vlastně jenom jedno nádherné tělo. To druhé totiž trucovalo.

,,No tak, Yuu! Máš horečku!“snažil se ho přivést k rozumu.

,,Ani mě nehne! Dost na to, že jsem se svlíknul!“byl naštvaný víc, než kdy jindy. Taková otupa! On a v jedné místnosti s Moyashim a Lavim. On a v jedné posteli s Moyashim a Lavim! ON A NAHATÝ S MOYASHIM A LAVIM!!! Tohle se nejspíše zapíše do své osobní knihy rekordů. Lavi mu proklouzl rukama pod tělo, přitáhnul si ho těsně k sobě. ,,Nebuď furt tak nabubřelý!“pošeptal mu do ucha.

,,Pusť mě!“snažil se mu vytrhnout z objetí. Lavi ho však vyzvedl na sebe a překulil na své místo, tak že teď Yuu ležel na místě, na kterém před chvílí ležel Lavi a Lavi zase ležel na Kandovo místě. Allen se k Yuuovi rychle přitulil, objal ho okolo pasu a snažil se od něj pobrat co nejvíce tepla. I Lavi tak učinil. Měli štěstí. Yuu byl horký jak topení. Jednoočko si položilo hlavu k jeho uchu.

,,Dobrou noc, Yuu-chan.“pošeptal mu do něj. Kanda už neměl sílu na odpor. Zavřel oči a po chvíli usnul…


Po čtyřech hodináchDo oken pražilo slunce. Jeho paprsky se odrážely o tři nehybná těla, ležící na posteli. Jako první se probudil Allen. Zamžoural očima a poté se podíval na své společníky. Yuu si udělal z  Laviho hrudi polštářek. Tulil se k němu a slintal na něj, jak jen to šlo. Allenovi neušel úsměv. Znovu si lehl a pokusil se usnout.


Po třech hodinách,,To není pravda!“mračil se Kanda.

,,Ale je! Viděl jsem tě!“šklebil se Allen.

,,Není!“

,,Je!“

,,Neštvi mě,Moyashi!“

,,Neříkej mi tak!“

,,Budu!“

,,Vrrrr!“urazil se Allen. Lavi šel zadumaně vedle nich.

,,Yuu?“oslovil parťáka. Ten se na něj nasupeně otočil. Už už chtěl zopakovat, aby mu neříkal jménem, Lavi ho však předběhl.

,,Odkud se tedy vzaly ty sliny na mý hrudi?!“zářivě se usmál. Kanda přidal do kroku. Tohle bude ještě dlouhá mise!


The end

Poslední komentáře
26.02.2012 19:47:14: Já se musela tlemit! :D boží povídka na boží anime :D Jen tak dál... :D
31.03.2009 20:03:47: Tá poviedka je skvelá, tento typ zmyslu pre humor mám rada XD. Chudák Yuu, práve prežil najtrápnejš...
09.03.2009 19:15:11: To je dokonalá povídka, když si vezmu, že před deseti minutami jsem byla v hluboké depresi a teď se ...
11.09.2008 20:19:21: Tak ale tohle je chyba!Darky-chan! To koukej okamžitě napravit!Protože tohle anime je vááážně boží! ...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !