Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

1. Kapitola

              ,,Nenávidím tě,“ neslo se černou oblohou plnou hvězd. Romantická noc, plná vyznání lásky a polibků mladých dvojic. Ano, každý si tuto noc užívá.
 Jen mladý, černovlasý chlapec to tak necítí. Schoulen ve svém objetí, svírajíc se v křečích, leží na popelavé zemině, v červené kaluži – své krvi.
,,Jsi roztomilý.“oznámil mu muž stojící nad ním. ,,Do své nenávisti se jen schováváš,
jsi slabý, jsi nic naproti mně!“výsměch.
Bodlo ho u srdce. -Má pravdu- přiznal se po chvíli vnitřního boje. Náhle ho ten starší prudkým pohybem zvedl na nohy, opřel o zeď a dlaně mu u ni zachytil. -Bolí to. Ale co vlastně? Krvácející rány nebo snad má slabost?Vždy semnou dokázal manipulovat, ale…jsem slabý a …mám z něj strach!- V myšlenkách ho zarazil jemný dotek na jeho rtech.
 ,,Co to..!“další polibek, tvrdší, hladovější, žádostivější! ,,Nech mě! Pusť!“bránil se. Starší muž se jen ušklíbnul a dále pokračoval. 
– Nádherný – pomyslel si, když mu strhl triko. Dlouhé prsty začaly hladit jemnou pokožku na hrudi.
,,Budeš můj,“ majetnický tón jeho hlasu byl neústupný.
,,Prosím,“ hlesl z posledních sil. Už nemohl dál. Boj ho velmi vysílil a to se svého protivníka skoro nedotkl...
Trvalo to půl hodiny, než byl starší muž uspokojen.
,,Nenávidím tě,“ neslo se černou oblohou, plnou hvězd. Romantická noc pro mladé páry. Jen on to tak necítil. Zavřel oči. 
- Už ne…již se nechci víckrát probrat do této kruté reality. – usnul. Bolestí, zklamáním, utrpením, vyčerpáním a znemožněním. Starší jedinec již odešel. Nechal zde svou oběť topit se ve vlastní naivitě.
,,Je slabý, ale o to víc krásný. Dostanu tvou duši po dobru nebo po zlu, ale budeš můj!“rozhodl se odcházejíc z lesa, ve kterém ho nechal – svého bratra.
 
Poslední komentáře
17.06.2008 20:01:12: jj...vim...mnoho vět mi ani pořádně nedává smysl...ale je to proto,že málokdy dokáži použít správné ...
17.06.2008 18:51:43: Tak je to hezký,nápad dobrej.akorát by to možná chtělo zlepšit úpravu a dát si pozor na některý slov...
28.02.2008 16:51:08: To ráda slyšímsmiley,ale další kapitoly přibudou až po prázdninách ...jarňáskách...tady tu sobotu jede...
28.02.2008 07:48:18: To je v poho děj se mi zdá fakt zajímaví tak toho blb... teda Sasukeho skousnu.smileyA navíc mám ráda ...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !