Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

10. Kapitola

           Deidara ráno vstoupil do místnosti, ve které ležel Sasuke. Mladý Uchiha už byl probuzený. Seděl a nepřítomně hleděl na svou deku, která mu kryla tělo po pas dolu.
Deidara málem upustil tác, když zahlédl nové škrábance a modřiny na Sasukeho odhaleném těle. Trochu se ušklíbl- Itachi už je hold takový. Když už si najde oběť, hraje si s ní, dokud ho to nepřestane bavit nebo jeho hračka neumře. Myslím, že Sasuke bude ten druhý případ.-Zastavil se před jeho lůžkem.
,,Přinesl jsem ti jídlo. Nevím, zda-li má cenu ti dávat prášky na bolest, přijde mi to jako zbytečné plýtvání, protože jak znám Itachiho, za chvilku sem zase nacupitá,“zavtipkoval, ale prášky mu dal. Položil je na tác s jídlem, který položil na malý stolek vedle Sasukeho postele. Uchihovo chování ho zarazilo. Za tu dobu, co byl v jeho pokoji, se ani nepohnul, byť zdálo se, že ani nemrkl. Jen dále studoval strukturu deky. –Muselo to být hodně tvrdý- vzpomněl si na rány, které i přes to, že tohle je v druhém patře, slyšel v přízemí, ve svém pokoji. ,,Půjdu odnést jídlo tvým přátelům, pak tě prohlídnu. Zatím sněz ty prášky.“začal litovat svého vtípku, co před chvílí pronesl. Po chvilce ještě malého zaváhání konečně odešel. Stavil se v kuchyni pro další misky s jídlem a koho tam nepotká.
 ,,Dobré ráno, Sasori.“prohodil jen tak na oko. Ten na něj jen pohlédl, připíchnul poslední kus smaženého párku na vidličku a strčil si ho do pusy. Zvedl se a odešel. Deidara byl na takové chování zvyklí – Vždycky byl dost zamlklý- okomentoval to. Cestou ještě potkal Peina – velkého šéfa, kterého s pozdravem přešel. Konečně došel až k celám. Otevřel malá dvířka, která byla udělána ve dveřích u země a skrz ně jídlo poslal do cel. Pak šel za Zetsu pro nějaké léky. Ten mu po dlouhé rozmluvě, proč je potřebuje, vyhověl. Až pak se Deidara vrátil za Sasukem. Otevřel dveře. Uchiha stále seděl stejně, jako před půl hodinou, co tu byl blonďatý akatsuki naposledy. Ani jídla, jak se zdálo, se nedotkl.
,,Potřebuju, aby sis stoupl,“oznámil mu. Až teď se Sasuke pohnul.
 ,,Proč mi furt pomáháš? Jsi Akatsuki, neměl bys mě týrat? Tak, jako to děláte se všemi svými oběťmi?“tázal se a pomalu k němu stočil zrak. Jeho hlas byl takový unavený, skoro až vypořádaný se svým osudem.
,,Já nejsem jako ostatní,“usmál se Deidara ,,Avšak kvalitním mučením neopovrhnu. Tak vstaň.“vyzval ho znovu. Sasuke se však nehýbal, tak že Deidara musel zasáhnout trochu rázněji. Sundal z něho deku a čekal ho další šok. Prostěradlo bylo celé od krve. Tázavě pohlédl na Uchihu.
,,Vstaň,“přikázal už potřetí. Až na tuto výzvu se Sasuke konečně se značnými potížemi postavil. Deidara ho musel trochu přidržovat. Narychlo si ho prohlédl, poté ho posadil do blízkého křesla a rychle mu vyměnil prostěradlo. Odešel do zadní místnosti a přinesl od tamtud obvazy a dezinfekci, kterou mu nalil na pět protáhlých ran, rýsujících se na Sasukeho paži. Když mu ruku ošetřil, dal mu i hojivou mast na konečník -přeci jenom je lepší, aby si to tam dole namazal Sasuke sám. Poté na chvíli odešel, aby tak Uchiha mohl učinit. Po chvíli se vrátil a donutil ho pozřít alespoň pár soust ze snídaně. To už černovlasý chlapec tak neodporoval a nechal si do úst dát lžičku s vločkami a sem tam nějakým tím práškem na bolest, uklidnění a na spánek. Když pak Deidara po dlouhé době odešel, usnul Sasuke jako nemluvně. Blonďák si to zamířil za Itachim. Jaké zklamání to bylo, když zjistil, že hledaná osoba je na misi. A tak se šel podívat na Naruta a jeho rameno. Prošel dlouhou chodbou, až narazil na dveře vedoucí do Narutovi cely. Pomalu vešel, okamžitě však musel uhnout pěsti, která se na něj zezadu vynořila. Chytil chlapce za zápěstí, které mu dal okamžitě za záda. Čekal, až se Naruto uklidní. Až když tak učinil, tak ho oslovil.
 ,,Koukej se zklidnit! Máš štěstí, že jsem to já a ne třeba Pein nebo Konan, či někdo jiný! To už by jsi totiž nemusel být mezi živýma!“pohrozil mu. Pak ho pustil.
,,Kde je Sasuke?!“vychrlil na něj Naruto.
,,Momentálně chrupká“odpověděl Deidara, avšak Naruto si ho podezřívavě prohlížel. ,,Sám“ dodal a neodolal úšklebku, který se mu vydral na tvář. – Tak že Sasuke spí, a sám. To je divný, proč by neměl spát sám?-byl Naruto zmatený. Deidara pochopil, že v tomhle oboru ještě není jeho vězeň nějak zkušený, a tak to dál nerozpitvával.
,,Sundej si triko,“nařídil mu pak. Blonďatý chlapec chvíli váhal, ale nakonec si triko sundal a nechal si prohlédnout rameno. Deidara byl s rychlým uzdravením Narutova ramena spokojen-Počkat! Rychlým uzdravením?! Vždyť to není možné, že by se to tak rychle zahojilo.- zaváhal. -Kyuubi!-došlo mu to. Chtěl co nejdříve zajít za svým šéfem a říct mu to, ale najednou, jako by ho osvítilo nebeské světlo, zůstal nehybně stát – Když to řeknu, zabijí ho!—No a co? Jsem Akatsuki, proč by mi mělo záležet na tom, co se s tím usmrkánkem stane?—Je to jediný přítel Uchihy!—Sasukeho? No a co? Ten už tu stejně nebude moc dlouho!—Neříkej to, budeš litovat-vedl v sobě nelítostní boj. Nevyznal se sám, co vlastně chce. Proč ty pochybnosti? Už měli tolik vězňů co i sám zabil, tak proč teď, když před ním stojí ten blonďatý chlapec, neví si rady?!

 
Poslední komentáře
12.05.2008 20:44:34: Juj...to darkanime jsem já(spletla jsem si přezdívku)smiley${1}
12.05.2008 20:43:17: To opravdu nevim...určitě ten to týden ale jakej den,to Vám neprozradim,jelikož to ani já sama nevim...
12.05.2008 18:32:30: joo!! kedy??? *začíná bet na prášky*
12.05.2008 16:56:36: Kedy bude další diel?
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !