Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

13. Kapitola

             Itachi Sasukemu položil dlaň na hlavu.
,,Odpusť,“řekl jen. Sasuke byl zmatený –Chce mě zmást!- pomyslel si hned a pátravě hleděl na bratra, aby mu neušel jediný pohyb, který by mu mohl prozradit, co má zalubem. Sledoval ho bedlivě. Itachi vypadal ….vyčerpaně. Mladší Uchiha setřásl bratrovu ruku z hlavy, nechal si ji v dlaních.
,,Odpusť?“ zeptal se nevěřícně. ,,Za co?“ tázal se ironicky. ,,Že by za to, co jsi mi provedl, nebo za to, že jsi pozabíjel celý náš klan?!“zvyšoval hlas. ,,Nebo snad za to, že kvůli tobě nemám rodinu?! Přátele?! Nikoho?! Mám ti odpustit za to, že jsi mi zničil život?“ stékaly mu slzy. Nevěděl, jestli to Itachi myslel vážně. Jestli vážně toužil potom, aby mu bratr odpustil. Nevěděl to. Přesto mu i nadále vyčítal počínání svého života. Života, který zasvětil do pomsty. ,,Zničil jsi všechno, co jsem kdy měl!“ křičel skoro až hystericky, přitom Itachiho dlaň pevně svíral v těch svých…drtil ji vší silou, kterou v sobě našel. ,,Znásilnil jsi mě!“vykřikl naposledy, odstrčil Itachiho paži a odvrátil od něj zrak. Slzy mu stékaly po tvářích na ruce stočené v pěst, jak silně držel deku, která kryla jeho zraněné tělo. Itachi na něho pohlédl. V jeho očích se zřelo zoufalství.
,,Sasuke,“ pošeptal skoro až neslyšně. Chvíli na svého mladšího sourozence hleděl. Měl čekat odmítnutí a ne vřelé přivítání. Co si myslel? Neměl sem chodit, ještě to zhoršil…Zvedl se z postele a přešel ke dveřím, u těch se na Sasukeho ještě otočil. ,,Jednou to pochopíš,“chytil kliku, otevřel a odešel. Sasukemu se pláčem klepala ramena.
,,Nenávidím ho,“pošeptal. ,,Nenávidím ho!“rozkřikl se. Slzy nechával stéct, nemělo smysl je stírat. Už ne. Itachi stál za dveřmi. Bolelo to. Bolelo ho slyšet bratra takto klít, nadávat, sténat. Ale co mohl čekat? Ublížil…ublížil, ačkoliv si to stále ještě sám nepřipustil…
 
 
         ,,Naruto?“ozval se dívčí hlas.
,,Jo?“ přitakal blonďatý chlapec, že slyší.
,,Jak dlouho si myslíš, že tu ještě budeme?“zeptala se ružovovlasá dívka. Naruto neodpověděl. Jak by také mohl? Už se pokoušel rozrazit dveře, prokopnout zeď, ale nic. Nebylo to k ničemu a už mu docházely síly. Otevřely se dveře. Zřela se v nich silueta. Silueta něčeho, co se nedalo nazvat člověkem.
,,Pojď,“řekl dotyčný hlubokým hlasem. Naruto se poslušně zvedl a odkráčel k muži. ,,Otoč se,“přikázal mu muž znova. Naruto tak udělal.
,,Kdo jsi-,“nestihl se ani zeptat. Neznámý ho praštil rukou do zadní části krku. Ztratil vědomí. Stejné to bylo i u Sakury. Neznámý si dívku hodil přes ramena a chlapce si dal do podpaždí. Odnesl je do sálu, v jakém měli Akatsuki sraz. Už dlouho nechali zajatce odpočívat. Muž položil nehybná těla doprostřed kruhu.
 ,,Sasori, nechceš si tu loutku ze sebe sundat?“zeptal se ho Zetsu, který seděl nejblíže k němu. Sasori jedním pohybem loutku škorpiona, která byla jedna z jeho nejoblíbenějších do kterých se schovával, sundal. Nechal ji u zdi.
,,Kde je Deidara?“zeptal se poté, co znovu usedl.
 ,,Za chvíli přijde,“odpověděla mu Konan.
 
 
           Deidara šel zrovna pro mladšího Uchihu. –Dnes je možná zabijí!- děsil se. Děsil? –Co se to semnou děje?!-nepoznával se. Otevřel dveře. Sasuke ležel na posteli. Slzy mu již oschly.
,,Obleč se,“vyzval ho Deidara a ignoroval zarudlé oči. –Ne, je mi jedno, co s nimi bude!-přikázal si. Poté, co tak Sasuke učinil, ho chytil za předpaží a táhl ven z pokoje.
,,Kam jdeme?“cupital za nim opatrně chlapec. Tak dlouho už nikde nebyl, kromě toho zrádného pokoje.
,,Máme schůzku,“vysvětlil mu jen Deidara a pokračoval dále v cestě. Za nedlouho dorazili na místo. Blonďatý muž otevřel dveře a postrčil dovnitř chlapce. Naruto a Sakura již nabraly vědomí. Jakmile uviděli svého přítele, rozzářily se jim oči.
,,Sasuke!“vykřikla nadšeně Sakura a nejradši by svého oblíbence objala, to by však nesměla být přikovaná k zemi. Stejně na tom byl i Naruto. Sasukemu již také byly nandávána pouta. Byli uprostřed kulatého stolu. Okolo nich se shromáždili všichni Akatsuki, kromě ojedinělých agentů, kteří ani nevěděli, že pro tuto organizaci pracují….
 
 
Poslední komentáře
28.06.2008 20:22:50: Radím ti dobře...dej sem rychle další nebo...si tě najdu tomu věř! XD
24.06.2008 16:52:39: niie!!!! spáruj koho chceš *nejlíp naru/dei! XDD* ale hlavně piš!!!!!!! prosííííííííím!!!...
23.06.2008 16:12:20: Vám se to děvčata snadno řekne...ale já v té povídce teď mám jedno velké okno smileyNevim koho mám spá...
22.06.2008 17:17:19: nééé Starvation!!! to se dělá chudince darky-chan a kagome/kurama?!?!?!??!? ty nás chceš zabít či co...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !