Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

15. Kapitola

Tak, a je tu poslední kapitola. Nemusíte však naříkat, protože pro Vás připravuji druhou řadu Hranice Možností.
Doufám, že se Vám první "díl" líbil a budete pokračovat ve čtení toho "druhého"^^.
         ,,Zabijte je! Nestrpím v organizaci odpor!“rozčiloval se Pein. Tohle už přehnali a teď budou pikat. Akatsuki se postavili kolem těch dvou. Každý si připravil své jutsu. Náhle se budova začala nehorázně klepat, skoro, jakoby byl kraj, v jakém se doupě nacházelo, napadeno zemětřesením. Zavřené dveře se rozlítly, stoly se převrátily a židle se rozházely všemožně po místnosti. Sasuke schytal pořádnou ránu do hlavy od nohy židle, která se přetočila a dopadla na Naruta. Sakura byla uvězněna pod další židlí. Akatsuki děj kolem sebe nevnímali. Měli jediný úkol, a to připravit své bývalé kolegy o život. Do místnosti vběhli Anbu. Ani je Pein, který vše pozoroval, nestačil zaregistrovat, a už byl uvězněn silným jutsu, které mu svázalo celé tělo, a tak nebyl schopen pohybu . Ostatní jeho lidé na tom byli stejně. I Deidara a Itachi. Chvíli s tím bojovali. Pein se naštval. Nejdřív odpůrci v organizaci a pak ta zpropadená Konoha! Na scéně se objevil Kakashi. Věděl, že si musí pospíšit, jelikož by pak Pein mohl vyvolat svůj Rinnengan a tím by zhatil všechny jejich plány. Na něho nikdo nemá.
,,Dělejte!“popohnal své lidi. Ti odvázali tři zajatce a pomohli jim na nohy. Sasuke zakolísal. Rána na hlavě mu dala celkem zabrat a pak tu byla ještě jedna nedořešená věc.
 ,,Musíme jim pomoct!“ odpověděl na několikáté zvolání svého sensei, aby si pospíšil. Hatake nechápal.-Komu pomoct?!-Teď by měli být rádi, že se vůbec dostali tak daleko bez větší úhony. Akatsuki dnes nebyli ve střehu, nebo že by se mezi nimi něco stalo, něco, co je tak zaměstnalo? Pouta povolila. Anbu je již nezvládli udržet. Vyčerpaně si klekli na zem. Než stihl kdokoliv vykřiknout, aby utekli, v místnosti se objevila mohutná černá koule.
,,Nicota,“ řekl jen sensei. Nadhodil svůj Sharingan a pokusil se s Peinem, který nicotu ovládal, nějak bojovat, ačkoliv výsledek byl již předem jasný. Sharingan se změnil na Mangekyou Sharingan. Zaměřil se očima na vůdce Akatsuki organizace a vytvořil místní časoprostorový proud.
,,S tím mě chceš dostat?“vysmál se mu Pein. Kakashi se teď plně soustředil na svůj cíl. Nevnímal okolí, v jakém se odehrávala silná bitva. Akatsuki proti Anbu četě. Ano, na takovou podívanou by čekal každý novinář, aby mohl sepsat nepřekonatelný článek o boji. Byla to bitva, kterou málokdo někdy zažil. I Sasuke bojoval, bok po boku se svým bratrem proti Kisamemu, Naruto zase společně s Deidarou proti Sasorimu. Sakura se raději schovala za sklopený stůl u zdi a pokaždé, když spatřila někoho ze svých zraněného ležet na zemi, pokusila se ho alespoň trochu vyléčit. Kakashi stál stále na tom samém místě. Zaměřil se na Peinův obličej. “Nicota“ už byla pouhý kousek od něj, on to však nevzdával a vložil do tahu ještě více síly. Náhle se vedle něj objevil muž s černými vlasy, avšak oči stejně červenými jako měl on.
 ,,Itachi?“nevěřil. Uchiha neodpověděl. Sasuke ještě bojoval se silně zraněným Kisamem a ujistil ho, že už ho zvládne sám, a tak se vydal pod prosbou svého mladšího bratra pomoct Kakashimu. Vyvolal svůj Mangekyou Sharingan a zaměřil se s ním také na Peina.
,,Amaterasu,“pošeptal černovlasý muž. Peinovi začal hořet plášť. Věděl odkud vítr vane, a tak se teď se svým Rinnenganem zaměřil na svého bývalého podřízeného. Itachi přitvrdil. Oheň začal Peinovi pálit pokožku na hrudi. Rozléval se dál po jeho těle. Nicota byla již jen pouhý kousek u Itachiho hlavy, ten nehodlal uhnout. Už začal cítit, ještě pro něj, nepoznanou sílu z díry, která byla čím dál blíž a blíž. Nicota mu začala vtahovat kus svázaných vlasů co měl na rameni. Už byla až moc blízko u jeho tváře, ještě kousek a bude mrtvý! Itachi to nevydržel, zavřel pevně oči a čekal na smrt. Náhle to přestalo. Mrkl na Peina. To, co viděl, ho ani při nejmenším nezhrozilo, jelikož byl již na takové výjevy zvyklí. Peinovo nehybné tělo spadlo na zem, po které se roztekla rudá krev z krku. Hlava nikde. Kakashi vyčerpaně klesl k zemi. Ztratil vědomí. Uchiha na něj vděčně pohlédl. Uslyšel bolestný výkřik. Podíval se na chlapce, jakému výkřik vylétl z pusy.
,,Sasuke!“zhrozil se. Jeho bratra si teď podával Hidan. Ihned se mu jal pomoci. Naruto s Deidarou dobojovali. Lee, Shikamaru a Neji se také jali pomoci černovlasému přítelovi, mlátily do Hidana hlava nehlava, zatím co se Sasuke s nadvakrát zlomenou rukou a hlubokou ránou na hrudi pokoušel posadit. Deidara se rozhlédl. Náhle se vše kolem něj jakoby zpomalilo.Všechno to intenzivně vnímal, viděl…Na podlaze leželo nespočet mrtvol. Sasoriho tělo, loutka, do které vložil své orgány, bylo potřísněno krví od neznámého anbu, co ležel vedle něj. Konan ležela s otevřenými oči kousek od mrtvého těla Peina, její bílá růže byla poskvrněna její vlastní rudou krví. Porozhlédl se dál, uviděl Kakuzu, jak z posledních sil bojuje proti Chojimu a dvěma anbům. Tobi se také stále držel na nohou, nejspíše plánoval útěk, ten mu však zatím zmařili Kiba s Akamarem a Shinem a dalšími třemi anbu ninji. Chyběl tu Zetsu.
,,Zdrhl,“ měl v hlavě jasno. -Ta srabácká rostlina! Vždycky, když přišlo na boj, jen přihlížel a nebo zkrátka utekl!-pomyslel si blonďatý muž. Itachi stále bojoval, jak si stihl Deidara všimnout, nebyl skoro vůbec zraněn. Podíval se na chlapce, co pod návalem vyčerpání omdlel u jeho nohou.
,,Naruto,“usmál se. Vzal si ho přes rameno a odnesl k Sakuře, aby se o něj postarala. Tenhle boj měli jasně vyhraný, ovšem pro něj a Itachiho bude důležitější další boj. Jistě je budou chtít zatknout a předat do věznice v Konoze, kde budou čekat na rozsudek, zda budou žít, či ne….
Kakuzu namířil ránu vší silou a vztekem na své nepřátele. Choji uhnul, anbu však nestihli zaregistrovat a už na zem padala jejich mrtvá nehybná těla. Ninja z vesnice ukryté ve vodopádu se usmál. Teď má vyhráno, stačí zabít toho tlusťocha. Úsměv ho přešel, jakmile si naproti němu, bok po boku s Chojim, stoupl Deidara. Viděl jeho ruku, jak přežvykuje zvláštní bílou hmotu. Blonďatý muž rozevřel dlaň.V ruce mu dřímal malí ptáček. Jemně do něho foukl a on se rozletěl ke Kakuzovi. Přistál na něm a než se stihl zamaskovaný ninja vzpamatovat, vybouchl. Jeho krev dopadla na zeď u které stál a na Chojiho a Deidarovu tvář. Jenom krev po něm zůstala a dva prsty. Vše bylo jinak roztrháno a zničeno. Choji unaveně klesl podél zdi k zemi. Opřel se o ni, rukou skončil ve vaku, co měl na noze, a vytáhl paprikové chipsy. Potřeboval se uklidnit, na takový sarkastický způsob zabití nebyl zvyklý, chuť po brambůrkách ho však nepřešla. Poslední z Akatsuki zbyl Hidan-Tobi hned při první příležitosti vzal nohy na ramena, ačkoliv měl sílu všechny přítomné zabít, nechtěl. Teď byl zvědavý, co se bude dít dál po boji, a neměl chuť plýtvat svou energii a chakru na takový boj, co se ho vlastně ani netýkal. I Hidan byl nakonec Itachim také poražen, ten na něj použil amaterasu. Pak unaveně také padl k zemi. Boj skončil! Došlo všem bojovníkům. Ani si to nebyli schopni uvědomit. Mysleli, že už to neskončí. Méně zranění anbu se postarali o těla Akatsuki agentů, aby nedošlo k žádné reinkarnaci či jiné věci, a jejich těla vyloženě zničili jedním tajným jutsu. Až pak začali pochovávat mrtvá těla svých přátel. Sakura léčila Sasukeho, její chakra již však byla na nejmenším limitu a hrozilo, že se také vyčerpáním složí. Černovlasý chlapec to poznal.
,,Nech to být. Odpočiň si,“ řekl ji jemně. Ta na něj pohlédla. Bylo to poprvé, co na ni Sasuke tím to tónem promluvil. Přikývla. Trochu mu zacelila ránu na hrudi, na ruku se však nedostalo. Itachi si k bratru přisedl.
 ,,Máš co vysvětlovat,“oznámil mu chlapec. Itachi mu položil ruku kolem ramen, přitáhl si ho k sobě a jemně ho políbil do vlasů.
 ,,Vše se dozvíš,“ujistil ho. Kakashi již nabral vědomí. Vůbec nic nechápal. –Bitva skončila? My vyhráli? Jak to, že Sasuke a Itachi…- nechal to být. Bolela ho hlava. Deidara zatím seděl u nehybného Narutova těla.
 ,,Bitva skončila.“ Promluvil k němu, když spatřil jemný zachvěv jeho víček.
,,Jo,“ pronesl Naruto. Otevřel oči. ,,Díky za pomoc,“ dodal a znovu oči zavřel. Bitva skončila ohromným vítězstvím. Ovšem zbylo tu nespočet otázek…Jak to, že se Itachi s Deidarou dali na stranu Konohy? Jak to, že už Sasuke k bratru necítil odpor? Jak to, že to vůbec všichni přežili? Jak to?...to jsou otázky, na které nezná ani ten nejmoudřejší odpověď. Otázky, na které odpovědi zůstávají a možná i zůstanou skryté…
                                               The End…
 
 
Poslední komentáře
15.10.2008 20:33:53: To bolo....*Hľadá vhodné slová* ....proste geniálne... *psí pohľad* čo takto pokračko? ...bola by so...
07.10.2008 20:16:15: smiley${1}smiley${1}pokrackooooooooooooooooo
26.09.2008 19:01:20: waw ja cumim ... a plosiimm napis pokracko smiley${1}
31.07.2008 10:20:46: Ne-e xD....to napíšu to pokráčko xD....ale bude to až za hooodně dlouho xD xDsmiley${1}
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !