Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

2 . Kapitola

                  Nepříjemné pípání probouzí chlapce ležícího na nemocničním lůžku.

 

                  Nepříjemné pípání probouzí chlapce ležícího na nemocničním lůžku.
,,Bude v pořádku, ztratil mnoho krve, ale rány nebyly hluboké.“ženský hlas.
,,Ještě, že jsme ho našli. Nebýt Naruta, vůbec bychom nevěděli, že odešel. Myslíte, že se z toho dostane?“mužský hlas, že by Kakashi?
,,Nevím, to co se tam stalo, ho nejspíše hodně poznamená.“zase ten ženský hlas, nejspíše Tsunade.
,,Nechápu, proč to udělal.“ano, byl to jeho učitel.
,,Přestaňte o mě mluvit, jako bych tu nebyl!“promluvil chlapec na lůžku. Oba na něj stočili zrak.
,,Sasuke,“ promluvil Kakashi. Sasuke měl stále zavřené oči.
,,Kde to jsem?“pomalu je otevřel, ale světlo vycházející z okna bylo moc silné a tak je znovu zavřel.
,,V Konoze,“ jednoduchá odpověď.
,,V Konoze?“nechápavá otázka.
,,Sasuke to, co se stalo…“odmlčel se Kakashi.
,,Je jen mezi námi,“dořekla větu 5th Hokage vesnice ukryté v listí.
,,Vypadněte!“z ničeho nic vykřikl chlapec.
,,Sasuke, chápeme tvůj vztek, ale tím se nic nevy--“
,,Vypadněte!“vykřikl chlapec po druhé a tak to vzdali a konečně odešli.
 
***,,Proč?“ptal se Sasuke sám sebe. ,,Proč se to muselo stát ?“stále ležel. Slzy mu tekly proudem. ,,Nenávidím ho!“vykřikl. Už ani nestíral slzy prohry. Zavřel oči. Chtěl zapomenout, avšak každý nový nádech mu způsoboval bolest, jen náznak otočení se na břicho bolel. Co nejvíce ho však bolelo, bylo srdce. Ještě před bojem ho měl plné odvahy, měl sílu se mu postavit, ale teď? -Co ze mě zbylo? Šukací panna pro svého bratra!!- ,,Nenávidím ho!“řekl již tišeji.
 
Kakashi stál za dveřmi. Měl sto chutí vletět za svým studentem do pokoje a objat ho v utěšujícím gestu. To však nemohl, bylo by to pro něj ještě horší. Náhle si vzpomněl, jak za ním Naruto přiběhl a řekl mu, že Sasuke zmizel.
 
***,,Kakashi-sensei!! Kakashi-sensei!!“volal na svého učitele modrooký ninja.
,,Co je Naruto?“optal se volaný a odvrátil zrak od své oblíbené knihy –Icha Icha Paradise. Ten se zhluboka nadechl.
,,Sasuke…on…Byli jsme trénovat..když v tom, jakoby něco uviděl…a hned…hned se zatím vydal. Nestihl jsem to zpozorovat…snad jen nějaký černý plášť a …a na něm červené vzory…vypadali jako…jako mrak..nebo tak nějak,“ dořekl a zase lapal po dechu ( Uběhl 10 km za 7 minut, tudíž se mu nemůžeme divit).
,,Mraky?“zděsil se Kakashi. ,,A kolik si jich viděl?“
,,Jen jednoho, proč? Co jsou zač?“ptal se dál Naruto, odpovědi se mu však nedostalo, protože se Kakashi přemístil k 5th Hokagemu a vše ji řekl.
,,Svolej pár členů Anbu, pokud to byli opravdu oni, tak pochybuji, že to Sasuke přežije.“obávala se Tsunade.
,,Naruto říkal, že byl jen jeden, tak snad se nemýlil,“ještě dodal učitel než zmizel.
 
***-Sasuke! Zatraceně! Co tě to jen napadlo?!- pomyslel si Kakashi, když už mladého Uchihu hledal s pomocí pár nindžů z Anbu. Náhle uviděli malou ztrouchnivělou budovu bez střechy a dveří s roztřískanými okny. Všude byl prach a na pár bližších stromech byly vidět kapky krve. Začali chlapce hledat.
,,Máme ho!“ křikli tři muži.Všichni za nimi okamžitě přiběhli a shromáždili se okolo nehybného těla.
,,Sasuke!“vyhrkl Kakashi a rychle k němu přiběhl. Sasuke ležel nahý uvnitř budovy v louži, podle všeho své krve. Zlomená žebra byla vidět na první pohled, na zlomené zápěstí bylo potřeba více zaostřit. To ještě nikdo ani nespočítal modřiny a drápance. Všichni se zaměřili na jeho hruď, nebo spíše na ošklivou ránu na ni a na krk, plný modřin a kousanců.
,,Prohlédněte ho a co nejvíce ran se pokuste zacelit!“přikázal velitel Anbu, a tak jeho podřízení vytáhli deku, na kterou chlapce následně položili. Poté ho trochu prohlédli, aby mohli zdokumentovat, v jakém stavu ho našli.
,,Žije,“ujistil je mladý lékař.
,,A jak na tom je?“optal se starostlivě Kakashi.
,,Zlomené žebro a pravé zápěstí. Ránu na hrudi jsme již zacelili, pak pár odřenin, modřin, také drápanců a kousanců. Podle toho, v jakém stavu je, lze usoudit, že byl znásilněn.“odpověděl mu jeden z těch zkušenějších lékařů.
 
***,,Znásilněn,“opakoval si Kakashi slovo, poté se otočil ke vchodovým dveřím nemocnice a už by odešel od Sasukeho pokoje, kdyby neuslyšel své jméno. Otevřel dveře a nahlédl do místnosti. Sasuke seděl a neustále se vrtěl.
-Nedivím se mu- pomyslel si Kakashi, když svého studenta spatřil.
,,Volal jsi mě?“zeptal se ho a pomalu vcházel do místnosti.
,,Hm,“odpověď. Teprve teď se na něj Sasuke podíval. Oči měl zarudlé od slz , obvazy na rukou i na krku, pravděpodobně i na hrudi a nohou, ale to Kakashi nemohl vidět přes deku a následně pak i přes triko. Starší muž došel až ke svému žáku, položil mu dlaň na hlavu a v otcovském gestu podotkl : ,,Bude to dobré,“ i když věděl, že nebude. ,,Ne, že vyvedeš nějakou kravinu!“dodal. Sasukemu se zase leskly oči. Následovaly další slzy bolesti, vzteku a sebelítosti. Kakashi si k němu sedl na postel a objal ho. Sasuke, mstitel – i on potřebuje oporu. Celý život se schovával za nenávist a přitom od sebe odháněl přátele. Teď nikoho nemá a svou nenávist také konečně pochopil. Přisunul si studentovu hlavu na svou hruď, poprvé vidí svého žáka plakat, poprvé a neví co dělat. Je vykolejen ze Sasukeho chování, nikdy neukazoval svou slabost, své city. Neví, co dělat, jak utěšit svého žáka, a tak jen sedí se svým studentem v náruči v utěšujícím gestu…
 
 
Poslední komentáře
16.03.2008 20:23:03: V pohoděsmiley${1}hlavně když bude!Už se těším!smiley${1}
16.03.2008 17:24:00: smileysmileysmileymyslim, že mě teď nikdo nerozezná od rajčete... takový lichotky... dobře pokusim se, ale...
16.03.2008 11:09:28: od tebe bude vždycky kvalitní!!!smiley${1}smiley${1}
15.03.2008 13:15:47: smiley hih... tak já se pokusim někdy zase nějaký napsatsmiley ale nezaručuju, že bude kvalitnísmiley...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !