Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

3.Kapitola

               ,,Kakashi-sensei, kde je Sasuke?“zeptala se Sakura a upínala zrak na svého učitele.
,,Dnes nepřijde,“oznámil jí Kakashi a vydal se směrem, kde se měla udát jejich další mise. Tentokrát měli posekat trávu, podojit krávy, uklidit stodolu a nakrmit slepice. Sakura už se na nic neptala. – Stejně by mi to neřekl – pomyslela si cestou. Zato Naruto si něco domyslel – Určitě se mu něco stalo nebo se vymluvil z téhle strašné mise. Jo, určitě teď ještě leží v posteli, zatím co my tu makáme! - myslel si, ale nevěděl, jak šeredně se mýlí. Když dorazili, tak se Kakashi uchýlil na nejvyšší větev největšího stromu, aby viděl na své studenty. Přitom si z kapsy vytáhl svou oblíbenou knihu a začetl se do ni. Naruto už sekal trávu a Sakura právě dojila třetí krávu – ještě jí jich zbývalo čtyřicet pět.
 
***Sasuke byl probuzený od čtyř hodin. Prášky na spaní přestali účinkovat a bolest mu nedopřála spánek. Stále se mu v hlavě promítala ta osudná noc.
–Nechci na to myslet! Chci zapomenout!- přál si. Zavřel oči. Náhle mu hlavou projela vzpomínka na Itachiho….
,,Jsi můj…jen a jen můj!“přivlastnil si ho a začal mu po hrudi projíždět jazykem.
Sasuke zavřel oči pevněji, až mu to působilo bolest.
,,Musím odsud vypadnout!“rozhodl se a i přes bolest, která mu projela celým tělem když se pohnul, si sedl.
,,Ale…Kampak si myslíš, že půjdeš?“zastavila ho Tsunade, když už se nohama dotýkal země. Sasuke na ni výhružně pohlédl a její otázku ignoroval.
,,Nemůžeš mě tu držet věčně,“prohodil nakonec a znovu si poslušně (i když mu to bylo proti srsti) lehl. 5th Hokage si povzdechla. Prohlédla ho, dala mu kapky na bolest a odešla.
 
***Kakashi spokojeně polehával na větvi a přemýšlel o všem, co se minulé dny přihodilo. Až Narutův hlas ho vrátil do reality.
,,Pomoc!“křičel blonďatý chlapec a sápal se ven z hromady hnoje (plné kravích výkalů).
,,Naruto!“křičela Sakura ,,Ty jsi nenapravitelný!“vyvalila na něj oči. ,,To kdyby tu byl Sasuke…“zasnila se. ,,Kakashi – sensei!“pak oslovila svého učitele. Ten na ni pohlédl. ,,Už máme všechno hotové!“oznámila mu. Sensei se přemístil.
,,Dobře, vydáme se na další misi.“
,,Cože?!“zhrozil se Naruto, který se právě dostal z kupy “hoven“. Sakura si od něj odstoupila. -Naruto! Ty jsi takový idiot! Jak jsi tam vůbec mohl spadnout?-řvalo její druhé “já“. Naruto se v tu samou chvíli na svou tajnou lásku (i když zas ne tak tajnou) podíval – ona se na mě dívá, jako by mě chtěla probodnout-pomyslel si a potutelně se začal usmívat. Po chvíli se vydali na další misi, ve které měly vyvenčit psy, vyčistit koně, vytrhat plevel atd…zkrátka další dřina…
 
***Sasuke se ke zbytku týmu přidal po pěti dnech – díky Tsunaděným lékům, jinak by si ještě teď nemohl sednout.
,,Sasuke!“volala Sakura radostí, když spatřila svého oblíbence na mostě, kde se měli všichni sejít. ,,Co ti bylo, Sasuke?“vyptávala se. Ten na ní vrhnul zabijácký pohled a mlčel. Sakura se na něj překvapeně podívala. Bylo jí tu celkem trapně, když se k ní Sasuke takhle choval, na nic se již nevyptávala. Zvláštní atmosféru prolomil až Naruto, který se zase zpozdil.
,,Ahoj Sasuke! Co ti bylo?!“zeptal se dřív, než ho stačila Sakura zastavit. Další zabijácký pohled, tentokrát mířený na Naruta. Po chvíli se na místě objevil i Kakashi. Celkem ho překvapilo, že jeho pozdní příchod nikdo nekomentoval – cestou si vymýšlel další výmluvu.
,,Áááá…Sasuke! Vítám tě zpět mezi námi!“všiml si ho teprve teď. ,,Tsunade tě už pustila?“zeptal se.
,,Hn,“pouze odpověděl mladý Uchiha a odvrátil od svého senseie zrak.
,,Dobře, tak že můžeme vyrazit,“ oznámil Kakashi, a tak vyrazili. Naruto šel hodně vepředu a Sakura kousek za ním. Sasuke a Kakashi šli vedle sebe.
,,Je všechno v pořádku?“optal se starostlivě učitel. Sasuke pohlédl do země. ,,Měl by jsi si odpočinout,“podotkl, když se mu nedostavila odpověď. Jeho žák k němu vzhlédnul. Kruhy pod očima byly dost výrazné, vypadal o trochu hubenější a hlavně vypadal zlomeně. ,,Sasuke,“oslovil ho ,,slib mi, že nevyvedeš žádnou kravinu.“dořekl.
,,To už jsem ti sliboval,“ucedil žák.
 ,,Mám o tebe strach,“dodal Hatake. Černovlasý chlapec se neznatelně pousmál. Kakashi mu položil dlaň na hlavu a trochu mu rozcuchal vlasy, pak zvolal :,,Naruto! Tady se utáboříme!“
 
     Rozdělali oheň. Saskura šla nasbírat nějaké jedlé plody, Naruto a Sasuke šli trénovat házení kunaiů a Kakashi se šel rozhlédnout po okolí. Po dvou hodinách se sešli v tábořišti, ze kterého vycházela příjemná vůně zrovna opečených ryb, které Kakashi chytil a Sakura zpracovala. Sedli si okolo.
-Když si pospíším, tak ta největší ryba bude moje!-pomyslel si Naruto celý uslintaný. A jak plánoval, tak se také stalo. Ani to nikoho nepřekvapilo. Sakura si vzala nejmenší rybu a Kakashi se Sasukem ty, které na ně zbyly. Jedli pomalu a mlčky. Sasuke rybu jedl nejpomaleji, až si Sakura domyslela to nejhorší.
,,Sasuke, tobě ta ryba nechutná?“zeptala se smutně. Všichni na něj stočili zrak a začali si ho zvědavě prohlížet.
,,Nemám hlad,“odpověděl jen Sasuke a nechal polovinu ryby, co ještě měl, být. Naruto po oné rybě mlsně pokukoval a když se Sasuke zvedl, aby došel pro vodu, jak sám řekl, využil situace a rybu rychle snědl.
 
***Sasuke šel lesem, dokud nenarazil na malý potůček, jenž vedl až k velkému jezeru u skal. Kýbl vložil do vody a čekal, až se naplní. Když byl plný, vyndal ho. Poté se zahleděl na svůj odraz ve vodě, který šel vidět díky měsíčnímu světlu. Velké kruhy pod očima přímo vynikaly na jeho sněžné pleti. Trochu, skoro nepoznatelně propadlé tváře a když se sklonil blíž k hladině jezera, viděl svůj krk, omotaný obvazy. Nikdo z týmu o nich nevěděl, protože límec u krku obvazy dost dobře schovával, možná Kakashi je mohl zahlédnout, jelikož je větší než Sasuke. Náhle něco šustlo v keři za ním. Chlapec si rychle stoupl do bojové pózy a vyděšeně z kapsy vytáhl jeden kunai. Chvíli čekal a probodával keř pohledem, ruka se mu třásla. Ze křoví vylezla malá veverka, která v puse držela dva velké ořechy, propojené klacíčkem. Sasuke se zase konečně nadechl. Jak byl vykolejen, vůbec si nevšimnul, že ho někdo sleduje. Červené oko vysloveně svítilo v temných barvách večerního lesa. Zakryl si amputované oko svou nindja páskou a přemístil se zpět do tábora, pár minut na to přišel Sasuke s vodou. Kakashi k sobě všechny svolal a začal jim líčit o čem bude jejich mise.
,,Tak že,“začal ,,Naše mise je C-třídová. Máme chytit jednoho zloděje šperků“.
,,Cože?!“podivil se Naruto ,,Zloděje šperků?“opakoval nevěřícně. ,,Kdy konečně dostaneme nějakou B-třídovou misi?“nadával a probodl Kakashiho pohledem. Ten se usmál a podrbal na hlavě.
,,Až na to budete dostatečně připravení.“ubezpečil ho sensei. Naruto si dal ruce křížem a uraženě si sedl na bobka. ,,Teď rozdělíme hlídky,“pokračoval učitel. ,,Sakura ji bude mít první,“podíval se na hodinky, bylo osm hodin. ,,Od desíti do dvanácti, potom já od dvanácti do tří a Naruto od tří do pěti hodin. Zítra budeme brzy vstávat, tak že Vám přeji pěknou noc. Teď se můžete jít vykoupat v jezeře, co je odsud necelých třicet metrů. V deset ať jste připraveni ke spánku.“poručil jim.
,,A co Sasuke?! Ten hlídkovat nebude?!“naštval se Naruto a prstem ukazoval na černovlasého chlapce.
,,Ne,“odpověděl jednoduše sensei.
,,Proč?“přidal se do rozhovoru Sasuke.
,,Sám to moc dobře víš,“podotkl učitel.
,,Ale já to nevím!“bránil se blonďatý chlapec.
,,Naruto,“oslovil ho Kakahi ,,Sasuke ještě není vyléčený, musí odpočívat, aby nám na této misi vůbec k něčemu byl.“Sakura byla po celou hádku zticha – Co se Sasukemu stalo? Vždycky, když si sedne, tak sebou neznatelně škubne.-všimla si.
,,Fajn, tak já se jdu alespoň vykoupat!“rozhodl se Naruto a už si z batohu tahal spodní prádlo.
,,Tak to teda ne!“vyjela Sakura ,,první jdu já!“A tak se zvedla a odešla k jezeru, tak že v tábořišti zůstali jen chlapci a jeden muž, kteří si spolu povídali a až když se Sakura vrátila, šli se umýt oni… 
 
Poslední komentáře
18.03.2008 21:00:00: No,to si ještě chvíli počkáš,ale kdo si počká ,ten se dočká ,ne?smiley${1}smiley${1}
18.03.2008 15:11:19: buhehe!!! tak tahle kapča je opravdu nářez!!! kdy že je další Stervation?? ^^
16.03.2008 21:40:05: Já vím,ale spíše jsem řešila ty mise...to tam Tsunade ještě nebyla,když měli takové otravné,za to ve...
16.03.2008 21:23:20: musím jen podotknout, že Tsunade do vesnice přišla, když jim bylo těch 12 nebo kolik, takže to je do...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !