Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

4.Kapitola

            Naruto ze sebe shodil všechno oblečení a skočil do celkem teplé vody. Kakashi už byl ve vodě také, jen Sasukemu se do ni moc nechtělo.
,,Hej, Sasuke!“oslovil ho blonďatý chlapec stojící v jezeře tak, že mu hladina sahala po pas. ,,Tak co s tebou je? Dělej!“ křičel na něj. Kakashi si lil mýdlo do dlaně a tak si svých studentů na chvíli nevšímal. Sasuke na Naruta vražedně pohlédl . ,,Nebo se stydíš?“provokoval i nadále chlapec ve vodě. Uchiha to vzdal – celou noc by mě akorát prudil a stejně je tma, tak že nic neuvidí – pomyslel si, sundal si oblečení a jako jeho sensei a kamarád vlezl do jezera nahý. Hned se do vody ponořil tak, že mu šla vidět jen hlava. Kakashi se už zvedal k odchodu. Nechal jim tam mýdlo, oblékl se a vrátil za Sakurou. Naruto se s úšklebkem, který Sasukemu jasně dával najevo, že má něco v plánu, přiblížil k černovlasému chlapci. Uchiha se na něj trochu nedůvěřivě podíval.
,,Hele,“ začal blonďatý chlapec ,,co kdybychom se převlíkli za nějaké příšery a šli vyděsit Kakashiho a Sakuru?“dořekl a přitom si mnul dlaně a strašidelně se u toho tvářil.
,,Ne, díky.“ odbil ho Sasuke, zvedl se, rychle se osušil a využil toho, že Naruto trucoval, tudíž se mohl převléci bez neustálého pozorování. Vrátil se do tábora, ve kterém již Sakura a Kakashi něco zaujatě komentovali. Přešel je bez jakéhokoliv slova a šel ke svému spacáku. Lehl si, ale spánek se mu nedostavoval, a tak jen tiše poslouchal debatující dvojici u ohně. Náhle si sedl, oba na něj stočili zrak, v očích otázku (,,Co se děje?“).
,,Naruto se ještě nevrátil,“konstatoval a podíval se k místu, kde měl jmenovaný spát. Sakuře došlo teprve teď, že blonďatý chlapec chybí, ale Kakashi si tento fakt již také uvědomil, přešel to však tím, že tam Naruto nejspíše usnul.
,,Půjdu se po něm podívat,“oznámil jim sensei a vydal se k jezeru. Šel celkem dlouho, přitom měl nastražené všechny smysli. Když došel k místu, něco se mu nezdálo. Naruto tam nikde nebyl, místo něho spatřil na břehu jezera krvavou kaluž. Chvíli si místo prohlížel, našel ještě studentovo oblečení, když v tom uslyšel dívčí výkřik. Okamžitě se rozeběhl k tábořišti. Tábor však vypadal nedotčeně. Oheň stále plál a spacáky ležely tak, jako před tím. Jediné, co tu chybělo, byli jeho studenti. Nikdo tu nebyl. Kakashi se jal prohledat celý les, zda-li alespoň tam něco podezřelého nespatří. Nic ani nikoho nenašel. Vyrazil tedy do nejbližší vesnice, ze které poslal menšího sokola se vzkazem do skryté Listové. Poté se okamžitě vydal své studenty hledat.
 
Poslední komentáře
04.04.2008 18:59:33: Gomenesmiley${1}smiley${1}smiley${1}
29.03.2008 20:18:07: O_o *nose bleed* ještě že už jsi přidala další kapitolu! jinak bych tě tu z fleku sprdla co to máš c...
23.03.2008 21:04:57: juj, začíná to chytat napínavý děj smiley *zase běduje, že neusne* smiley tak tahle povídka mě nepustí...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !