Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

5.Kapitola

            ,,Hele,“promluvil Naruto k Sasukemu. ,,Co kdybychom se převlékli za příšery a šli vyděsit Kakashiho a Sakuru?“dokončil větu.

,,Ne, díky.“odpověděl mu černovlasý chlapec, který se následně zvedl a spěšně odešel.
-Teď- pomyslel si muž, co mladíky pozoroval. Světlo měsíce se neznámému odráželo o šupiny rozesetých po celém jeho těle. Usmál se, až mu z úst vylezly velké, špičaté zuby.
,,Kisame, dělej.“upozornil ho muž s černými vlasy a pronikavě červenými oči.
,,No jo. Co kdybys ho chytil ty, Itachi?“zeptal se, i když věděl, jak bude znít odpověď.
,,Ne,“přesně jak čekal. Dál už rybí muž nečekal a vydal se za svojí obětí. Nepozorovaně se dostal po vodě až k blonďatému chlapci. Teprve teď si Naruto všimnul stínu, který na něj házela neznámá osoba. Prudce se otočil a zaútočil pěstí. Byl však zastaven a následně odhozen na břeh. Opřel se o ruce a z úst vyplivl krev. Pohlédl na útočníka.
,,Kdo jsi?“zeptal se zmateně. V tom se mu před očima zamžiklo a jeho tělo bezvládně klesalo k zemi. Itachi, který Naruta omráčil, se zvednul z kleku a podíval se na svého partnera. Bez jediného slova si Kisame dal nahého Naruta přes rameno, jako by to byl pytel brambor. Odešli, nechávajíc za sebou malou kaluži krve a Narutovo oblečení.
 
***,,Naruto se ještě nevrátil.“konstatoval černovlasý chlapec, který si právě sednul.
,,Půjdu se po něm podívat,“oznámil svým studentům Kakashi a odešel směrem k jezeru. Sakura a Sasuke se dívali na jeho mizící siluetu.
,,Eh, Sasuke?“upoutala na sebe pozornost dívka. ,,Není to romantické, takhle sami v táboráku jen u ohně a hvězd, vznášejících se nad námi?“ptala se a přitom chytila růžové ruměnce do tváří.
,,Ne,“odpověděl ji Sasuke a znovu si lehl, zády k Sakuře. Ta na něj ublíženě hleděla. Najednou spatřila strašidelně vypadajícího muže, který k nim právě přicházel lesní cestou. Zakřičela a když se Sasuke podivil, co se děje, ukázala prstem na onoho muže. Poté upadla do bezvědomí, díky blonďatému muži, stojícímu nepozorovaně za ní, co jí ruku vrazil do zadní části krku. Sasuke zmateně koukal na oba muže –ten plášť-koukl se na pláště, které měli muži na sobě.-Černý s červenými mráčky, stejně jako…- nedomyslel, jelikož na něj neznámí začali útočit. Rychle vzal zpod polštáře připravený kunai a odrážel útoky. Když se boj na chvíli zastavil, udýchaně si stoupl do bojové pózy a vyčkával, až se na něj nepřátelé znova vrhnou. Ti nemrhali časem a už se do něj znova pustili. Poslední rána, mířící do břicha, a Sasuke jako jeho přátele upadl do bezvědomí.
,,Proč jsi to neudělal dřív?“tázal se Sasovi svého partnera a přitom na něj vyčítavě hleděl.
,,Chtěl jsem si s ním pohrát, přeci jenom, je to Itachiho bratr, ale zklamal mě. Po Itachim v boji vůbec není.“zklamaně si vzdychl, myslel si, že chytit černovlasého chlapce bude větší zábava. Poté si Deidara vzal dívku na záda a na Sasoriho zbyl chlapec. Vydali se zpět, do své skrýše…
 
Poslední komentáře
09.04.2008 18:53:32: Hele kdy bude další díl? Já jsem napjatá jak struna na kytaře (ale ne na té mojí,ta struny nemá a je...
29.03.2008 20:22:31: aha.. takže na to nakonec dojde! -__- Takhle to ¨napínat! Já tě asi vážně přetrhnu Starvation!!! (al...
24.03.2008 14:53:14: Je to moc napínavý.. paráda! :)
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !