Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

6. Kapitola

           Otevřel oči. Pomalu zdvihl hlavu, aby zjistil, kde se momentálně nachází. Tvář položil do dlaně, o druhou se opřel – nepoznával to tady.
,, Kde to jsem?“pokusil se vstát, když mu odpovídalo pouhé ticho. Nohy se mu podlomily, a tak se chytil blízké zdi. Chvíli počkal a znovu se pokusil postavit. Rozhlédl se. Jediné, co viděl, byla skoro dohořívající svíčka, jinak samá zeď.- Cela? –podivil se chlapec. Opřel se o zeď a tiše vzdychnul. Okamžitě se od ní však odstrčil, když se mu něco nepříjemně zarylo do zad. Pohlédl na onu věc – pouta – blesklo mu hlavou. ,,Jak jsem se sem dostal?“tentokrát mu odpověděla kapající voda z prohnilé zdi. Znovu si sedl a stočil do klubíčka. Byl zcela nahý a tak se zimou celý třásl.
,,Sasuke! Naruto!“ozval se náhle skrz zeď tlumený hlas nějaké dívky. Blonďatý chlapec zpozorněl a rychle se ke zdi přesunul.
,,Sakuro?“křičel, jak nejvíc mohl. ,,Sakuro, jsi to ty?“zkusil znovu.
,,Naruto? Ano!“přitakal druhý hlas. ,,Nevíš, kde je Sasuke?“optala se starostlivě Sakura a přitiskla se více ke zdi, na jejíž druhé straně byl Naruto.
,,Ne,“odpověděl ji modrooký chlapec. Dívka to však nehodlala jen tak vzdát, a tak i nadále zvolávala jméno mladého Uchihy. Nikdo ji však na její volání neodpověděl…
 
             Otevřel jedno oko, hned na to i to druhé. Pomalu se pokusil si sednout, avšak v cestě ho zastavil nepříjemný tlak na rukou. Podíval se na své paže a zahlédl silné řetězy, svazujícího k nohám postele, na které ležel. Jemně s nimi zatřásl, jakoby si myslel, že sami odpadnou. Jak jen mu to pouta dovolila, se posadil a porozhlédnul po tmavé místnosti, osvětlené sluneční září, jenž sem našla cestu otevřeným oknem. Chvíli přemýšlel, co se vlastně stalo. Náhle uslyšel zašustění nějaké látky poblíž něho. Podíval se směrem k narušiteli ticha. Dotyčného spatřil sedět ve velkém křesle blízko postele.
 ,,Konečně jsi se probudil.“konstatoval sedící muž.
,,Itachi…“zhrozil se Sasuke a strachy vytřeštil oči, přitom se nevědomky stáhl k sobě. Muž naproti němu se usmál, vstal a přešel k němu. Rukou ustal na cípu deky.
,,To ti nepomůže,“ujistil ho posměšným tónem a přitom mu strhl deku do půli těla. Až teď si chlapec uvědomil, že je zcela nahý. Jeho tělo pokrývaly jen řetězy, spočívající na jeho pažích a deka, odhalující mu břicho.
,,Co-co po mě chceš?“snažil se mluvit přirozeně, to však nedokázal. Staršímu muži se rozšířily zorničky -chlapcova naivita a strach, který z něho přímo sálal, ho vzrušoval. Sedl si na postel a ukazováčkem pravé ruky přejel bratrovi jemně po hrudi.
,,Ty můj malinký naivní bratříčku, vůbec jsi se za ta léta nezměnil. Možná navenek, ale uvnitř jsi stále ten maličký kluk, co přišel o své rodiče a celý klan.“mluvil tiše a přitom prstem kroužil okolo levé bradavky svého sourozence. ,,Stále ti vadí, když tě někdo vidí nahého?“změnil náhle Itachi téma. Sasuke zrudl - zda-li vztekem nebo studem, to už Itachi nepoznal. Mladší Uchiha mlčel. Muž se pousmál. ,,Tak to hned zjistíme,“řekl před tím, než z chlapce deku strhl úplně. Sasuke teď ležel jen v rouši Adamově. Itachi si ho hladově prohlédl, nevědomky si olízl rty. Pak zachytil Sasukeho rychle zmítající se ruce a přitiskl je zpět k madraci. Stále seděl, tentokrát byl však nakloněn, a tak viděl bratrovi do očí. Chlapec boj po chvíli vzdal a uklidnil se. Toho Itachi využil. Rychle ze sebe shodil Akatsuki plášť a znovu bratra zalehl. Přitiskl se k němu celým tělem, ruce počínaje na těch Sasukeho. Ten sebou začal zase házet. Moc toho však nezmohl, jelikož byl uvězněn pod váhou svého staršího bratra.
,,Pusť mě!“křikl hystericky. A křičel by i nadále, kdyby ho Itachi nezastavil polibkem. Jednu ruku stáhl ze Sasukeho paže a dal ji k bratrovým ústům. Mírně na ně zatlačil a donutil ho tak je otevřít. Jakmile se tak stalo, vnikl mu do nich jazykem. Odtrhl se od něj až když Sasukeho kopání do jeho břicha bylo nesnesitelně bolestivé. I když k němu byl dost přitisknutý, bratříček si našel skulinku, kterou se dokázal nohou prokopat až k jeho břichu, do kterého ho následně kopal vší silou kolenem. Itachi ho naštvaně uhodil.
,,Přestaň se bránit, nebo to bude ještě bolestivější!“vyhrožoval mu a znovu se přitiskl k bratrovým ústům…. 
Poslední komentáře
12.04.2008 07:11:27: smiley${1}smiley${1}smiley${1}po pravdě řečeno,ano,takhle zakončené je to opravdu neschválsmiley${1}smiley${1}
11.04.2008 18:22:44: O_o Starvation! to nám děláš naschvál! Ale je to bestový! XD a začínám bejt taky závislák! XDD...
11.04.2008 14:52:07: Ja som ten príbeh našla cez google a každý deň sa sem chodím pozerať či už je noví dieľ. Zdá sa mi ž...
11.04.2008 12:24:56: Jupíííí!!!!! Hele super! 10,5 z 10! myslím...že si na tobě pěstuju závislost XD
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !