Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

7. Kapitola

                      Růžovovlasá dívka již vzdala svou snahu o nalezení Sasukeho, a tak už teď jen bezmocně seděla, koleny skrčenými u břicha a hlavou opřenou o ně. Z očí ji stékaly slzy strachu.
,,Sakuro, neboj se o něj. Sasuke se o sebe dokáže postarat!“uklidňoval ji chlapec na druhé straně zdi, o kterou se opírala. Dívka mu neodpověděla. Jen dál vzlykala a beznadějně zvolávala jméno svého oblíbence…
 
      ,,Přestaň se bránit, nebo to bude ještě horší!“vyhrožoval Itachi bratříčkovi a znovu se přitiskl k jeho ústům. Sasuke už sebou neškubal, věděl, že to nemá cenu, ale to neznamenalo, že svou šanci na útěk vzdal. Začal sebou házet až když mu docházel kyslík. Itachi se od něj odtrhl a zhluboka nadechl. Už to nevydržel. Ruka mu začala bloudit po bratrově těle. Jemně se rty přisál k jeho krku a druhou rukou mu zajel k podbřišku.
,,Přestaň!“křičel mladší Uchiha a zase sebou zmítal. Muž se k tomu však moc neměl, a tak i nadále pokračoval. Pomalu se dostal k bratrovu mužství. To obtočil svými prsty a začal jim pomalu pohybovat. Sasuke křičel, mlátil sebou, škrábal, kousal, vše mu ale bylo k ničemu-bratr byl silnější….
 
         ,,Víš co?“oslovil blonďatý chlapec svou kamarádku. ,,Já nás odsud dostanu! Najdeme Sasukeho a vypadneme odsud!“ napadlo ho.
 ,,Naruto, nebuď blázen!“odpověděla mu dívka a ještě více se rozplakala. ,,Odsud se bez pomoci nedostaneme!“dodala uplakaným hlasem.
,,A zkusila jsi to vůbec?“nedal se jen tak hyperaktivní ninja odradit.
 ,,Ne,“přiznala se Sakura. Od okamžiku, kdy se probudila, volala jejich jména. Na nějakou únikovou cestu ani nepomyslela. Náhle uslyšela tlumené rány. Jakoby se někdo snažil vylomit dveře…
 
        Itachi se usmál na svého bratříčka. Ruku už z jeho penisu sundal. I když si to Sasuke nechtěl připustit, byl vzrušený z Itachiho pohybů na jeho mužství.
 ,,Pusť mě.“řekl již o něco slaběji a bohužel i vzrušeněji. Itachi se přiblížil k bratrovi tváři a slízl kapku potu, co Sasukemu stékala po tváři.
 ,,Ještě jsem ani nezačal..“ujistil ho Uchiha a ďábelsky se usmál. ,,Miluju tvrdý sex,“změnil zase téma na něco jiného. Poté z ničeho nic bratrovi uvolnil ruce z řetězů -za pomoci své chakry. Pak Sasukeho, i přes to, že se bránil, otočil na břicho. Rukama ho chytila za ramena a přitiskl více k madraci, až Sasuke zabořil hlavu do polštáře. Pak si jednu ruku na chvíli uvolnil a uchytil do ní rubrikant, který byl na stolku vedle postele. Otevřel ho a začal si gel pomalu nanášet na své mužství. Pak bez jakékoliv přípravy či upozornění do bratra vnikl celou délkou svého penisu. Sasuke vykřikl bolestí a zakousl se do, od řetězů, odřené ruky. Slzy se mu rozkutálely po tváři a krev z rány po kousnutí po ruce.
,,PROSÍM! NECH MĚ!!“škemral a snažil se vyprostit z bratrova sevření. Itachi nebral ohledy na jeho prosby a začal dál přirážet. Skoro celého ho vytáhl ze Sasukeho konečníku a poté do něj zase prudce vnikl. Přitom mu způsoboval další rány na zadech, do kterých ho rafinovaně kousl, následně olízl, kousl, olízl. Pravou rukou mu udělal pár škrábanců na ramenech, když do něj po několikáté vnikl a potřeboval se něčeho chytit.
 
               ,,Já nás odsud dostanu! Dostanu!! Dostanu!!!“zvyšoval chlapec hlas při každém dalším úhozu do železných dveří. Teď se na chvíli zastavil a změřil si dveře pohledem. ,,Možná, kdybych uhodil víc do jedné strany, tak bych je mohl vyhodit z pantu. No což – risk je zisk!“řekl si odhodlaně. Došel až k nejvzdálenější zdi od dveří, rychle se rozeběhl a celou svou váhou a silou narazil ramenem do pravé strany dveří. V rameně mu nepříjemně křuplo. Dopadl na zem a s nadějí vzhlédnul ke dveřím, s nimi však jeho úder ani nepohnul. Až teď pocítil strašnou bolest v rameni. Rychle si ho uchopil a silně přidržel. Skrz zuby nevydal ani
hlásku. Náhle se dveře otevřely. Naruto na ně vyvalil oči, které však následně, díky silnému světlu, zavřel. Ve dveřích stála osoba, blonďatý chlapec však nedokázal rozeznat její tvář, viděl jen profil.
,,Vstaň,“vyzval ho neznámý trochu nasupeným hlasem. Naruto velmi pomalu a opatrně vstal, rameno si stále držel. ,,Jsi idiot. Příště tě tu svážeme jak psa!“prskl zhnuseně muž. Poté Narutovi nasadil pouta, co měl u sebe a vyvedl ho z cely.
,,Kam mě to bereš?!“ptal se zmateně chlapec a snažil se otočit hlavu o devadesát stupňů, aby neznámému viděl do tváře. Bezúspěšně.
,,Na ošetřovnu,“dostalo se mu odpovědi…
 
           Itachi nadále přirážel v nepravidelných intervalech. Každý jeho další vniknutí do bratra bylo bolestivější, někdy mírnější, ba někdy to nebolelo vůbec. Sasuke už ani nekřičel. Ležel bezvládně na posteli, plakal a někdy sykl bolestí, když to bylo opravdu nesnesitelné. Náhle se do něj vlila teplá a lepkavá tekutina. Itachi na něj unaveně klesl a zhluboka dýchal. Sasukeho však stále držel za zápěstí. Ten se ani nehnul a jen nechával poslední kapky slz stéct z tváří. Itachi se z ničeho nic zvedl. Stoupl si vedle postele a nasadil si zpět kalhoty, které se mu při sexu stáhli až k patám. Náhle někdo zaklepal na silné dveře. Muž k nim vzhlédnul, Sasuke ne – teď se zajímal jen o sebe a o to, jak odsud utéct.
 
 
            ,,Na ošetřovnu,“dostalo se Narutovi odpovědi. ,,Ale nejdřív si zajdeme za jedním mým kolegou.“pousmál se neznámý. ,,Myslím, že už by s tím klukem mohl být hotový,“dodal a olízl si rty.
,,Jakým klukem?!“zhrozil se Naruto. Muž se jen ušklíbl a dál před sebou strkal vězně. Otevřel dveře od kamenné chodby, ve které byly cely, a vešli do úplně jiné místnosti. Naruto váhavě vykročil jako první. Neznámý ho následoval. Místností prošli rychle a zase došli ke dveřím. Ty muž však hned neotevřel. Vyndal z kapsy tmavý šátek a obmotal ho vězňovi kolem očí. Až pak je otevřel. Vešli na další chodbu, ve které bylo mnoho dveří. Zastavili se asi u pátých. Ty starší jedinec otevřel.
,,Pozor, jsou tu schody,“upozornil Naruta na točité schodiště o dvaceti schodech do druhého patra. Pomalu vyrazili. Sem tam to blonďatému chlapci uklouzlo, muž ho však bezpečně přidržoval. Když otevřely poslední dveře, které vedly ze schodiště, byla tam další chodba. Na jejím konci byly jediné dveře. Došli k nim. Neznámý jemně zaklepal a vyčkal na přijetí.
 
             ,,Dále,“vyzval Itachi člověka, jenž stál za dveřmi. Ty se otevřely a do místnosti vstoupil blonďatý chlapec se zavázanýma očima a za ním byl muž s také blonďatou hlavou. ,,Co se děje, Deidaro?“optal se zdvořile Itachi. Deidara hned neodpověděl. Koukl se na chlapce, vzlykajícího v posteli se skrčenýma nohama až k bradě, a až pak odpověděl.
,,Chtěl se dostat ven, má vykloubené rameno.“ukázal na chlapce před sebou.
,,Tak ho odveď na ošetřovnu,“odpověděl mu jednoduše Itachi.
,,Jo, to vím i bez tebe!“bránil se blonďák. ,,Ale myslel jsem, že když už si tam vedu cestu, mohl bych tam zavést i tu tvou novou hračku.“zasmál se Deidara.
,,Jak chceš,“ušklíbl se Itachi. Přehodil přes sebe Akatsuki plášť a okolo Naruta a Deidary vyšel ven. ,,Jen na ošetřovnu a zpátky,“pošeptal ještě Uchiha kolegovi do ucha.
,,Nejsem teplej!“ohradil se Deidara.
,,To tvrdíš ty,“usmál se zlomyslně Itachi a už nadobro odešel vykonat svou novou misi.
,,Počkej tu,“přikázal Deidara náhle úplně jiným tónem hlasu. Naruto nechápal, co se děje – To byl Itachi?-přemýšlel. Poznal ten hlas..kdykoliv by ho poznal!
Deidara došel až ke schoulenému chlapci. Přisedl si k němu na postel a jemně ho pohladil po vlasech.
,,Pššš,“utěšoval ho. Sasuke mu ruku od sebe okamžitě odstrčil a přitiskl se víc k madraci. Trochu se rozklepal. –Tohle dokáže jen Itachi.- pomyslel si Deidara smutně a pohlédl na Sasukeho zraněné ruce.-Jaký jiný tvor by dokázal tak to zřídit svého sourozence? Je to vážně zrůda,- prohlásil v duchu, nahlas by to však nikdy neřekl.
,,Neboj se,“ zvolil nejjemnější hlas, co měl v zásobě. ,,Už to bude v pořádku, ano? Jen tě odvedu na ošetřovnu.“pokračoval. ,,Pojď,“vyzval ho. Sasuke k němu vzhlédnul. –V boji není sice nic moc, ale je opravdu nádherný!-zasnil se Deidara. ,,Vstaň,“řekl potichu a pomohl mu tak učinit. Sasuke ho poslechl a postavil se s Deidarovou pomocí na nohy. Ty se mu okamžitě podlomily, a tak si ho blonďák vzal do náruče. V ní se mu Sasuke zase rozklepal. Deidara se obrátil k Narutovi, až teď mu došlo, že Sasuke i Naruto jsou zcela nazí. -No co, vždyť je to jedno.-prohlásil pak a vydal se ke dveřím.
,,Pojď,“vyzval Naruta. Ten se však zachoval tvrdohlavě.
,,A co když nepůjdu?“řekl jen.
,,Tak tě tu nechám a řeknu Itachimu, aby se na tobě vyřádil stejně, jako na tvém kamarádíčkovi.“odpověděl mu jednoduše.
,,Kamarádíčkovi?! Sasuke! Kde je?!“měl svázané oči, a tak nemohl vidět Deidaru se Sasukem v náruči, jak stojí před ním.
 ,,Je tady.“
,,Chci s ním mluvit!“
,,Na ošetřovně budeš mít čas, teď ale už jdi,“řekl a navedl ho směrem do chodby. Přes několik dalších místností a různých schodišť konečně dorazili do ošetřovny…
 
Poslední komentáře
18.04.2008 17:36:41: buhehehe!!!! kdy je další??? je to naprosto bombastic *jak by řekl VíŤa XD* !!!
12.04.2008 17:00:28: Ne!To nesmiley ale bude třeba přibývat jedna nebo dvě do týdne...smileysmileypodle toho,jak to zrovna stih...
12.04.2008 09:40:08: To akože bude každý deň nová kapitola?
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !