Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Hranice možností (Naru)

8. Kapitola

               ,,Kde se to stalo? Jak k tomu došlo? Proč jsi je nehlídal?“kladla 5th Hokage otázku za druhou.
,,Blízko u mlžné země, jak k tomu došlo jsem si ani já sám nedokázal přes cestu vyložit.“odpověděl ji Kakashi na dvě otázky, k té třetí odpověď neznal.
,,Dobrá tedy. Vytvoř dvě skupiny. Jednu z Anbu a druhou z geninů. Trochu je promíchej. A taky sebou vezmi Shikamara, jsem si jistá, že se ti bude hodit. Teď už jdi a co nejdříve vyrašte!“rozkázala Tsunade. Hatake se od ni okamžitě přemístil a začal plnit úkol, jenž mu byl zadán.
 
 
            Černovlasý chlapec se probudil v tvrdém lůžku. Nepatrně sebou pohnul. Nic, žádná bolest. Posadil se. Rozhlédl se po místnosti. –Kde to jsem? V Konoze?-místnost mu připomínala nemocniční pokoj ve vesnici ukryté v Listí. ,,Že by se mi ten včerejšek jen zdál?“odmlčel se. ,,Ale bylo to tak opravdové.“pomyslel si a začal se prohlížet. Podíval se na ruce. Modřina, dvě modřiny, tři, čtyři…-co to má znamenat?- povalil deku na zem a prohlídl si celé své nahé tělo. Bylo samá modřina, kousanec, drápanec a všelijaké další věci. ,,Pane bože,“hlesl a začaly se mu lesknout oči.
,,No tak mě k němu pusť! Víš, že jsi mi to slíbil!“řval někdo z druhé strany dveří. Sasuke k nim stočil oči.
,,Naruto?“zeptal se trochu nevěřícně. ,,Naruto?!“křikl už hlasitěji.
,,Sasuke!“odpověděl mu chlapec. Blonďatý muž, jenž Naruta držel, tiše vzdychnul.
,,Teď už tě asi neudržím,“řekl si sám pro sebe a otevřel dveře, za nimiž bylo lůžko, na kterém teď seděl Sasuke. Deku rychle sebral a celý se pod ni schoval.
,,Sasuke, jsi v pořádku?“rozkřikl se blonďatý chlapec a přiběhl k němu. Už nebyl nahý, ale ve starém, dlouhém triku s na boku roztrhanými kalhoty. Sasuke mu neodpověděl. Místo toho Naruta silně objal a držel se, aby nezačal plakat. Už tak musel vypadat jako úplný idiot. Blonďatý chlapec chvíli zmateně koukal. Pak Sasukemu položil ruce na záda a přitáhl si ho k sobě blíž. Deka černovlasému chlapci nepatrně sklouzla k bokům a nebyl by to Naruto, kdyby si nevšimnul ran, které Sasukemu spočívaly na zádech. Mírně se odtáhl a zkoumavě si ho prohlédl. Sasuke si až teď uvědomil, že deka je již níž, než byla před tím. Hned tuto chybu napravil – nechtěl se před Narutem ještě více znemožnit.
 ,,Kdo—Kdo ti to udělal?!“začal silným hlasem Uzumaki. Sasuke si pomalu lehl a deku si přisunul až ke krku. Zavřel oči.
,,To je jedno,“odpověděl.
,,Sasuke!!“křikl Naruto a varovně před Sasukeho obličej dal ruku v pěst.
 ,,Nech ho odpočívat, dokud má čas.“ ozval se Deidara.
,,Cože?“Naruto nevěděl, co si o tom myslet. Než se však stačil rozkřičet, tak ho Sasuke chytil lehce za ruku a mírně si ho k sobě přitáhl tak, aby mu mohl něco pošeptat do ucha.
,,Víš, kde je Sakura?“zeptal se tiše.
 ,,V kobce, tam jak--“
,,Vezmi ji a dostaňte se odsud!“trochu zvýšil hlas.
,,Ale Sasuke!“protestoval hyperaktivní ninja.
,,Musíte se odsud dostat,“
,,To Vám nepomůže,“ vložil se do jejich rozhovoru, jako že nic, Deidara. ,,Nemůžete použít chakru,“znělo to výsměšně.
 ,,Co?“podivili se oba naráz.
,,Máte v sobě malé čipy, které Vám zatarasily příchod nové chakry.“dořekl. Naruto se k Deidarovi otočil a výhružně ho chytil za límec pláště.
,, Ty--,“začal rozzuřeně.
 ,,Naruto, nech toho,“zklidnil ho Sasuke. Blonďatý chlapec ještě chvíli váhal, nakonec však Deidaru pustil.
 ,,Máš ho vycvičeného jak psa,“rýpnul si blonďák a podíval se na Sasukeho, který stále ležel. Naruto na to nehodlal nějak reagovat. Vrátil se zpět k Sasukemu. Lítostivě se na něj podíval – Co se mu tak mohlo stát?- ptal se sám sebe.
,,Už by jsi měl jít. Itachi se za chvíli vrátí.“prolomil ticho Deidara.
,,ITACHI?!“nevěřil svým uším Naruto. ,,To on ti to udělal?!“odmlčel se. ,,Vždyť je to tvůj bratr,“promluvil tišeji. ,,Jak někdo může zmlátit sourozence?“ptal se už tak potichu, že ho mohl slyšet jen Deidara, co stál vedle něho. Ten se k němu sklonil a do ucha mu pošeptal : ,,Kdyby jen zmlátil“. Na ta slova modrooký chlapec jako na povel vytřeštil oči.
 ,,Co se sta--,“
,,Jdi pryč,“odsekl mu chlapec na lůžku.
,,Ale Sasuke,“
,,Jdi pryč,“už křičel. Zase křičel. Takhle ho Naruto neznal. Nejdřív ho obejme a pak křičí, tohle nikdy nedělal. Vždy schovával své pocity do sebe. Co se s ním stalo?-Nejspíš se v něm něco zlomilo-pomyslel si Naruto. Dál už neváhal a následoval Deidaru, který ho vyvedl z místnosti.
,,Musím ti zavázat oči,“upozornil ho. Tak se k němu Naruto otočil zády a nechal si šátek zavázat. Cesta proběhla bez problému. Jen potkali jednoho člena Akatsuki, se kterým se Deidara pouze pozdravil.
 
 
                 -Musíme se odsud dostat. On se vrátí a udělá to znova!-Sasuke začal propadat hysterii. Až teď mu došlo, že nepociťuje žádnou bolest v určitých partiích . –Nejspíše nějaké léky.-ulevil si. Pohodlněji si lehl do polštáře a zavřel oči. Snad aspoň na chvíli dokáže usnout. Usnout a snad se neprobudit v bratrově pokoji….
 
 
            ,,Teď budu číst jednotlivá jména geninů,“oznámil Shikamaru a začal číst. ,,Hyuga Neji,“
,,Zde,“dostalo se mu odpovědi.
,, Rock Lee,“
,,Tady,“
,, Akimichi Choji,“
,,Jo.“
,,Aburame Shino,“
,,Hm,“
,,Inuzuka Kiba,“
 ,,Zde,“
 ,,Dobrá, jsme všichni,“řekl trochu s úlevou. Ino, Ten-ten a Hinatu sebou nechtěl brát - přeci jenom tahle mise je dost náročná a ani se neví, zda-li přežijí.
,,Našim úkolem je zachránit tým 7 ze spárů Akatsuki. Kdo jít nechce, nemusí! Upozorňuji Vás, že to nemusíte přežít.“ujal se slova Hatake Kakashi. Před ním teď stálo pět geninů, jeden chuunin a deset Anbu.-Snad bude mise úspěšná bez velké ztráty.-přál si Kakashi.
,,Dobrá tedy, můžeme vyrazit!“na ta slova všichni čekali. V jednu sekundu zmizeli v lese a velkou rychlostí se vydali hledat Akatsuki skrýš…
 
 
 
Poslední komentáře
20.04.2008 13:38:00: No...to nevim...podle toho jestli budu mít čas,tak sem další kapitola přibude...snad to bude brzy ...
20.04.2008 11:32:00: kdypak bude další?
20.04.2008 11:04:40: uuaaaa!!! Starvation!!! to bylo naprosto úžasný! jak simůžeš myslet že to je nudný?! mě se to líbí! ...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !