Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

1. Minulost

 

      Jsou tomu už tři roky….tři roky od smrti mé mladší sestry Sophie.
 Tehdy jsme se přihlásili na Akrobatický festival, kde jsme chtěli ukázat jedno z nejtěžších čísel té doby…Andělské číslo.
 

 

Dva týdny před začátkem soutěže se Sophie sblížila s akrobatem, který byl do soutěže také přihlášen. Jeho jméno bylo Yuri Killian. Po pár dnech si byli natolik blízcí, že se do něj má sestra zamilovala.Yuri toho využil, jelikož se bál, že bychom já a Sophie mohli vyhrát, a tak hodinu před začátkem soutěže pozval mou sestru na místo, kde ji chtěl sdělit své pocity k ní. Sophie přišla, avšak Yuri nikde. Mezitím, co na něj má sestra čekala, on se připravoval na festival…
 Už jsme měli přijít na řadu, Sophie zde však stále nebyla a já si začal dělat starosti, zda-li se jí něco nestalo. Proto jsem vyšel z budovy, ve které se soutěž konala a obhlédnul okolí, zda-li ji neuvidím. Už zbývalo jen pár minut. Najednou jsem ji spatřil se slzami v očích běžící přes silnici. Byl jsem rád, že je zpět a v pořádku…avšak...přeřekl jsem se…Ze zatáčky se náhle vynořilo červené auto, co si to rychle mířilo po silnici na druhou stranu.
,,Sophie…stůj!!“ křikl jsem na sestru. Ta mě však neslyšela. Auto jí těsně před chodníkem srazilo. Rozeběhl jsem se k ní.
,,Vydrž, Sophie“řekl jsem ji a chytil ji za hlavu, ze které ji tekla krev. Lidé procházející okolo mezitím zavolali sanitku, která na místě činu byla ani ne za pět minut.Vzali ji na nosítka a dali do vozu. Já je následoval.
Pár minut uběhlo a my jsme byli v nemocnici. Sophie na operačním stole, kde se ji snažili pomoci. Po pár minutách byl boj ukončen. Sophii již nebylo pomoci. Rychle jsem k ní přiběhl.
,,Sophie?“mluvil jsem k ní a začal plakat. Byl jsem tak vyděšený a nevěděl, co dělat.
,,Leone…Leone, neplakej…prosím, zavolej Yurimu, chci vědět, jestli mě opravdu miluje“ mluvila potichu, ale srozumitelně. Neváhal jsem ani minutu a běžel k telefonu, kde jsem vytočil Yuriho číslo. Když telefon zvedl, řekl jsem mu, co se stalo.
,,Prosím…Prosím, přijď…ona je do tebe nehorázně zamilovaná“přemlouval jsem ho a přitom      vzlykal.Yuri však zavěsil sluchátko. Chvíli jsem u telefonu ještě stál a zhluboka dýchal, abych uklidnil svůj rozrušený tep srdce. Pak jsem se vydal zpět k Sophii.Ta se na mě podívala. V jejích našedlých očích jsem spatřil záblesk, který se mě ptal – přijde? Přijde má láska dát mi sbohem? - Šel jsem k ní  a váhavě jí řekl,
,,Volal jsem mu…říkal, že se pokusí co nejdříve přijet“ Věděl jsem, že lžu, ale netušil jsem, co jiného říct.
,,Leone, víš jaký je můj sen?“zeptala se mě sestra z nenadání. Její hlas byl ještě tišší, než před tím.
,,Tvůj sen?“chvíli jsem se odmlčil. ,,Ano, jeviště bez soubojů, kde by se účinkující i diváci smáli a byli šťastni“odpověděl jsem na její otázku. Sophie se však pouze usmála.
,,Prosím, slib mi, že mi ho splníš“řekla a zavřela oči.
,,Ne …prosím…ještě ne…zůstaň tu semnou“volal jsem na ni a přitom se rozplakal. To už však bylo pozdě. Doktoři okamžitě přiběhli a snažili se jí navrátit k životu. Byl jsem vystrašený jak nikdy jindy.
,,Sophie“avšak už mi neodpověděla.Už jsem jen mohl koukat na její mrtvé tělo.
V tom jsem si vzpomněl na Sophiinin sen.
,,Ano“řekl jsem si ,,Splním její sen!“
 
                            Po třech letech se ze mě stal člověk bez slitování. Hledal jsem svou partnerku nebo partnera, který by mi byl hoden. Dostal jsem se do Kaleido Star a tam zjišťoval, zda-li by se tam někdo nenašel. Nikdo však nebyl tak dobrý, nikdo neměl tu jiskru v očích, kterou měla Sophie. Poté jsem dostal pozvánku na festival, který jsem před třemi lety nedokončil. Mou partnerkou teď byla May, ale ani trochu se nerovnala partnerce, kterou jsem měl a kterou jsem teď hledal. A tam se to stalo. Viděl jsem ho…Viděl jsem vraha mé sestry. Stál přímo přede mnou.
,,Zdravím tě, Leone, dlouho jsme se neviděli“oslovila mě osoba s úšklebkem. Já jsem se na něj jen vztekle podíval a držel se, abych dotyčnému jednu nevrazil. Ale ve chvíli kdy jsem ho spatřil, uvědomil jsem si, co jsem před třemi lety slíbil své sestře Sophii. Zde se má minulost začala opakovat a zde to také vše začalo jako před třemi lety.
Žádné komentáře
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !