Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

10. Napadení...

        ,,Měl by jsi mu to říct!“ zašeptal Yuri Leonovi do ucha když odcházeli z Kalosovy pracovny.
,,Proč bych to asi měl říkat? Nic se nestalo!“odpověděl mu Leon tiše i když věděl, že lže.
,,A co v tom parku?!“Yuri se neudržel a zeptal se hlasitěji, než zamýšlel.
 ,,Co se stalo?“zareagovala hned Sora.
 ,,Nic,“ vycedil Leon mezi zuby a pokračoval v cestě. Yuri se jen usmál a rychle běžel za Leonem, děvčata mu však zatarasila cestu a Ken jen pozvedl obočí.
,,Tak co se stalo?“
,,Áááále nic,“odpověděl Yuri líně.
,,Yuri!“zakřičela Sora až se všichni lekli. ,,Co se stalo?!“pokračovala.-Do háje, teď mě nepustí, dokud to nezjistí.-pomyslel si Yuri. Náhle ho něco napadlo.
,,No, to víte, je mi blbý vám to tu říkat.Leon bude naštvaný…“začal.
,,Přestaň se vymlouvat!“Sora byla neústupná.
,,No, víte…když jsme byli v parku,t ak jsme si dali zmrzlinu a …Leon se jak si pobryndal. Když jsme byli u Kalose, tak jsem si na to vzpomněl a zkrátka jsem nedokázal odolat a trochu jsem ho popíchl.“dokončil Yuri. Všem sklapla čelist.-Tak kvůli tomu jsme dělali takový povyk?-ptal se každý sám sebe, když už Yuri nenápadně odcházel za Leonem se mu omluvit.
,,Tak za tohle mě Leon zpraží,“mluvil si sám pro sebe Yuri a nekoukal na cestu.Vrazil do jedné z nových akrobatek, která spadla na zem a začala kňourat, že má něco se zápěstím.Teprve, když si uvědomila do koho to narazila, tak přestala a začala na Yuriho koukat zamilovaným pohledem.-Achjo…tyhle holky nesnáším! Myslí si , že o mě všechno ví a přitom jsou rády, když ví, jak se jmenuju!-pomyslel si uraženě Yuri a pak se zeptal, jen tak ze slušnosti : ,,Jsi v pořádku?“s tím na své tváři vykouzlil ten nejúžasnější úsměv, kterého byl zrovna schopen. Dívka náhle omdlela.- Zatraceně! Tak to mi ještě scházelo! Teď ji budu muset odnést na ošetřovnu!-pomyslel si Yuri, ale nic jiného mu nezbývalo.
 
***Leon si to mířil za nosem. Ani nevěděl kam jde, jen přemýšlel nad Yuriho slovy.-Měl bych to říct?-ptal se sám sebe. -NE! Rozhodně ne! Taky mám svou hrdost!-napomenul se –i když po těch dvou napadení mi jí moc nezbývá-pomyslel si smutně. Náhle ho někdo chytil za ruku a vtáhnul do jednoho pokoje, okolo kterého zrovna procházel. Pod náhlou změnou cesty
Leon ztratil rovnováhu, proto s ním dotyčný mohl lépe manipulovat a tak si ho rovnou hodil do velkého gauče, který měl blízko u dveří. Leon s bolestivým zajíknutím dopadl na poměrně tvrdý gauč a snažil se vysápat na nohy. Protivník mu v tom zabránil a místo toho ho znovu shodil do již zmiňovaného gauče.
,,Co to..?!!“Leon se zasekl v půlce věty. Neznámý si na něho obkročmo sedl. ,,TY?!“zakřičel udiveně bělovlasý mladík. ,,Co po mě zase chceš?!“pokračoval. Kanona jeho otázky nezajímaly. Sedl si na něho pohodlněji a začal ho líbat. I přes Leonovy protesty si s jeho rty hrál, sál je, ale to mu nestačilo. Narovnal se a mladšího muže bolestivě chytil za vlasy. Následně si ho k sobě za ně přitáhl. Leon bolestivě vykřikl a toho Kanon využil. Dostal se do jeho úst a začal si hrát s jeho nehybným jazykem. Tohle Leon nemínil trpět a tak Kanona kousl, jak jen nejsilněji to šlo. Kanon bělovlasému muži vztekle vrazil facku, při které se Leon kousl do rtu.
,,Ty malej šmejde! Chtěl jsem si to s tebou pěkně užít, ale jak se zdá, tak budu muset přitvrdit,“oznámil svým typickým ironickým tónem. Leon na něho nevěřícně koukal. Kanon mu začal sundávat tričko, Leon se však i přes výhružky začal bránit, a tak to silnější muž vzdal a triko mu zkrátka strhl. Pak ho znovu shodil na gauč a chvíli ho držel tak, aby si ho mohl lépe prohlédnou.Olízl si rty. ,,Tak ty pro mě budeš hodně velká lahůdka. Už se těším až do tebe proniknu,“začal Kanon a mlsně se na něj podíval.
,,OKAMŽITĚ MĚ PUSŤ, TY ÚCHYLÁKU NEBO BUDU KŘIČET!!!!!!“zaječel Leon a začal sebou škubat. Hrdost nehrdost, tohle je už moc i pro něj. Kanon se mu začal vysmívat.
 ,,Ale ale, to jsem netušil, že náš bůh smrti je taková hysterka. Nemusíš se bát. Když budeš poslouchat, tak to ani nebude bolet. Neříkej mi, že jsi takový srab.“zeptal se posměšně a znovu ho tvrdě políbil. Leon prskal a rukama házel všude možně. Až když se od něj Kanon odtáhl, tak zpustil.
,,Já, že jsem srab? Podívej se na sebe! Znásilnit třináctiletou dívku? To je srabáctví, ubožáku!“a zhnuseně na něj plivnul. Kanon si z obličeje slinu setřel a poté mu vlepil pěstí pod pravé oko. Poté si stoupl a rychleji, než by Leon stihl utéct, či udělat něco jiného, tak ho chytil za vlasy a donutil ho si také stoupnout. Pak ho odvedl do zadnějšího pokoje, ložnice, a tam ho shodil do postele. Leon, který byl již bez trika, se začal bránit. Nato Kanon nebral ohledy.
,,Vůbec nevíš, co se tehdy stalo!“zakřičel a rychle mu sundal kalhoty, i přes Leonovu snahu tomu zabránit. Hned na to se před Kanonem ocitl zcela nahý. Hnědovlasý muž, stále ještě vzteklý, ho obrátil na břicho. ,,Chtěl jsi to, tak tady to máš!“vykřikl chvilku před tím, než do něho bolestně pronikl. Leon křičel.
,,Pust mě! Přestaň! PROSÍM!“po chvilce se i rozbrečel. Kanon na to nebral ohledy a pokračoval v přirážení i přesto, že si tím způsoboval také bolest. Už byl u vrcholu. Na chvíli z Leona vyklouzl a obrátil si ho uslzeným obličejem k sobě, tak že teď Leon ležel na zádech. Kanon do něho podruhé vnikl. Líbilo se mu, jak se na něj ten rozmazlenej náfuka koukal. Tak ublíženě, slzy mu stále tekly v plném proudu. Začal se mu smát. Leon mu jednou uvolněnou rukou, kterou mu Kanon nevědomky pustil, drápl do obličeje. Hned nato mu ji nový akrobat znovu zachytil a poté se prodral do jeho úst. Jazykem mu přejel přes ucho.
,,Jsi tak roztomilý, tak bezbranný a skoro až nevinný. Myslím, že na tohle budu ještě dlouho vzpomínat, a ty obzvlášť.“pošeptal mu a poté ho líbl na tvář. Pak se v něm zase začal pohybovat. Po chvíli došel k vrcholu. Úlevně si zakřičel. Jak jen se mu tohle líbilo! Nejraději by si to ještě zopáknul, ale pochyboval, že se ještě naskytne šance. Pustil mu ruce, sedl si na postel vedle Leona a líbezně ho pohladil po uslzené tváři. Leon mu ruku ihned odstrčil a začal se od něho odsouvat. Měl z něj strach! Opravdu, strašný strach. Kanon si tedy stoupl a podíval se na teď již klečícího Leona. Na prostěradle byly vidět kapičky krve. -Tak že tohle pro něj bylo poprvé? A jak tak koukám, tak i naposledy-zase se zasmál, pak odešel z pokoje. Leon se snažil postavit, ale bolest na spodní části těla mu to nechtěla usnadnit. I přesto se však postavil, oblékl kalhoty a vyšel ven bez trika. Na chodbě naštěstí nikdo nebyl a jeho pokoj od tohohle také nebyl moc daleko, a tak k němu zamířil. Když přišel do svého malého bytu, zamířil si to rovnou do koupelny. Sundal si kalhoty, vlezl pod sprchu a pustil ji na plný proud. Zadek ho nesnesitelně bolel, pálil, cokoliv, zkrátka to nebylo příjemné. Poté se podél zdi, která byla naproti němu, svezl na zem. Sprcha stále tekla. Až po půl hodině ji Leon vypnul, usušil se a šel si nahý pomalu lehnout. Už na to nechtěl myslet, a tak po pár minutách usnul na pravém boku.
Probudilo ho až zaklepání na dveře. Chtě nechtě, musel jít otevřít, a tak se zvedl.
Poslední komentáře
17.02.2008 17:21:33: skvělý díleček jen..jsem asi zlá ale Kanona jsem si celkem oblíbila..já já vím je to záporák a znási...
16.02.2008 20:40:53: hej tak TOHLE bylo naprosto božský! já vim já vim ale nemůžu za to že jesm zapřísahlá yaoistka! XD...
20.01.2008 11:41:17: Pro mě je to taky poprvé,co někomu povídku(kapitolu) věnuji smileysnad se ti alenspoň trochu líbila ...
18.01.2008 21:12:21: Páni,tak to děkují ještě mi povídka věnována nebyla a k tomu tak skvělá..."červená se jak Hinata pře...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !