Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

11. Rány na srdci

      Dříve, než Leon otevřel, tak se skrz kukátko podíval, kdo vlastně za dveřmi je, přitom se v duchu modlil, aby to nebyl Kanon. Nebyl to on, ale jeho partner Yuri.
   -Co po mě asi chce?-ptal se sám sebe. Po pár minutách rozmýšlení nakonec otevřel.
,,No konečně!“promluvil blonďatý muž.-To je mi ale přivítání-pomyslel si Leon. ,,Včera jsem tě celý den hledal…eh…jsi v pořádku?“
,,Co?“ -v pořádku?! V POŘÁDKU?!-měl sto chutí skočit Yurimu do náruče, rozplakat se mu v ní a vyzpovídat se mu, ale co by si o něm pak pomyslel? -NE!-přikázal si rázně Leon -nejsem padavka ,nějak to zvládnu, musím…-slzy měl na krajíčku. ,,Jo“Yurimu se dostavila jednoduchá odpověď. ,,Proč bych neměl?“pokračoval.
,,Jsi bledý a …“starší akrobat se na chvíli odmlčel-Co se mu stalo? Že by se s někým pral?-ptal se sám sebe a přitom se díval na Leonovu tvář plnou modřin. ,,Včera jsem tě hledal, kde jsi byl?“změnil téma  -On by mi stejně nic neřekl -pomyslel si.
,,To tě nemusí zajímat!“okřikl ho Leon.
,,Promiň, měl jsem o tebe strach a navíc, chtěl jsem se ti omluvit za ten včerejšek…“omlouval se Yuri. ,,Za chvíli budeme zkoušet“dodal.-Zkoušet?-pomyslel si Leon smutně.
,,Není mi zrovna nejlíp,“pronesl trochu neklidně.
,,Chápu, vyřídím to Kalosovi. Nechceš přinést oběd?“ptal se Yuri.
,,Oběd? To už je tolik hodin?“-To jsem spal tak dlouho?-.
,,Jo, už je jedna hodina,“odpověděl Yuri a přitom se usmál nad udiveným obličejem, který mu jeho přítel zrovna předvedl.
,,Ne, to je dobrý. Nemám hlad.“Leonova konečná odpověď.
,,Dobře…tak já už jdu.“řekl tiše Yuri a pomalu se obracel k odchodu. ,,Leone…kdyby se něco stalo, slib mi, že mi to okamžitě řekneš,“pronesl ještě, ani nevěděl proč, ale měl za to, že to co se Leonovi stalo, nebyla jen obyčejná rvačka jako u středoškoláků. Leon byl překvapen. -Sakra, teď se ho nezbavím. O co mu vůbec jde?-pomyslel si Leon.
,,Slibuju“pronesl nakonec. Teprve potom Yuri konečně odešel. Leon se vrátil zpět do svého bytu. Cestou do ložnice se stavil v koupelně a podíval se na sebe do zrcadla.
,,Pane Bože! Já teda vypadám!“vytřeštil oči při pohledu na svůj odraz v zrcadle. Jeho vždy upravené vlasy teď byly rozcuchané, pravé oko měl namodralé a o to víc nateklé, na prokousnutým rtu měl známky zaschlé krve a když se na sebe podíval pořádněji, všiml si na svém krku menších nafialovělých flíčků. ,,Nesnáším ho!“Chtěl to zařvat na celý svět. Chtěl ho nějak zahubit. ,,Až ho příště potkám, tak si to s ním vyřídím! Takhle si semnou hrát nebude!“byl vzteklejší snad ještě víc, než když zemřela Sophie –ne…tak zase ne- pomyslel si při vzpomínce na jeho malou sestřičku. ,,Chybíš mi, ani nevíš jak“. Kdyby tu byla, tak by k ní přiběhl a rozplakal by se jí v náručí -ale ona tu není-ozval se vnitřní hlásek. -Nemáš nikoho a můžeš si za to jen sám!-pokračoval ten dotěrný hlas. ,,Já vím,“smutná věta plná zoufalství. Po chvíli si Leon šel znovu lehnout. ,,Snad si těch flíčků Yuri nevšiml,“doufal, než usnul.
 
               ,,Yuri? Kde je Leon?“optal se přísně Kalos.
,,Nebylo mu dobře, dneska nepřijde.“
,,Je to vážný?“přidala se do konverzace May.
,,Není…zítra už snad bude v pořádku“odpověděl jí Yuri.
,,To doufám! Premiéra je za měsíc a my ještě nejsme hotovi ani s jednou scénou!“pronesl Kalos. ,,Tak že, začínáme!“vykřikl přes celou tělocvičnu tak, aby ho všichni slyšeli. Poté si sednul vedle Míi.
,,Hm…tak když tu není Leon, mohli bychom dnes přejít hned na tu scénu s bojem, nemyslíte, Kalosi?“optala se pak.
,,Klidně, hlavně ať už se někam hneme!“odpověděl nervózně Kalos.
,,Tak že na scénu teď půjde Yuri a Kanon!“zakřičela Mia. Oba dva si vzali dřevěné meče na zkoušení. ,,Tak aby jste to pochopili.V tomto boji se jedná o lásku, takže do toho dejte také trochu emocí!“oznámila jim spisovatelka tohoto vystoupení. Vyskočili si na hrazdu tak, aby stáli naproti sobě.
,,Kde je náš Bůh Smrti?“optal se ironicky Kanon ještě před bojem.
,,Co ti je do toho?!“okřikl ho Yuri a přitom ho propíchl pohledem. Kanon se mu vysmál do obličeje.
,,On ti to snad řekl?“ptal se s náznakem zase té jeho ironie.
,,Co mi měl říct?“odpověď s další otázkou.-Tak že to neví…hm…škoda…mohla být zábava…ale co naplat.-pomyslel si zklamaně Kanon. ,,A kdy se vrátí?“další dotěrná otázka.
,,Co se o něj najednou tak zajímáš?“podivil se Yuri a začal se třást hněvem –on něco ví…něco, co já ne! -,,Co jsi mu udělal?!“zeptal se ho nakonec.
,,Já?“nevinná otázka ,,Nic,“další úšklebek. ,,Ale snad ti můžu prozradit, že naše hvězda se nevrátí na podium dřív než za týd--“větu nestihl doříct. Yuri na něj začal útočit. Blonďatý chlapec vedl zuřivý boj, tak že mu Kanon nestíhal uhýbat a Mia, ta byla přímo nadšená z toho boje…-Tak opravdový…skvělý! Vážně skvělý! -pomyslela si a zářivě se usmívala při každém dobře mířeném útoku Yuriho meče. To poslední, čeho si nestihla všimnout, bylo to, že Yuri vážně zuřil –On mu něco udělal! Musím přijít na to, co se stalo!-usmyslel si a nepolevoval v boji. Kanon, který už nestíhal skákat z hrazdy na hrazdu, začal s protiútokem. Ten mu byl však na nic. Po chvíli polevil v ostražitosti a nedopadl na připravený provaz tak, jak by měl. Rovnováha se mu vytratila a on spadl do sítě. Yuri skočil hned za ním a namířil na ležícího Kanona svůj meč.
,,CO JSI MU UDĚLAL?!!“zakřičel. I poslední zbytky lidí, kteří zápas nesledovali, se nyní museli otočit na ty dva.
,,Stále jen otázky, nemám jediný důvod ti na ně odpovídat! Zeptej se svého rozkošného kamarádíčka.“další úšklebek, po kterém hned následovalo pěstí. Pět akrobatů se vrhlo za nimi do sítě, aby je zastavili ve rvačce. Trvalo to celkem dlouho, než se oba uklidnili a přestali do sebe strkat, nadávat, prskat, kopat a další věci.
,,Okamžitě přestaňte!“Kalos to už nevydržel. ,,Oba dva semnou okamžitě pojďte do mé kanceláře!“
 
 
Poslední komentáře
02.04.2009 12:39:39: Moc pěkný. Čte se to úplně samo, jen tak dál!smiley${1}
22.01.2008 19:11:34: Na pokráčko se budu moci vrhnout nejdříve o víkendu´...bohužel,přeci jenom je konec první ho pololet...
21.01.2008 00:12:49: smileyTrochu líbí????Děláš si srandu?Já tu povídku milujismiley vždyť jsem na tvých stránkách co pět min...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !