Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

12. Štěstí z neštěstí

     Yuri i Kanon následovali Kalose do jeho pracovny.
,,Posaďte se.“pobídl je. Ti dva se na sebe jen zlostně podívali.
,,Pche…vedle něho,“stěžoval si Kanon a přitom ukázal na muže, stojícího dva metry od něj ,,Si já nesednu!“
,,Děláš, jako bych si já vedle tebe sednout chtěl! To radši políbím žábu!“bránil se Yuri.
,,Tak žábu? Ty se líbáš se žábami?“výsměch od toho prvního.
,,Vypadám na to snad?“bránil se zase Yuri.
 ,,Jo! Tvůj ohyzdný ksycht tomu hodně nasvědčuje!“
,,Podívej se nejdřív sám na sebe, teplouši jeden pomatenej!“
,,TAK UŽ DOST!“přerušil je Kalos –budu si muset dojít pro prášky na uklidnění- si poté řekl a přitom zhluboka dýchal. ,,Tak už mi konečně vysvětlete, co se to tu děje!“pokračoval.
,,Udělal něco Leonovi!“začal stále stojící Yuri svou obhajobu.
,,Co bych mu jako měl dělat?“
,,Co asi! Už v parku si po něm letěl jak včela po medu!“
,,Co si o mě vůbec myslíš? To, že se s ním chceš vyspat neznamená, že se ho nikdo nemůže dotknout!“
,,Já se s ním nechci vyspat!“
,,Ale prosím tě! Bráníš ho jak žárlivá manželka!“
,,TAK UŽ DOST! OKAMŽITĚ MI VŠE VYSVĚTLETE!“další nervový krach majitele Kaleido Star. ,,Nebo ještě líp, dojděte pro Leona!“
,,Fajn! Já pro něj dojdu.“nabídl se Kanon.
,,Tak tos uhádl! Ještě bys mu něco udělal! Já pro něj dojdu!“
,,Ale copak copak? Chceš si to s ním teď rozdat? Fajn, jak je libo!“popíchl ho Kanon a přitom se mu vysmíval. Yuri se připravoval na dost ostrou odpověď, Kalos ho v ní však přerušil.
,,PŘESTAŇTE! Dojdeme za ním všichni a já se snad už konečně dozvím, co se stalo!“už potřetí Kalos musel zakročit. Jak rozhodl, tak se i stalo, a tak se všichni vydali za Leonem.
 
***,,Achjo“povzdechl si Leon ,,mám hlad“oznámil sám sobě při silnějším zakručení břicha –ale nemůžu-pomyslel si i když byl v místnosti sám. Bojí se, že by ho mohl potkat. On z něj má vážně strach! ,,No tak!!! Co se to semnou děje?! Já tomu prevítovi ukážu! Teď hned jdu za Kalosem a vše mu řeknu!“Vydal se ke vchodovým dveřím, když v tom na ně někdo zaklepal. Vysloveně se mu rozklepala kolena-co když je to on?!-strachoval se. Nejdříve se podíval kukátkem a když zjistil, že za dveřmi je Kalos, okamžitě otevřel. To poslední, čeho si však stihl všimnout bylo to, že vedle Kalose stál i Yuri a …a….a…on to jméno snad ani nevysloví! -Co ten tu chce?! Prosím, pane bože, pomož mi!-prosil Leon.
Kalos se na něj nechápavě podíval.
,,Leone, co ti se stalo?!“zeptal se ho nakonec.
,,Já…bylo mi špatně“zalhal Leon při pohledu na Kanona, který se sám pro sebe usmíval.-Ten to neřekne ani za cenu života. Vždyť se mu klepají kolena!-.
,,Nezajímá mě, jestli ti je špatně nebo ne, ptal jsem se tě, co se ti stalo!“okřikl ho Kalos.-Jasně, ještě ty na mě křič! Co mám dělat?Řeknu mu to! Musím!- dodával si Leon odvahu.
,,Já…“další pohled plný strachu mířený na Kanona. Ten na něj také koukal –On to chce říct?-najednou také začal mít strach. Proto na bělovlasého muže hodil ten nejvražednější a zároveň nevýhružnější obličej -Kdyby to řekl, tak bych se musel vrátit do vězení! To teda ne!-. -Řekni to! No! Dělej! Řekni, že ti to udělal Kanon!! Řekni, co se stalo!-pobízel Leona v duchu Yuri. Kalos jen mlčky přihlížel. Začala se zde shromažďovat zvláštní atmosféra.
,,Dozvím se tu konečně něco?!“Kalosovi začaly docházet nervy.
,,Včera…“rychlý pohled na Kanona –Přeci se ho tak nebojím! No tak! Seber se, Leone!-,,Včera…mě napadla jedna parta, která je proti Kaleido Star. Yuri se s ní už také střetl.“ –Lež-pomyslel si Yuri a smutně se na Leona podíval. Ten jeho pohled nevydržel, a tak ho odvrátil k zemi.
,,Dobrá…jsi v pořádku? No, nejspíše ne. Řeknu ošetřovatelům, aby se na tebe přišli podívat.“ujistil ho Kalos a přitom se stále díval na monokl na Leonovi tváři a ještě se divil těm…kousancům?(které měl Leon na krku)-Tak že lže.-vzdychl si Kalos.-Ale nebudu to z něj teď tahat. Až bude o samotě, tak si to s ním vyříkám.- Tak to se ukončila celá debata. –Hodný chlapec-usmál se Kanon, když odcházeli od jeho pokoje.
,,To je dobrý. Zvládnu to, nic mi není,“ řekl ještě Leon Kalosovi, když odcházeli.
 
,,Yuri, dohlédni na něj. Nevím sice co se stalo, ale ten kluk je pořádně vyděšenej.“svěřil mu úkol Kalos, když už byli s Yurim sami v jeho kanceláři.
,,Jistě.“ubezpečil ho Yuri ,,Promluvím si s ním,“ještě dodal, než se znova vydal za Leonem.Věděl, že by ho měl teď na chvíli nechat se odreagovat, ale čím dřív se to vyřeší, tím dřív už Leon ode všech bude mít pokoj!-Otevřené dveře? Že by někam šel?-.
 
***Klepání. Leon se znovu vrátil k těm proklatým dveřím. Koukl se do kukátka.-Kanon?...Co mám dělat?!-okamžitě od dveří odstoupil.
,,Otevři!“zvolal muž ,,Nic ti neudělám, chtěl jsem si s tebou jen promluvit“dodal.
,,Vypadni!“hysterický výkřik.
,,Otevři teď, nebo budeš příště litovat. Chci si s tebou jen promluvit.“uklidňoval ho i nadále muž za dveřmi. Leon to vzdal. Dřív, či později, by to stejně přišlo. Musel otevřít, stejně si s ním chtěl také promluvit, ale bál se, že to nezvládne –Jsem jeden z nejlepších akrobatu na zemi! Kdyby se něco mělo stát, uteču mu!-dodával si odvahy. Otevřel. Kanon co nejrychleji dveře odstrčil a vrhl se po Leonovi, který se při velkém překvapení snažil uprchnout. Byl by schopen skočit i z okna. Dopadli na zem(Kanon na Leona), zachytil mu ruce nad hlavou a začal k němu promlouvat.
,,Jsem rád, že jsi naše malé tajemství nikomu nevyzradil.“pochválil ho ,,Ale trochu mě štve tvá neposlušnost!“zvýšil hlas. Pak se hlavou přiblížil k Leonovu uchu. Olízl lalůček a pošeptal mu : ,,Až zde budu příště, nehodlám tě přemlouvat, abys mi milostivě otevřel! Já jsem tvůj pán!“nadobro si ho přivlastnil.
,,Pusť! To bolí“škemral Leon, když ho starší muž už nesnesitelně silně držel za ruce.
,,Ty mi nebudeš nic rozkazovat.“Ujistil ho a pak se postavil, Leona přinutil udělat to samé. Odvedl ho do vedlejší místnosti- ložnice. Shodil ho na celkem velkou postel.
,,Svlíkni se!“poručil mu následně. Ani Leonův ublížený pohled plný strachu ho neodradil. Leon sklopil poraženě hlavu a pomalu si svlékl triko –třeba, když nebudu odporovat, nebude to tak bolet-pomyslel si s nadějí.
,,I kalhoty!“uzemnil ho Kanon .U kalhot Leon zaváhal –To přeci nemůžu! Jsem chlap nebo bábovka? Musím se vzchopit!-.
,,Ne!“
,,Chceš se vzpírat? Víš, že jsem třikrát silnější než ty!“výsměch.,,Fajn, tak tě svléknu postaru.“ironický hlas.Vlezl za Leonem do postele a dřív, než by stihl utéct, ho svým tělem přišpendlil. Začal se mu vkrádat do pusy. I přes Leonovu snahu se mu ubránit, šmejdila již ruka toho staršího v rozkroku mladšího muže. Začal mu svlékat kalhoty i přes Leonův stále více vzrůstající odpor. Náhle někdo do místnosti vstoupil. Nebyl to nikdo jiný, než Yuri. Kanon se přímo zděsil –Já debil jsem nechal otevřené dveře!-vyděšeně si vzpomněl.
,,Okamžitě z něj slez!“vykřikl přímo nelidsky. Kanon tedy slezl.
,,Promiň, ale byl jsem tu dřív. Počkej ještě tak deset minut a přijdeš taky na řadu.“ujistil ho ironickým tonem Kanon.
,,Vypadni, než se ti něco stane!“uzemnil ho Yuri.
,,Chceš mi vyhrožovat?“
,,Ne, chci ti jen oznámit, že se hodně brzy vrátíš do své cely!“
Leon jen vyděšeně přihlížel ději. Kanon to vzdal a odebral se ven z místnosti, kde již čekalo pět policistů.
,,Pane Kanone Shibuzio, podle příkazu majitele Kaleido Star a několikátému napadení akrobata Leona Oswalda, budete vrácen do vězení.“prohlásil jeden z policistů.
,,Tak to jste uhádli!“vysmál se jim Kanon. Rozeběhl se a skočil do zavřeného okna, které se hned na to rozletělo na několik malých kousků skla. Chytil se větve stromu, který rostl pod, teď již roztřískaným, oknem a utekl.
 
***Leon zůstal vyděšeně sedět na posteli. Koukal na Yuriho, který se k němu začal přibližovat. Začal se sunout blíže ke zdi u postele.
,,Leone, už je to v pořádku.“ubezpečil ho Yuri, poté si kolenem stoupl na postel a šel k němu blíže. Leon se sunul stále víc a víc k sobě, až když už za sebou neměl žádné místo, začal se třást. -Proč se mě tak bojí?-Yuri byl udiven ,,Leone je to v pořádku, nemusíš mít strach.“zopakoval.
,,Jdi pryč!“vyjekl Leon vyděšeným tonem.
,,Co se děje?“ptal se ten starší.
,,Ty se semnou chceš taky jen vyspat, zneužít mě a pak mi vyhrožovat! Já nejsem ničí hračka!“vyčetl mu mladší muž.
,,Jak jsi na to přišel? Proč bych něco takového měl dělat?“usmál se mile Yuri a přitom mu podal přátelsky ruku.
,,Ale on...teď říkal, že se semnou chceš vyspat….teda alespoň to naznačil! Tak mi nelži!“vyčetl mu Leon.Yuri měl stále nataženou ruku.
,,Leone, já bych ti nikdy neublížil. Ne tobě! Vždycky budu stát při tobě, ať se bude dít cokoliv.“ubezpečil ho tím nejpřesvědčivějším tonem, který kdy dokázal vydat ze svých úst. Leon mu konečně uvěřil. Ruky, která mu byla nabízená si ani nevšiml, místo toho Yurimu skočil do náruče a rozplakal se mu v ní. Pár minut na to do místnosti vletěla naše povedená pětka -Sora, May, Ken, Anna, Mia a za nimi hned Kalos, který již zařídil, aby se Kanon zdržel ve vězení déle, než měl.
,,Jsi v pořádku?“ptala se ho děvčata, Ken jen v duchu děkoval, že nebyl na Leonově místě. Za ani ne dalších pět minut přijela sanitka -pro Leona. Přeci jenom byl znásilněn a rány se mu ještě nezahojily…
Každý den ho v nemocnici někdo přišel navštívit. Když se vrátil zpět do Kaleido Star, připravili pro něj dokonce večírek i když to, co se Leonovi stalo, věděli jen Yuri, Kalos, Sora, May, Mia, Ken a Anna. Ale nikdo se ho na to nevyptával. Dokonce i před novinami se to dokázalo utajit. Jediné, co všem dělalo starosti, byl Kanon….co když se ještě někdy vrátí?? Co když někomu z nich ublíží?? Co když teď, když oni slaví, on spřádá plány, jak se pomstít?? …Ne. Teď se všichni chtěli bavit, nechtěli se zabývat takovými otázkami. Konečně…po necelých třech letech, byl Leon zase šťastný. Měl okolo sebe přátele, kterým důvěřoval a za které by dal život. Dokonce jeho vztah s Yurim byl teď o něco intenzivnějším. Stále víc se vídali, vyzpovídali jeden druhému, až přišlo na první polibek a tím se otevřela nová cesta do skvělé budoucnosti.
    
***Mladý muž seděl utahaně pod mostem. Ti policajti ho už honili dva dny. Pravda, zatím dokázal vždy uprchnout, ale jak dlouho to vydrží? Nemá zdání. Jediné co ví je to, že Yuriho Killiana zničí. Je jedno jak, jestli ho zabije, nebo zařídí aby musel skončit s akrobacií, či snad zabije toho Leona? Ne. Toho ne. Ten je na smrt moc krásný a pro něj až moc přitažlivý.-Bude můj nebo ničí!!-slíbil si a znovu se rozeběhl, aby uprchl před muži z policie, kteří ho zase našli.Tentokrát sebou měli i psy….
 
 
Poslední komentáře
17.02.2008 17:36:23: Ehm..chudák Leon a ehm..chudák Kanon to do toho okna muselo bolet...já vím že je to násilník atd..al...
29.01.2008 05:30:54: Hai,hai "kmitá hlavičkou nahoru a dolů" už se na to těším.smiley${1}smiley${1}
28.01.2008 13:24:36: Pravda,pravda a zase pravda smileyTak s tím představením to budu muset nějak udělat....hm...už mě něco...
27.01.2008 10:16:11: tak jsem uvažovala a určitě by to chtělo něco o tom představení.Vždyď jim teď chybí jeden člověk.Dál...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !