Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

13. Pomsta je sladká

 (Děj se odehrává dva měsíce po zmizení Kanona)

                   ,,ÁÁÁÁ“zívl si muž, kterého zrovna probudil jeho, tak nenáviděný, budík. Vzal ho do ruky a následně jim třísknul o zeď naproti posteli. I muže ležícího vedle něho ten nepříjemný zvuk probudil.

,,Nemohl by jsi ten křáp vyhodit?“zeptal se ospale Leon a přitom si mnul oči.
,,Myslím, že tentokrát to nepřežil,“odpověděl mu s úsměvem Yuri a přitom se podíval na rozbitý budík, teda na to, co z něj zbylo. ,,Jakpak jsi se vyspinkal?“optal se pak mile svého přítele a přitom ho hravě líbnul na špičku nosu. Leon zčervenal a schoval se pod deku. ,,Ale no tak. Co pak se děje?“zeptal se ho zvědavě jeho milenec.
,,Nic“ne moc přesvědčivá odpověď. Staršímu muži to nedalo, a tak strhl deku, pod kterou se schovával ten mladší .
,,YURI!“vykřikl naštvaně Leon a snažil se mu deku vyrvat z rukou. Ten ho chytil za dlaň a přitáhl si ho k sobě.
,,Co se děje?“
,,NIC,“
,,Leone!“přitvrdil Yuri.
,,Já jen…že…“
,,Co?“vyzvídal blonďatý muž.
,,JÁ SE PŘED TEBOU STYDÍM!“ zrudnul ještě víc. Yuri si ho svádivě prohlédl.
,,A proč? Jsi okouzlující,“ujistil ho,,a ty rozcuchané vlasy ti taky sluší.“mrkl na něj. Přitáhl si ho k sobě blíž a začal se mu vkrádat do úst. Leon mu to však nechtěl usnadnit. Stejně po pár minutách boje o nad vládu vyhrál Yuri –jako vždy-pomyslel si Leon.
,,Líbila se ti včerejší noc?“změnil téma. Teď byl Leon červenější, než kdy před tím. Odvrátil od Yuriho hlavu a přitulil se k jeho tělu tak, že se hlavou schoval v jeho hrudi. ,,Leone, copak se ti to včera nelíbilo?“začal se Yuri obávat toho nejhoršího. Ano, včera spolu prožili první noc, ale Yuri nechtěl nic uspěchat, a tak se zatím nic moc intenzivního nestalo, každopádně Leonovi slastné vzdechy museli jít slyšet až do pátého patra, jedině štěstí, že tolik těch pater tu není.
,,Líbila“kuňknul Leon. Yuri ho začal hladit po vlasech.
,,Ty jsi moje sluníčko,“sdělil mu usměvačně a přitom ho políbil do vlasů.
,,Miluju tě,“konečně se Leon ozval.
,,Já tebe víc,“mrknul provokativně Yuri. A už začala hádka o to, kdo koho víc miluje.
Po deseti minutách
 ,,Měli bychom vstávat!“vyhrkl ze sebe Leon, když spatřil čas na hodinách, připevněných na zdi. Tak oba vstali, převlékli se, vlezli si spolu pod sprchu a po čtyřiceti minutách byli hotovi. Když došli do jídelny, všichni na ně stočili zrak.
,,Nevíš, co se děje?“šeptnul Leon Yurimu do ucha, když vedle sebe seděli u stolu s tácy plných jídlem.
,,No..“odmlčel se ten starší ,,Podle toho, jak na nás koukali, tak soudím, že naši včerejší noc nejspíše slyšeli…není divu…vzdychal jsi jak po sto kilometrech“
,,Cože?“Leon nevědomky zčervenal.
,,Dělám si srandu,“usmál se ,,Nikdy jsem nevěděl, že jsi tak přecitlivělý. Vždy jsi všem ukazoval jen své silné stránky…“odmlčel se.
,,Já nejsem přecitlivělý!“bránil se ten mladší.
,,Ale jsi,“Yuri se náramně bavil. Jeho milenec dostával rudý nádech v obličeji, pomalu se měnící na fialový.
,,Nejsem!“
,,Když si to myslíš“popíchl ho. Leon se zvedl a odešel na záchod, kde si opláchl obličej.
-Je vážně roztomilý-pomyslel si s úsměvem Yuri, koukající na odcházejícího Leona.
 
Znovu se viděli až v tělocvičně, chtě nechtě, musí přeci jenom ještě docvičit představení a navíc teď, když se tak sblížili, bude lehčí zahrát scény i ten s naznačeným polibkem.
,,Leone, Yuri!“přivolal si je majitel Kaleido Star k sobě, když byli v tělocvičně. – Pche, volá na nás jako na psa- pomyslel si Leon, ale i přesto za svým ,,zaměstnavatelem“ šel bok po boku s Yurim.
,,Našel jsem náhradu za…“odmlčel se, všichni si to jméno domysleli. ,,Jmenuje se Kabuto Sasuri. Je to začátečník, tudíž toho zatím moc neumí, ale jelikož premiéra byla již dvakrát odložená, nemůžeme ztrácet čas.“rozhodl Kalos a v gestu jim naznačil, aby se seznámili.
,,Leon“Oswald neměl chuť se s někým vybavovat, obzvlášť s takovým nováčkem, Killian se k němu měl lépe.
,,Yuri, těší mě Kabuto, jsem si jist, že spolu budeme vycházet.“podal mu ruku a mile se usmál(Leon se na svého milence překvapeně podíval). Kabuto následoval jeho příkladu a též se usmál. Tak a konečně se mohli dát do tréninku.
Po sedmi hodinách s malými přestávkami skončili….
,,Leone, no tak, Leone, čekej!“volal na muže před sebou blonďatý muž. Ten druhý se však neměl k tomu, aby se zastavil, a tak pokračoval dále, ignorujíc toho prvního. Yuri to už nevydržel a tak Leona chytil za rameno. Ten se mu vyškubl a pokračoval i nadále ve své cestě –paličák jeden!-nadával Yuri.-Když to nejde po dobrým,tak to půjde po zlým!-rozhodl se, a tak ho silně zastavil, srazil ho opatrně ke zdi u které mu zachytil ruce podél těla.
,,Můžeš mi vysvětlit, proč se chováš jak malé děcko?!“okřikl ho…miloval ho sice, ale čeho je moc, toho je moc. ,,Co se stalo?!“zeptal se znovu trochu mírněji.
,,To bys mi měl říct spíš ty!“bránil se Leon.
,,Já? To ty se chováš jak puberťák!“
,,Nech mě!“začal sebou Leon škubat.
,,Co se děje?“zjemnil Yuri.
,,Pusť mě!“škubal sebou ještě víc.
,,Pustím tě, až mi vysvětlíš, co se stalo!“nabídl mu blonďatý muž nesmlouvavým tónem.
,,Tak mi vysvětli, proč se k tomu nováčkovi takhle chováš?!“
,,Jak se k němu chovám?“nechápal.
,,Když jsi mu říkal své jméno, tak si sním mluvil, jako by to byl někdo, koho znáš!“ujasnil mu Leon.
,,To, že se každý chová k nováčkům jinak než TY, hned neznamená…“odmlčel se. ,,Ty žárlíš,“řekl pak usměvačně.
,,Nežárlím, jen ti říkám, že tvé chování nebylo na místě,“
,,Ale kdepak. Ty na toho nováčka žárlíš,“Yuri se začal smát.
,,Nežárlím“obhajoval se ten přitisknutý na zdi a zrudnul.
,,Ty jsi hlupáček, to bych do tebe nikdy neřekl,“oznámil mu jeho milenec.
,,Já ale nežárlím, proč bych taky měl?! Nějaký nováček mě nevykolejí!“
,,Fajn, tak to je dobře, že nežárlíš, slíbil jsem mu totiž, že se za půl hodiny sejdeme v tělocvičně a já mu ukážu ten trik –tělo na tělo…víš, jak jsme ho dneska secvičovali…“provokoval Yuri. Leonovi se začaly lesknout oči…jestli vztekem nebo pláčem teď Yuri nepoznal.
,,Dělám si srandu,“pousmál se Yuri a poté se začal drát Leonovi do úst. No a co, že byli na chodbě, kam každou chvílí někdo mohl přijít. Leon svá ústa pootevřel, a tak se jeho jazyku zmocnil ten Yuriho.
,,Vidíš, že žárlíš“podotkl, když se od sebe odtrhli pro nádech. Leon to nijak nekomentoval, jen svého milence tahal do úklidové místnosti, která byla blízko u nich. Hned, jak byli v místnosti, tak se po Yurim vrhl, až ho shodil na zem, lehl si na něj a zase se spolu pustili do jazykové hry. Leon mu pomalu začínal ohrnovat triko, následně si hrál s Yuriho bradavkami, dokud zcela neztvrdly. Yuri trochu zasténal, když se Leon přesunul k jeho rozkroku. Rozepnul mu kalhoty a začal se probojovávat k milencovu mezinoží. Olízl špičku a poté si sním jen tak pohrával. Až po pár minutách Yuriho zoufalého prosení ho vzal do úst celého. Yuri mu vyšel boky vstříc. Náhle toho Leon nechal, stoupl si a odešel ke dveřím, u kterých se zastavil.
,,To máš za to, že mě provokuješ…jo a abych ještě nezapomněl, tak taky za tu síť…ale pochybuji, že si to ještě pamatuješ,“oznámil mu Leon a odešel z místnosti. Byl sice vzrušený, ale pomsta byla silnější než uspokojení!-Tak a má to! Příště si ještě rozmyslí mě takhle pokoušet.-pomyslel si s úsměvem Leon a rychle běžel ke svému pokoji.
,,Já ho snad zabiju!“promluvil Yuri do tmy, když ho tam Leon nechal samotného. ,,Pche…no co…tak se hold budu muset udělat sám,“řekl si smutně…,,ale co měl na mysli s tou sítí?“náhle ho něco napadlo. Leon ležící v síti se svázanýma rukama…zcela nahý a vzrušený! Při této představě se Yuri udělal do dlaně, poté si ruku utřel do kapesníku a vyšel ven z místnosti. Právě včas, protože přicházela uklízečka.
Leon došel do svého bytu a následoval Yuriho příkladu. Ani to netrvalo dlouho, jak byl vzrušený, tak stačilo jen pár táhlých pohybů a byl hotov.-Tohle mi Yuri asi vrátí, jak ho znám…ale co, byla to zábava koukat se do těch jeho nechápajících očí, když jsem se zvedl…Přímo tím svým pohledem škemral o to, abych se zase vrátil k jeho rozkroku.-usmíval se Leon na plné obrátky….
Poslední komentáře
31.01.2008 16:30:32: Arigato IdrilsmileyAle ty chyby nemusíš opravovat...já to přečtu(Skoro jsem ty chyby ani nepostřehla)...
31.01.2008 13:55:43: juj já neumím psát tak "objevila".No a pokud tam je ještě něco tak gomen.smiley${1}
31.01.2008 13:53:22: Jůůůů tak to je úžasný."usmívá se od ucha k uchu" Leon a Yuri smileyti dva se nikdy nepřestanou popich...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !