Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

14. Pomsta je sladká II.

      Leon se probudil brzy ráno. Rukou hmatal po druhé půlce své postele, ale nic nenahmatal, a tak se přiměl se opřít o ruce a podívat se, kde je jeho milenec.
,,Yuri?“promluvil do ticha, když svého přítele nespatřil jak v posteli, tak ani v její blízkosti. Náhle si vzpomněl, co se minulý den stalo – Hm…přišel ten nový akrobat, jak jen se jmenoval?Kaburo nebo Taburo?-nemohl si vzpomenout.-Nebo Kabuto?Asi, ale to nemá nic společného s Yurim…co se včera stalo?-ptal se sám sebe. Najednou si vzpomněl. -A jé. Yuri bude naštvaný-povzdechl si. ,,Ale co, patří mu to!“řekl už nahlas, stejně ho tu nikdo nemohl slyšet. Po půl hodině se rozhodl vstát a jít si udělat ranní hygienu. Stoupl si před sprchu a sundal si oblečení, ve kterém spal. Líně vlezl do sprchového kouta a spustil vodu, kterou na sebe nechal jen tak dopadat. Pramínky vody se dostaly do každé části jeho těla, putovaly po něm, dokud se nestřetly s dlaždičovou podlahou. Někdo zaklepal. Mladý akrobat to chtěl ignorovat, ale když se rány na dveře opakovaly a to stále hlasitěji, nevydržel to, vzal si ručník, který si následně obtočil kolem boků, a šel se podívat, kdo ho tak hrubým způsobem donutil zanechat své ranní sprchy. Ani ho nepřekvapilo, že za dveřmi stojí Yuri, který si ho mlsně začal prohlížet, když se mu konečně uráčil otevřít dveře.
,,Děje se něco?“zeptal se Leon znuděně.
,,Děje se něco?“opakoval Yuri. ,,Ano, děje. Když mě pustíš dovnitř, tak se to možná i dozvíš.“odpověděl blonďatý muž a olízl si rty.
,,Ne,to je dobrý,“odsekl mu Leon a před nosem mu zabouchl dveře.Yuri jen vykulil oči.
Chtěl mu to dneska vrátit, -ale tím to způsobem to nepůjde-pomyslel si pochmuřeně.-No co, zkusím to po snídani . Třeba na záchodě? Nebo pak večer v tělocvičně?- začal si připravovat plán na pokoření Boha smrti.
 
***Leon se vrátil ke sprše a dokončil co začal.-Dostal jsem ho-posmíval se Yurimu, když si na ruce naléval mýdlo.-Musel být hodně překvapený-usmíval se jako nikdy jindy.
 
***Po dvaceti minutách se Leon vydal na snídani. Yuriho tam naštěstí nepotkal (ten se šel nasnídat hned, jak odešel od Leonova bytu-s porážkou). Najedl se a pak šel do tělocvičny. Hned, jak do místnosti vešel, spatřil Soru, Yuriho a Kuruta/Buruta nebo Kabuta (stále si nevzpomněl na jeho jméno), jak spolu o něčem diskutují.Trochu se zamračil, když spatřil Yuriho tvář, jak se usmívá na toho nového akrobata. -Co to má znamenat?!-naštval se Leon…Ale ne, nebyla to žárlivost,to by si nikdy nepřipustil. Jen se toho kluka chtěl zbavit, při každém úsměvu mířeným na jeho Yuriho ho chtěl zabít a při každým letmým pohledu, který na jeho milence hodil ten neznámý kluk, mu chtěl vytrhat vlasy a vypíchnout oči, ale néééé to váááážně nebyla žárlivost!-Budu si o tom muset s Yurim promluvit!-rozhodl se.
Dnes zkoušeli celé představení -za čtyři dny měla být premiéra.Vše šlo hladce a dokonce i závěrečný skok Leona, kterého Yuri zachytil a přitáhl k sobě na hrazdu, se obešel bez jakéhokoliv většího problému(teda až na to, že po celý den Leon na Yuriho a Kabuta -už si s malou Kenovou pomocí vzpomněl na jméno nováčka- vrhal smrtelné pohledy). Skončili až v šest hodin. Zůstali tam jen Leon, Yuri a pár jedinců, kteří si chtěli zdokonalit své pohyby. Po hodině tam však zůstali jen Oswald a Killian.
,,Co s tebou dneska je?“zeptal se ho Yuri, když i poslední akrobati odešli.
,,Nic“sykl Leon a dál se věnoval svým cvikům na trampolíně. Blonďatý muž seskočil z hrazdy ke svému milencovi na již zmiňovanou trampolínu.
,,Co je? Celý den jsi se mnou nepromluvil a jen jsi mě skenoval svým pohledem, a to ještě nepočítám to, jak jsi se díval na Kabuta!“
,,Kabuta? To už se tak důvěrně znáte?!“prskl vzteky Leon. Yuri skočil k místu, kde se nacházel Leon a chtěl ho chytit za ruku a něco mu říct, ale bělovlasý muž to nechtěl slyšet, a tak se odrazil jak nejvíc mohl a zachytil se hrazdy visící nad ním. Yuri ho však následoval, proto Leon seskočil do sítě – po zádech, jak se správně mělo. Yuri na ta pravidla však nehleděl a skočil za svým milencem jak ho zrovna napadlo – řešit tu, jak dopadnout do sítě …na to vážně neměl čas. Díky svému postoji byl však v síti nastejno (i když skočil později), jako jeho kolega. Rychle se zvedl a zalehl ho svým tělem.
,,Pust mě!“zavrčel mladší muž, když mu ten starší zachytil ruse ve čtvercované síti.
,,Já tě vážně miluju!“oznámil mu Yuri a ironicky se usmál. Leon zčervenal. ,,Už jsem to říkal, ale musím to říct znovu….Jsi vážně roztomilý, když žárlíš.“usmál se jemněji než prve.
,,Já ti to už taky říkal! Já N-E-Ž-Á-R-L-Í-M!“hláskoval mu Leon to zatrolené slovo! Yuri ho jemně políbil na tvář.
 ,,Já vím“prohodil hlasem, který tvrdil opak. ,,Ale teď k věci!“z ničeho nic pronesl blonďatý muž a vzal pramen Leonových vlasů mezi prsty, které následně políbil. ,,Včera jsi mě dost naštval…Takhle se ke mně chovat! A já na tebe byl tak hodný!“začal mu volnou rukou šmejdit pod triko. Bělovlasý muž nechápal.
,,Co to-“umlčil ho polibek. Yuri se mu začal vkrádat do úst čím dál naléhavěji, až to Leon nevydržel a ústa pootevřel. Toho starší muž vyžil a zmocnil se svým jazykem jazyka mladšího muže. Vysloveně z Leona strhl triko, jak toužil po jeho těle a laskal ho všude, kde to jen šlo –Jestli je tohle pomsta, tak toho budu muset provokovat víckrát-pomyslel si Leon a slastně vzdychnul. Yuri kroužil svým jazykem na milencovu břichu, mezi prsty svíral jeho bradavky, které mu díky Yuriho pozornosti ztvrdly.
,,Yuri…“vzdychnul, když se jeho miláček přiblížil rukama k jeho rozkroku, následně mu začaly sundávat kalhoty -ty pak skončily z dosahu sítě. Killian se vrátil k jeho obličeji a hladově se zakousl do Leonova ramena, ale jen jemně, aby mu neublížil, poté podrážděné místo jemně políbil a přejel mu po něm jazykem. Leon už ani nestíhal sténat -byl vzrušený, až to nebylo hezké, ale jeho milenec mu to chtěl oplatit, a tak se jeho rozkroku schválně vyhýbal.
,,Yuri! Prosím!!!!“naléhavá prosba mu splynula z úst. Yuri se jen usmál a už se chystal vstát a odejít pryč z tělocvičny, i když mu to Leonovy tak naléhavé prosby moc nezlehčovaly. -Musím se mu pomstít!-vzpomněl si na svůj úkol, který si zadal minulou noc. Ale když pohlédl na svého milence, jak tak bezmocně ležel v té zelené síti, plné svého roztrhaného trika, tak neodolal a vrhl se zpět ke svému zlatíčku. Oswald se pousmál, když viděl Yuriho nerozhodnost, přesně šlo vidět, na co myslí, a tak na Killiana použil svůj nejzrádnější obličej…Tvářil se roztouženě a ublíženě.-Zase mi na to skočil-pomyslel si Leon –Takhle nade mnou nikdy nezvítězí-řekl si a vítězky se usmál.
Yuri slíbal každičkou část milencova těla. Trenýrky mu už dávno sundal a tak se mohl plně podívat na okrasu jeho milence, který vypadal, že už každou chvíli vyvrcholí - stejně tak na tom byl i Yuri.
,,AAAAA…YURI!“jeho doteky ho přiváděli k šílenství. Už ani nedbal na bolest, kterou si působil, když se křečovitě držel čtvercované sítě. ,,Chci tě!“promluvil nakonec.
,,Já tebe taky,“pousmál se Yuri nad naivitou Leonových slov.
,,Ale..já …tě chci…v..v..sobě!“dořekl Leon mezi vzdechy. Yuri jen tázavě přizvedl jedno obočí a trochu se od svého miláčka odsunul, což u Leona způsobilo nesouhlasné zavrčení.
,,To nejde.“řekl mu nakonec Killian.
,,Proč ne?“skoro až plačtivý hlas.
,,Nemám tu ani rubrikant a ani nic jiného, čím bych ti mohl pomoci,“oba věděli, jak Yuri myslel slovo pomoci. ,,Bolelo by tě to.“dořekl.
 ,,To je jedno!“přitakal Leon.
,,Ne“ukončil debatu Yuri. ,,V pokoji ti to vynahradím…teda, vlastně ještě uvidím…ještě jsem ti to nevrátil a piš si, že si to hodlám náležitě užít…pomsta je vždycky sladká.“zasmál se Yuri a ještě přidal na hlasitosti svého smíchu, když uviděl Leonův uražený pohled.
,,Tak.. alespoň dokonči… tohle,“prosadil si své Oswald.
,,Rád,“pronesl Yuri a už se vracel k Leonovu údu. Nejdřív po něm přejel prstem.
,,Dělej!“vztekal se Leon jako malé dítě, které nedostalo to, oč žádalo. Náhle do místnosti někdo vstoupil. Yuri i Leon stočili zrak na nově příchozího. Byl to Kabuta.
,,Já….pardon“omlouval se celý rudý v obličeji. ,,Já…já…já,“opakoval stále dokola ,,myslel jsem, že tu někdo ještě trénuje,“vymlouval se místo toho, aby Leona a Yuriho nechal o samotě.,,Slyšel jsem vzdechy, a tak jsem myslel, jestli tu někdo necvičí…udejchaně,“mluvil si furt své a stále měl oči přilepené na Yuriho, ležícího na Leonovi, který ho na sebe strhl, aby bylo vidět co nejméně z jeho těla -když byl nahý a Yuri ne.
,,To je v pořádku, jen…mohl bys na chvíli odejít? Leon se jen oblékne a tělocvična už bude volná.“usmál se křečovitě Killian. Leon slastně vzdechnul -Yuri se mu nevědomky otíral rukou o penis, když se o něj zády opíral …seděl mezi Leonovými koleny. Kabuto však nereagoval a stále vykuleně koukal na ty dva v síti.
,,Dveře jsou za tebou!“křikl na něj rozhořčeně Leon –tupec-pomyslel si. Ten se konečně probral z transu a odešel z místnosti.
,,Tak hnusnej si na něj zase být nemusel.“okřikl ho Yuri, když už byli v místnosti sami.
,,No jo…dodělej to“žadonil.
,,Ne…slyšel jsi, co jsem řekl Kabutovi. Dokončíme to v tvém pokoji,“líbnul ho na tvář.
,,Vždyť je to jasný!“ozval se Leon a zadržoval slzy, které se mu draly do očí. ,,Tak si s ním buď! Já si vystačím sám,“zvedal se Leon.
,,Co to do tebe zase vjelo?!“naštval se Yuri.
,,Kdyby to byl někdo jiný, tak by jsi se takhle nechoval. Od té doby co tu je, se chováš úplně jinak!“další věty plné hněvu. Leon si sesbíral své oblečení, které si následně oblékl -teda kromě rozcupovaného trika. ,,A máš pravdu! Žárlím!“přiznal se konečně po dvou dnech a se slzami v očích se hodlal vydat pryč z tělocvičny, i když byl bez trika. Yuri nestačil na Leonova slova nějak reagovat. Nejprve si to musel ujasnit v hlavě –On si myslí, že toho kluka balím?-došlo mu to nakonec, ale to už byl Leon pryč.
 
 
Poslední komentáře
07.02.2008 18:55:34: DíkysmileyJsem ráda,že mám o jednoho čtenáře víc...teď jste dvě,kdo tuhle povídku čtesmileyNo co...Jsem ...
07.02.2008 06:44:50: jujky promin že dvaakrát ale nějak mi to blbne a když jsem to vložila poprvé tak se mi to tam jako n...
07.02.2008 06:43:25: je to skvělé jako vždy a ten Leon né on nežárlísmiley${1} už se těším na dalšísmiley${1}
07.02.2008 06:40:23: jako vždy je to úžasné a Leon né on nežárlísmiley málem jse se zkácela pod stůl smiley už se moooooc tě...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !