Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

15. Hrdliččin zval ku lásce hlas...

         Leon vztekle a trochu i zklamaně rozrazil dveře od tělocvičny – Ani se mě nepokusil zastavit- pomyslel si se slzami na tváři a mířil si to do svého pokoje.
Cestou potkal jen pár lidí, ale jen okolo nich proběhl – ani si neuvědomil, že je stále bez trika. Už viděl dveře od svého bytu. Odemkl. Náhle byl v místnosti průvan. -Že bych nechal otevřeně okno?-nevěděl, teď měl jiné starosti a to s jeho Yurim. Lehl si na velký gauč, který stál před televizí. Rozplakal se.
 ,,Já ho nenávidím!“ulevil si. Přetočil se na bok. Při ostřejším útoku větru sebou otevřené okno začalo mlátit o zeď. Musel se zvednout a jít ho zavřít. Vyklonil se z již zmiňovaného okna a nadechl se čerstvého vzduchu. Poté ho zavřel a šel si lehnout. Byl unavený.
 
***Yuri si konečně domyslel to, co mu celou dobu Leon naznačoval. Stále byl v tělocvičně, zatím mu ani nedošlo, že už tam jeho milenec není. Po chvíli se vzpamatoval.
,,Proč bych ho měl balit? Vždyť ho ani neznám!“mluvil si sám pro sebe.
,,A kde je vůbec Leon?“náhle mu to došlo. ,,No co, určitě zase pláchl do svého bytu. Nechám ho trochu se vydusit.“rozhodl se a také se odebral do svého pokoje. Po hodině strávené ve svém bytě to vzdal a rozhodl se někam vyrazit, a to do města, aby se trochu odreagoval. Jen tak se procházel, až došel k blízkému parku. Tam si dal zmrzlinu a sedl si na volnou lavičku, u které se to hemžilo holuby. Chvíli jen tak seděl a házel holubům kusy kornoutu po zmrzlině. Byl krásný letní den. Jemný vánek větru si hrál s jeho upravenými vlasy a sluneční paprsky ho jemně šimraly na tváři.-Je tu vážně nádherně-pomyslel si a zavřel oči. Po hodině, ještě strávené ve městě, se vrátil zpět do Kaleido Star. Namířil si to rovnou do tělocvičny, odkud vycházely rány. Vešel dovnitř a spatřil dva muže, cvičících na hrazdách. Byli to mladí akrobati, a jak si Yuri stihl všimnout, jejich kousek jim opravdu šel. Při jejich konečné fázy, kdy oba dopadli na zem, jim blonďatý muž zatleskal. Ti se na něho usmáli a začala mezi nimi konverzace o budoucí premiéře - ,,Oltář lásky“- tak se totiž vystoupení jmenovalo. Po chvíli se společně vydali na večeři. Yuriho ani nepřekvapilo, že v jídelně nevidí Leona –Určitě trucuje-domyslel si –někdy se vážně chová jak děcko-vzdychl. Po jídle se vrátil do bytu, osprchoval se a lehl si na gauč, ze kterého koukal na televizi. Přitom přemýšlel, jak si Leona udobří.
,,Třeba bych mu mohl napsat písničku, nebo básničku,“přemýšlel nahlas a puštěný film vůbec nevnímal. Hned tento nápad zavrhl…básničky mu nikdy nešly a co se týče zpěvu, byl na základce mezi nejhoršími, teď mu stačilo, když si zpíval ve sprše a už Leon skřípal zuby. Tak to vzdal a šel si lehnout do postele.
 
***Ráno se potkali v jídelně, když si šli pro snídani. Leon si sedl k volnému stolu a Yuri si přisedl.
,,Omlouvám se,“utrousil Leon a přitom si ukousl kousku rohlíku.Yuri se pousmál, poté se trochu nadzdvihl a přes stůl mu pošeptal do ucha.
,,To nic, ale doufám, že se to už nebude opakovat, někdy se totiž vážně chováš jak malá puberťačka.“Zase dosedl na svou židli. Leon nic neodpověděl, jen se usmál a nijak to nekomentoval. Dál už jedli mlčky, pak se zase(jako ostatní akrobati )přemístili do tělocvičny, kde už na ně čekala Mia – bez Kalose. Rozcvičili se a mohli začít. Tentokrát to byla nejlepší zkouška, kterou měli. Všichni se na své role soustředili jak jen nejvíce mohli. Dnes dokonce-díky skvělým výkonům, skončili dříve. Yuri odtáhl Leona k sobě do pokoje. Blonďatý muž zavřel dveře.
,,Svlíkni se,“škemral, a tak mu Leon vyhověl, ale tak pomalým způsobem si ze sebe šatstvo sundával, že to Yuri nevydržel a pomohl mu v tom. Poté ho strhl na velkou postel, kde se začali hladově líbat. Yuri si při každém nádechu sundal kus oblečení (s malou pomocí Leona). Leon mu rty projížděl po celém těle, zmapoval každou část Yuriho těla, který jen tiše sténal. Nechtěl to však nechat jen tak, hodlal svého milence ukojit dřív, než bude on, a tak ho ze sebe jemně shodil a zalehl ho. Rukama mu projížděl po celém těle a přitom ho vášnivě líbal. Leon zavřel oči a už si stihl dát jen jednu ruku přes ústa, aby tak nevzdychal a druhou se zaryl prsty do prostěradla obzvlášť, když se Yuri nebezpečně svými ústy přibližoval k jeho rozkroku.
,,Poč-počk-ej“zasténal slastí. Yuri zdvihl hlavu a podíval se svému miláčkovi do očí.
,,Co je?“promluvil udýchaně, jak byl vzrušený.
,,Slíbil jsi—jsi mi-ah“nemohl to doříct, jak si Yuriho ruka nedala říct a stále Leonovi projížděla po jeho mužství.
,,Co jsem slíbil?“blonďatý muž si to pamatoval, ale chtěl to slyšet od svého miláčka.
,,Že“začal Leon. ,,Že to u tebe zkusíme jinak,“nevěděl jak to říct.
,,Jak jinak?“provokoval Yuri.
,,Vždyť víš, co tím myslím!“okřikl ho Leon.
,,Já?Ne…nevím,“udělal Yuri nechápaví obličej.
,,Nehraj se na hloupého,“promluvil potichu bělovlasý muž.
,,Já ale nevím co chceš, tak mi to řekni, ne?“stále provokoval.
,,Já,“zarazil se ,,Chci tě v sobě!“vykřikl potichu. Yuri se vítězně usmál.
,,To jsem chtěl slyšet,“ubezpečil ho. Ruku schoval pod postel, následně ji zdvihl a v ruce držel rubrikant. Poté se lišácky usmál. ,,Lehni si na ty polštáře,“poradil mu, a tak to také Leon udělal. Yuri ho pomalu líbal po páteři směrem dolů. Poté si navlhčil ruce gelem a pomalu, prst po prstu, strčil Leonovi do konečníku. Ten to postřehl, trochu ho to bolelo, ale po chvíli na to úplně zapomněl. Yuri prsty vyndal(když si byl jist, že je Leon připraven) a pronikl do něho něčím větším. Tentokrát Leon zasykl bolestí a do oči se mu trochu nahrnuly slzy. Yuri chvíli počkal, až teprve když mu to Leon svolil, tak pokračoval. Nejdřív se v něm pohyboval velmi pomalu, přitom pravou rukou svíral Leonovo mužství. Poté zrychloval. Leon slastí sténal, na bolest už ani nepomyslel. Yuri se zaryl prsty do Leonových boků a pohyboval se ještě rychleji. Už skoro byl. Pochvíli se udělal a hned na to i Leon. Yuri si lehl vedle svého milence. Trochu se k němu obličejem přisunul a jen tak letmo ho políbil na tvář.
,,Jsi v pořádku?“optal se starostlivě.
,,Až na to, že si zítra asi nesednu, tak jo.“pousmál se Leon, Yuri mu úsměv opětoval.
,,Miluju tě“oznámil mu ještě Leon, než je Yuri přikryl teplou dekou. Poté se k sobě stulili a v obětí usnuli.
 
***Mladý muž šel tmavou ulicí. Zastavil se u domu, na jehož stěně visel nově přilepený plakát.
,,Oltář Lásky-Hlavní role Sora Neagino, Yuri Killian a Leon Oswald…“přečetl si, co na něm bylo napsáno. Hned na to plakát se vztekem strhl a složil ho tak, aby se mu vešel do kapsy od kabátu. Poté pokračoval ve své cestě. Vešel do menší hospůdky.
,,Tak co, Kanone? Co to bude dneska?“oslovil ho hospodský.
,,Jednu láhev vodky,“odpověděl ,,A přines mi ji do pokoje.“dodal. Pak zamířil do svého pokoje. Otevřel dveře a vešel. Sedl si k psacímu stolu a podíval se na své plány. Ušklíbl se. ,,Dostanu tě, Yuri Killiane, a Leon bude můj!“smál se na plné kolo a vzal si zbraň, pistol, která ležela na stole, do dlaně. Poté ji uložil do kapsy kabátu, ze které ještě vyndal plakát. ,,14.5.2008-čtvrtek“napsal si do zápisníčku datum vystoupení. ,,Těš se!“ještě řekl do ticha a už se zvedal, aby si od hospodského vzal láhev vodky. Zuby ji otevřel a poté si lehl do tvrdé postele. Zavřel oči a v duchu si ještě promýšlel svůj plán….
Poslední komentáře
17.02.2008 20:45:35: Jsem moc ráda,že se ti kapitoly líbily...snad tě ty následující nezklamou...smiley${1}smiley${1}smiley${1}
17.02.2008 17:58:47: ehm..to už jsem to přečetla? Hm..chce to další díl..já chci vědět jak to bude pokračovat.. Leonovi ž...
17.02.2008 12:58:55: smiley${1}nějaká nedočkavásmiley${1}
17.02.2008 12:10:20: aaaaa! piš piš piš!!! a fofrem!!!!!!!!!!!!!!!!! kdo to má vydržettohle kdy bude další díl?!?!?!? Oo...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !