Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

16. Každý mi tě lásko závidí

               ,,Dělej! Vstávej!“zakřičel do ticha bělovlasý muž.
,,Cože?“vyjekl Yuri a podíval se na budík, na kterém bylo ukázáno teprve pět hodin – plus,mínus nějaká ta minutka.
 ,,Co blázníš?“prohodil a znovu padl do polštářů a zachumlal se do deky. Leon se k němu nebezpečně přiblížil.
,,Víš, co je dnes za den?“prohodil k němu jako že jen tak. Yuri si znova sedl a podíval se na Leona zamyšleným pohledem – Co je dneska za den? Nemá Leon narozeniny? Nebo svátek? Není dneska Valentýn?-vířilo mu hlavou.
,,Dneska“začal Leon napínavě(Yuri zbystřil ) ,,je“pokračoval.
,,Tak co? Neprodlužuj to!“vyhrkl Yuri a byl zvědav, co z jeho miláčka vypadne.
,,Dneska je poslední zkouška před premiérou!“dokončil konečně větu Leon.
,,Cože?“křikl udiveně. ,,Si ze mě děláš srandu! Tak brzy mě budíš jen kvůli hloupé zkoušce?!“naštval se a znovu zalehl. Leon se pobaveně usmíval. Poté si lehl vedle Yuriho a nemohl odolat, a tak se mu začal prsty hrabat ve vlasech s tím, že se mu pokoušel udělat mini copánky.
,,Leone, proč mě tak trápíš?“vyhrkl ublíženě blonďatý muž a otočil se k němu čelem.
,,Já se nudím.“oznámil mu Leon.
,,Tak si jdi ještě lehnout.“poradilo mu jeho sluníčko.
,,Já už stejně neusnu…o to se pokouším už od čtyř hodin. Musel sem se zabavit tím, že jsem se na tebe díval,“řekl a začal se smát. ,,Víš o tom, že při spaní vydáváš takové divné zvuky?“ptal se ho mezi záchvaty smíchu, když si na to vzpomněl.
,,Já nevydávám žádné zvuky!“bránil se Yuri.
,,Ale jo jo!“hádal se Leon. Yuri ho chytil za ruku, kterou si ho následně přitáhl k sobě.
,,Ty mě provokuješ!“jen řekl a políbil ho.
,,Ne, já ti jen říkám, co děláš, když spíš.“konstatoval Leon, když se od sebe odtáhli. Yuri ho začal tvrdě líbat –nemá rád, když se někdo naváží na jeho osobu, ať jsou to narážky na jeho postavu nebo chování, zkrátka to nemá rád…Začal mu prsty bloudit po těle. Pak si Leona přitáhl pod sebe a ušklíbl se.
,,Jestli mi nedáš pokoj a nenecháš mě vyspat, tak tě vyrazím z pokoje.“oznámil mu Yuri.
,,Jestli chceš, můžeš se vyspat semnou.“nabídl mu bělovlasý muž a šibalsky se přitom usmál.
,,A ven!“prskl blonďatý akrobat a už svého milence tahal z postele. Oblečení mu dal do rukou a táhl ho ke vchodovým dveřím.
,,Snad mě nechceš takhle nahého jen tak vyrazit ven!“
,,Máš pravdu“dal mu za pravdu Yuri a vrátil se ke stolku u postele, ze kterého něco vzal. Poté si vzal Leonovu ruku do dlaně a následně mu na ni dal Leonovu gumičku.
,,Už se cítíš víc oblečen?“optal se mile.
,,Ale..“nestihl doříct. Yuri ho už totiž vysouval ven ze dveří. Když si Leon uvědomil, že stojí zcela nahý na chodbě – teda až na tu gumičku na jeho pravici, tak se oblékl do kalhot a pádil si to do svého bytu.
 
***Yuri si spokojeně promnul dlaně a vracel se zpět ke své postýlce. Lehl si, zachumlal se do teplých peřin a hlavu zabořil do vysokého polštáře.
 
***Po třech hodinách ho probudilo zaklepání na dveře. Yuri si pochopitelně usmyslel, že to bude ignorovat, ale dotyčný se nechtěl nechat jen tak odradit, a tak na dveře bušil i nadále. Blonďatý akrobat se naštvaně zvedl, oblékl si trenky a šel ke dveřím.
,,Proč mě nepřekvapuje, že to jsi ty?“optal se naštvaně. Leon se zářivě usmál a poté trochu zvážnil.
,,Musím ti něco říct,“začal.
,,Tak dělej“dodával mu odvahy Yuri.
,,Je to tajný,“zašeptal mu do ucha dlouhovlasý akrobat. Yuri si už domyslel, že když Leona dovnitř nepustí, tak se ho nezbaví. No co, třeba by si mohli ještě takhle hezky po ránu trochu užít, -postel je vyhřátá-pomyslel si a už Leona pouštěl dovnitř.
,,Tak povídej“jal se slova Yuri.
,,Víš Yuri, nesmíš to nikomu říct! Je to vážně tajný.“ubezpečoval se Leon. Yuri jen pokýval hlavou na souhlas. Bělovlasý akrobat se k němu přiblížil a zašeptal mu své tajemství.
,,Miluju tě“nic víc ani nic míň. Yuri nevěděl, co si o tom myslet, ale když uviděl Leona, jak se směje, došlo mu to.
,,Tak kvůli větě, kterou slyším po každém našem milování, jsi mě zase vytáhl z pelechu?“stěžoval si.
,,Když ale já se vážně nudím,“bránil se Leon.
,,Fajn, tak já tě zabavím,“řekl Yuri svádivým tónem a přiblížil se k Leonovi. Políbil ho na tvář a rty putoval níž, až se ocitl na Leonovu krku. ,,Pojď za mnou“pobídl ho. Leon neváhal ani minutku a už za ním pádil jak poslušný pejsek za svým páníčkem. Yuri otevřel dveře do místnosti, ve které Leon ještě nikdy nebyl. Byly tam skříně a plno harampádí. Yuri tam vlezl a tak ho Leon následoval.
,,Nebude to lepší v posteli?“musel to zkrátka říct.
,,Určitě ne,“odbyl ho Yuri a dál něco hledal.
,,Vylez ven“přikázal mu.
,,Co?“podivil se Leon, ale vylezl. Hned na to vylezl i Yuri a v rukách držel smeták, kýbl v jakém byly dva hadry a nějaký jar.
,,Pokud se tak strašně nudíš, tak mi můžeš uklidit byt.“usmál se na něj mile Yuri. Leon otevřel pusu, ale nic neřekl. To už mu Yuri do rukou vrazil věci na úklid a spokojeně si to kráčil do ložnice, ve které se zase natáhl.
-Fajn-pomyslel si Leon-chceš válku, máš jí mít!-rozhodl se a vlezl do kumbálu, z jakého následně vytáhl vysavač. Zapnul ho a začal luxovat před dveřmi do Yuriho ložnice, přitom si zakrýval ústa rukou, aby ho Yuri neslyšel se smát. Ten se zase zvedl z postele a nakvašeně otevřel dveře.
,,Leone…“oslovil ho netrpělivým tónem a přitom ještě víc stiskl kliku, kterou ještě držel. ,,Já tě přerazím jako hada!“zakřičel a už se po svém milenci vrhnul. Leon nečekal ani vteřinu a už se rozebíhal ke vchodovým dveřím, když je otevřel, s tím že uteče, tak se mu Yuriho ruce obtočily kolem pasu. Leon trochu překvapeně vykřikl.
,,Pust mě, prosím,“poprosil Yuriho a přitom na něj hodil psí očka.
,,Tak na to ti už nenaletím,“ubezpečil ho milenec a táhl ho zpět do bytu. Leon se chytl kliky od dveří a nevypadalo to, že by se jí chtěl pustit.
,,Co to tu vyvádíte?“podivili se dvě osoby, které zrovna došli ke dveřím. Leon, který měl jednu nohu ve vzduchu, díky Yurimu, který ho za ni tahal do bytu, se jen trochu usmál a byl zvědav, co si Yuri vymyslí.
,,No“ začal jeho milenec. ,,Já tady Leona protahuju, aby…aby byl rozcvičený na tu zkoušku.“zkřivil ústa do úsměvu, který měla na tváři většinou May, když se snažila usmívat se jako Sora. Leonovi zacukaly koutky-Abych byl protáhnutý? To už rovnou mohl říct, že mě chce znásilnit-pomyslel si a protočil oči v sloup. Yuri mu nohu pustil.
,,A co tady děláte vy?“chtěl změnit téma.
,,Jdeme do tělocvičny, za chvíli budeme začínat.“řekla Mia a podívala se na hodinky, které ji ukazovaly devět hodin.
,,Měl by jsi se jít převlíknout,“poradila mu Anna a podívala se na Yuriho modré spodky. Poté se společně s Miou vydala do tělocvičny. Yuri se k Leonovi ze zadu nenápadně přiblížil, dal mu ruku přes ústa a jako vrah, který tahá svou oběť do nějakého temného kouta, ho vtáhl do bytu. Nohou nakopl dveře a teprve teď svého milence pustil.
,,Ty neposlušný štěně, teď budeš platit za své hříchy,“řekl mu jen a vrhl se na něj. Přitlačil ho ke zdi a rukou si přidržel Leonovu tvář tak, aby viděl do jeho očí. ,,Kvůli tobě budu na zkoušce usínat!“oznámil mu plačtivým tónem. Poté ho znovu políbil a šel se obléknout. Leon ho jen pobaveně sledoval-Vypadá jak malé děcko, když je takhle naštvaný-zasnil se a olízl si rty. Pak se šli oba narychlo nasnídat a frčili do tělocvičny, rychle se rozcvičili a za nedlouho začala poslední zkouška.
Šlo jim to celkem rychle. Bylo vidět, že všichni své číslo tvrdě trénovali. Mia ještě opravovala pár míst, kde se jí to ještě tolik nelíbilo a Kalos jen seděl na židli, a když se ho Mia na něco zeptala,jen pokýval hlavou na souhlas. Po třech hodinách mučení byla Mia spokojená, a tak skončili s tím, aby si na zítřek pořádně odpočinuli. Všichni vyrazili do jídelny, kde je čekaly švédské stoly. Každý si nabral, co chtěl a všichni spokojeně a mlčky jedli. Když z místnosti odešel Leon, Yuri ho následoval a ještě si do čistého kapesníku zabalil pár zákusků na večer. Dohonil svého milence.
,,Co dneska plánuješ?“optal se ho. Raní naštvanost ho již přešla, a tak se teď hodlal věnovat něčemu zábavnějšímu, než si hrát na uraženého.
,,Půjdu do pokoje, jsem celkem utahaný, tak že si půjdu lehnout.“oznámil mu a dál pokračoval ve své cestě. Yuri ho následoval. Už byli u Leonova bytu. Bělovlasý muž vyndal klíče a zasunul jeden z nich do zámku –Měl jsem ho ráno nechat spát, jak ho znám, tak mi to oplatí.-pomyslel si smutně. Otevřel dveře a vešel dovnitř. Ani se nesnažil Yurimu zatarasit cestu, věděl, že by to nemělo smysl.
,,Tak že, teď,“začal Yuri a oči mu jen jiskřily. ,,Když jsme tu tak sami a nikdo nás nemůže rušit, mohli bychom dokončit to, co jsi načal ráno,“usmál se povzbudivě. Leon si stiskl spodní ret.-Já věděl , že k tomu dojde-litoval svých naschválů, kterých se ráno dopustil. To už u něj Yuri byl a začal mu studenýma rukama šmátrat pod triko.
,,Jsi studený!“rozčiloval se Leon.
,,Tak mě zahřej“mlaskl Yuri a pokračoval ve své pouti po Leonovy hrudi. Mladší muž si sedl do křesla, které k němu bylo nejblíže a slastně sténal, když mu Yuri rozepnul kalhoty a putoval jazykem k jeho rozkroku.
,,Yu-ri“vzdychnul. Ten se zvedl a vzal svého milence do náruče, nato ho odnesl do ložnice. Položil ho do postele a pomalu mu všechno svlíknul. Prsty mu bloudily po Leonovu těle a všude mu roznášel letmé polibky. Leon zavřel oči a nechal se unášet Yuriho rukama. Nic nedělal, jen ležel a slastně sténal. Yurimu to ani moc nevadilo. Prsty mu zajel do konečníku. Leon se jen trochu nesouhlasně zavrtěl, ale když jimi Yuri začal pohybovat, vycházel mu také svými pohyby vstříc. Pak se blonďatý muž zvednul a rychle odběhl do malé kuchyňky. Když se vrátil, v rukou držel rostlinný olej. Nalil si ho do dlaně a znovu svými prsty zajel do Leona. Ten se mezi Yuriho odchodem do kuchyně přetočil na břicho, aby měl Yuri lepší přístup. Po chvíli Yuriho prsty nahradil jeho ztopořený penis. Vklouzl do něj dost rychle, Leon však žádnou bolest nepocítil. Chvíli ho Yuri ještě líbal na rameni a krku, a pak se v něm začal pohybovat. Zaryl své prsty, stejně jako Leon, do prostěradla a vzdychal. Poté z Leona na chvíli vyklouzl a otočil si ho čelem k sobě, nato ho donutil se posadit na jeho klín. Koukali si do očí a Leon se začal na Yurim pohybovat. Ten mu trochu pomáhal. Začali zrychlovat tempo. Leon se udělal první a Yuri musel udělat ještě pět dalších tahů, než byl také konečně hotov. Oba se utahaně rozložili na postel. Po chvíli se Yuri zvedl.
,,Jdu se osprchovat, nejdeš semnou?“nabídl mu. Leon však odmítl a tak šel do koupelny sám. Byl rychle hotov, a tak se vrátil k Leonovi jen s ručníkem, omotaným na hlavě, jinak zcela nahý. Plánoval další kolo, ale když spatřil Leona, schovaného v obrovských dekách, jak spokojeně chrupká, lehl si vedle něho a chvíli na něj koukal-Je tak roztomilý-usmál se. Pak svého milence jemně políbil na nos a taky usnul.
 
***Zvedl telefon. Vytočil na svůj mobil číslo do Kaleido Star. Promluvil k němu příjemný hlas mladé sekretářky.
,,Dovolali jste se do Kaleido Star, přejete si?“
,,Ano, prosím, chtěl bych si za rezervovat jeden lístek na vaše premiérové vystoupení s názvem Oltář Lásky.“odpověděl ji muž stejně příjemným hlasem.
,,Omlouvám se, ale všechny lístky jsou vyprodané.“omlouvala se mladá žena.
,,Opravdu? Tak to je vážně škoda.“promluvil nejsmutnějším tónem, který ze sebe dokázal vydat.
,,Je mi to opravdu líto, ale lístky jsou vyprodány již od minulého týdne. Ale můžu vám rezervovat místo na další představení.“snažila se ho utěšit.
,,Ne, to je dobrý. Děkuji Vám.“odpověděl jen a zavěsil. ,,Fajn, tak tudy cesta nevede. Inu, byl jsem tam celkem dost dlouho, abych se tam vyznal.“mluvil muž sám na sebe. Nikdo jiný v místnosti nebyl. ,,Tak že to budu muset vzít nouzovým východem.“promýšlel si plán. ,,Až vystřelím, tak tam tudy stejně všichni budou utíkat. Schovám se v davu.“ozvalo se zabušení na dveře. Zvedl se a otevřel.
,,Jídlo je hotové.“řekl jen hospodský, otočil se a mířil si to po vratkých schodech do přízemí. Kanon neváhal ani minutu a šel za ním.-Jídlo tu sice není nic moc, ale rozhodně lepší, než to ve věznici-.Pomyslel si a nabral si na vidličku kus nedopečeného masa…
 
Poslední komentáře
21.02.2008 19:20:57: Mockrát Vám děkujismiley${1}a tobě Assko,přeji brzé uzdravenísmiley${1}
21.02.2008 17:47:16: další povedená a pěkná kapitolasmiley. Sice na tvojí stránku chodím každý den, ale komentář jsem mohla...
20.02.2008 05:25:45: To je skvělý máš tu uplně skvělou verzi Leona já ho v tom anime moc nemusela ale v tvé povídce ho up...
19.02.2008 20:42:22: smileyMockrát Vám děkujusmileyposnažím se to urychlit,jelikož na jarňásky jedeme pryčsmileysmileytak že douf...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !