Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

2. Festival

               ,,Tak co? Ještě jsi nezranil svou novou partnerku?“ Dotyčný přerušil Leonovy vzpomínky na minulost. Dlouhovlasý muž se zamračil.
,,Já se zase divím, žes May ještě nezabil, jako jsi  to udělal před třemi lety! Vlastně tě už nějak neohrožujeme že, Yuri? “odpověděl mu na jeho otázku. Sora, která teď byla Yuriho partnerkou, jen koukala a divila se tomu, co právě slyšela. May reagovala stejně. V jejich myšlenkách je přerušil zvon, oznamující, že by se všichni akrobati měli jít převléknout.Všichni se vydali do šaten. May a Sora spolu a Leon naneštěstí s Yurim, se kterým měl společnou šatnu, protože oba zastupovali Kaleido Star.
Oba akrobati si vyndali své již připravené oblečení ze skřínky a začali se převlékat.
Po půl hodině se zvon ozval znovu, ale tentokrát jim oznamoval, že festival začne za hodinu a že by se měli začít připravovat. Tak se všichni vydali do tělocvičny, kde se začali rozcvičovat. Yuri šel rovnou na trampolínu a Leon, May a Sora se protahovali. Pár akrobatů již bylo po vystoupení. Už zbývala jen tři akrobatická čísla do nástupu Leona a May.
Oswald si zrovna protahoval záda, když v tom na něj nečekaně jeden z akrobatů vrhl nůž, se kterým měl dělat své akrobatické číslo. Nůž muži letěl směrem do ramene, naštěstí ho chytil.
,,Cha Cha! Máš vážně tvrdý kořínek, tak že je to asi pravda, že každá tvá bývalá partnerka musela nechat akrobacie, kvůli zraněním, které jsi  jim způsobil“Všichni akrobati, i Sora, May a Yuri, se otočili směrem k dlouhovlasému akrobatovi.
 Vzteky, ale tak, aby to na něm nešlo vidět, hodil Leon nůž zpět po jeho majitelovi. Zbraň se zabodla do zdi vedle mužovy hlavy. Pár akrobatů si říkalo, škoda, že to chytil…už mohlo být po něm, a přitom se na Boha smrti dívali zlostně a hlavně tak, aby to na sobě dali znát. Yuri se na Leona stále díval.
,,Tak že tomu opravdu tak je…každá jeho partnerka musela nechat vystupování“May se otočila na Soru a poslouchala, co jí právě říká.
Po chvilce přišel organizátor festivalu a vyzval Leona a May, aby vyrazili na jeviště. Po chvíli vystoupení začalo.
Všichni byli ohromeni nad tak svižnými kousky. Už zbývala jen jediná věc. Leon měl skočit na vedlejší hrazdu, poté se sklouznout k té vedle ní a zachytit May, provádějící Ďáblovu spirálu. Ale něco nesedělo…než se Oswald stačil zhoupnout na třetí hrazdu, tak jeden provaz na levé straně hrazdy rupl. Bělovlasý muž se chytil zbytku hrazdy, avšak seskočit z ní už nestihl. Hrazda se společně ním zhoupla ke zdi, kde muž vrazil pravým ramenem do zdi. Pustil se jí a padal k zemi s poraněným ramenem.V tu chvíli ho někdo chytil do náruče. Zavřel oči, chytil se postavy okolo krku a čekal, co bude dál. Naštěstí byl pád na zem jemnější, než Leon čekal. Když už se po pár minutách donutil otevřít oči, zjistil, že osoba , která ho držela v náruči, byl Yuri. Ruce okolo jeho krku okamžitě odtáhnul a položil na své břicho.
 Blonďatý muž ho jemně položil na zem.V tom si Leon uvědomil strašnou bolest v pravém rameni, kterým narazil do zdi.
May byla stále ještě na hrazdě. Sora přiběhla k oběma akrobatům, podívat se, zda-li jsou v pořádku. Pořadatelé mezitím zavolali sanitku, která byla na místě za pár minut. Lékaři vyšli ven z vozu a zamířili rovnou k Leonovi a Yurimu.
,,Nejste zraněni?“zeptal se jich lékař, který je právě prohlížel.
,,Ne“Odpověděl Yuri i Leon, přesto že bělovlasý muž věděl, že lže.
Je to jen trochu naražené, říkal si ….
Díky tomuto incidentu byl festival ukončen. Pátralo se po osobě, která měla prsty v naříznutým provazu. Nikdo však dopaden nebyl.
Poslední komentáře
17.07.2008 22:33:12: Ano,vim o tom...a máš pravdu,že by to bylo přehlednější v odstavcích...Ale teď opravdu už nemám nála...
17.07.2008 20:16:20: Dobré.Až na to,že část příběhu je vyprávěna v 1.osobě a zbytek ve 3.Pokud je to schválně,doporučila ...
16.02.2008 19:20:28: páááne! konečmě mám zase co číst!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !