Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

3. Zpět v Kaleido Star

              Leon, Yuri , Sora a May již byli zase zpět v Kaleido Star.
Akrobati, kteří tam zůstali, pro ně uspořádali přivítací párty. Všichni se jí zúčastnili, kromě Oswalda. Ten zůstal ve svém pokoji. Seděl na zemi, opřen o postel a držíc si své poraněné rameno, které nepřestávalo bolet. Nevěděl, co dělat a k doktorovi se mu jít nechtělo. A tak si šel s velkou bolestí lehnout do postele. Dvě hodiny trvalo, než usnul.
Ráno se probudil až v jedenáct hodin, což u něj bylo velice neobvyklé. Nikdo se mu však nedivil, jelikož věděli, že měl Leon minulý den velmi náročný. Dlouhovlasý muž vstal z postele a šel si vyčistit zuby, pak si učesal své bílé vlasy a nakonec se oblékl do čistého oblečení. Zrovna, když vyšel z pokoje, okolo jeho dveří prošel Yuri. Zastavil se a podíval se na Leona. Ten na něj zkoumavě hleděl.Věděl, že kdyby ho včerejší den Killian nechytil, byl mrtvý.
,,Proč? Proč jsi mě zachránil?“byla první věc, na kterou se zmohl zeptat. Yuri zesmutnil.
,,Musím s tebou o něčem mluvit“řekl místo odpovědi, vtáhl muže zpět do bytu a zavřel dveře.
,,Víš, tenkrát, před třemi lety…jsem to nebyl já, kdo pozval tvou sestru na to místo. Dozvěděl jsem se teprve před rokem, co se doopravdy stalo.“řekl Yuri a sedl si na prázdnou, čerstvě ustlanou postel. Leon na něj jen vykuleně koukal.
,,To ti mám jako věřit?“prskl. ,,Tak mi schválně pověz, kdo to teda byl? A proč jsi nepřišel, když jsem ti volal?!“byl vzteklý. Oči se mu začaly lesknout při pomyšlení na svou malinkou sestru Sophii.
,,Nikdy jsi mi nevolal…To je další věc, co jsem ti chtěl říct. Vše to naplánoval Laylin otec. Chtěl za každou cenu, aby jeho dcera vyhrála. Všechno to naplánoval za našimi zády.“odpověděl Yuri. Oswald nechápal - Proč? Proč by někdo dělal něco tak hrozného?-přemýšlel. Padl na kolena a začal si držet zraněné rameno, do jakého se mu rozrušením začala vracet palčivá bolest. Yuri k němu hned přiběhl.
,,Jsi v pořádku? Leone?...Leone?!“ jeho hlas se začal bělovlasému muži vytrácet z hlavy. Oswald padl do Yuriho náruče. Omdlel...
 
                Leon se probudil v sanitce. Vedle něj teď seděla May, která Yurimu slíbila, že se o něj postará. Dorazili k nemocnici, kde už na ně čekal operační sál s doktorem uvnitř.
,,Pane Oswalde, to rameno máte vykloubené. Doktor vám ho musí navrátit zpět“oznamoval mu někdo, když už ležel na operačním stole. May čekala venku.
,,Pane Oswalde, teď vám vpíchneme uspávací injekci.“mluvil na něj jeden z doktorů. Jak řekl, tak taky udělal. Leon už zase ztrácel vědomí, tentokrát však ne kvůli bolesti, ale kvůli náplni v injekci.
 
              Když se Leon probudil, ležel na nemocničním lůžku s ramenem, zpevněným obvazem. Na stolku vedle postele byly překrásně bílé květiny…-jsem tu jen chvíli a už tu mám květiny?-podivil se. Chtěl si ke květinám přivonit, avšak strašná bolest mu to nedovolila. Rameno bylo sice zase zpátky na svém místě, ale bolest byla větší, než dřív. Proto si Leon lehl zpět, do stejné pozice, jako se probudil. Snažil se usnout, ale byl tak vyspalí, že to nedokázal. Po chvilce někdo bez zaklepání vstoupil do místnosti. Byla to Sora a nesla další květiny.
,,Ach…omlouvám se, Leone. Bála jsem se, že spíte a nechtěla jsem vás probudit.“omlouvala se muži. Ten jen přikývl, že se nic nestalo. Sora přišla ke stolku a položila tam stejné květiny, jako ty, co tam už byly.
,,Někdo tu už byl??“zeptala se ho.
,,Nevím,“odpověděl jí na její otázku.
,,Jo, abych nezapomněla, mám tu pro vás oblečení, ve kterém pak pojedete zpátky. To, které jste měl, si dejte do této tašky“řekla Sora.
,,Děkuju“poděkoval jí za její laskavost. Po chvilce povídání se Sora vydala zpět do Kaleido Star a Leon zůstal v nemocnici sám. Přišli k němu doktoři, zjistit jeho stav.
,,Hm…už to vypadá dobře. Myslím, že zítra už budete moci odejít. Každopádně ale nebudete nejmíň dva týdny cvičit!“dořekl doktor a odešel. Leon byl jenom rád, že už může vypadnout z té díry. Den uběhl jako voda a on už mohl odejít. Přijel pro něj Yuri, což vůbec nečekal. V tu chvíli si vzpomněl na to, co mu před dvěma dny říkal -prý to nebyl on…ale mám mu to věřit??- přemýšlel. Ale dál už neotálel a nasedl do vozu.
,,Tak co rameno? Co jsi s ním vlastně měl?“zeptal se ho Yuri.
,,Vykloubené“odpověděl Leon. ,,Dva týdny nebudu smět nic dělat“dodal. Cestou do Kaleido Star pak jeli mlčky. Po deseti minutách stáli před Kaleido Star. Yuri zastavil, rychle vystoupil z auta a šel Oswaldovi otevřít dveře. Ten byl překvapen. Dlouho o tom však nepřemýšlel a vystoupil také. Yuri vzal tašku s oblečením z kufru a rychle dohnal Leona, aby mu mohl pomoct s chůzí, která dělala bělovlasému muži nejvíce problémů. Došli k Leonivu pokoji, otevřeli dveře a vešli doň. I když byli na místě, Yuri se stále neměl k odchodu. Odešel do Leonovy ložnice, položil mu tam oblečení na postel, kde jej pečlivě složil. Leon si zatím sedl do křesla a probíral si v hlavě, co mu Yuri řekl o Layleniny otci. Stále tomu moc nevěřil. Pochybnosti ho však přešly, když se Yuri vrátil do místnosti, v jaké právě Leon byl. Usmál se na sedícího muže.
 ,,Půjdu za Kalosem a řeknu mu, že už jsi tady“mrkl naň. Oswald jen přikývl na souhlas. Když se za Killianem zavřely dveře, šel si lehnout do postele. Netrvalo to ani půl hodiny a už spal jako malé dítě.
Druhý den se probudil v osm hodin ráno. Chvíli ještě polehával v posteli, když ho to však po chvíli přestalo bavit, zvedl se a šel se osprchovat. Pak se vydal do Kaleido Star. Zavolal si taxík a řidiči nadiktoval adresu. Když ustal před vchodem do Kaleido Star, překvapilo jej, že je budova tak prázdná a tichá. Akrobati měli po celé dva týdny volno a tak tam nikdo nebyl. Šel pomalu do tělocvičny, v tom však uslyšel rány vycházející z jeviště. Okamžitě tam zamířil, aby zjistil, kdo tam je. Otevřel dveře do tělocvičny. Spatřil osobu, která díky světlu vycházejícího z oken nebyla moc rozpoznatelná. Dotyčný skákal ladnými pohyby na trampolíně. Světlo se náhle zatáhlo a Leon poznal, že ta osoba je Yuri. Po chvilce si Killian všimnul, a tak z trampolíny seskočil.
,,Co tady děláš? Neměl bys odpočívat?!“zeptal se blonďák rozkazovacím tonem.
,,Já...“Leon chvíli přemýšlel, co říct.,,Slyšel jsem tu nějaké rány, a tak jsem se šel podívat, kdo je dělá! A vůbec, nemáš mi co rozkazovat ohledně toho, co bych měl dělat!!“Oswald na Yuriho vyjel, až se tomu sám divil. Blonďatý muž nevěděl, co dělat.
,,Promiň…nechtěl jsem tě naštvat. Ale nemusíš být hned takový mrzoun!!“Yuri se také neovládnul. A tak začala náramná hádka.
,,Já, že jsem mrzoun?? Ty sobče!!“Leon se bránil.
,,Ty…ty…žvýkačko!!“Yuri pokračoval. Nad tím to slovem se oba tak trochu zarazili.
,,Žvýkačko??!“Leon si opakoval to slovo -co to má co společného se mnou?- ptal se sám sebe. Po chvilce přemýšlení nad tím slovem se oba rozesmáli. ,,Žvýkačko…“opakoval si Leon ,,tak takovouhle nadávku jsem snad ještě nikdy neslyšel!!“plácl muže do zad a začal plakat smíchy. Yuri na tom byl o trochu lépe. Po chvilce se přestal smát a podíval se na Leona, stále ještě plakajícího smíchem. -Takhle jsem ho viděl se smát naposledy, když byl se Sophii na Festivalu a ona mu ukázovala opravdu vtipný kousek na provazu…Také jsem se tomu smál…ale -vzpomínal Yuri a podíval se na Leona ještě jednou -to bylo naposledy, co se tak to smál. Jsem rád, že je šťastný…-. Leon Yuriho zpozoroval, jak se na něj tak zamyšleně dívá.
,,Nad čím přemýšlíš??“zeptal se a utřel si slzu.
,,Ale nad ničím“odpověděl Yuri a usmál se. ,,Nechceš zajít do restaurace? Zvu tě!“náhle nabídl Killian. Leon dlouho neváhal a odpověděl.
 ,,Jo. Stejně nemám co na práci“.
 A tak se vydali do nejdražší restaurace ve městě.
 
Poslední komentáře
16.02.2008 19:35:58: žvýkačka! XDDD kam na to chodíš?!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !