Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

4. Oznámení

                   Dva týdny uběhly jak voda. Leon byl zrovna v tělocvičně si po těch týdnech procvičit svaly.
Když v tom do tělocvičny vrazila Sora s tím, že Oswalda volá Kalos, aby za ním co nejdřív přišel. Bělovlasý muž neváhal ani chvíli a hned se za ním vydal. Cestou přemýšlel, co po něm asi jeho šéf bude chtít. Nebo že by ho chtěl vyhodit?
 Zaťukal na dveře a vešel do místnosti, kde už na něj čekali společně Kalos s Yurim.
,,Posaď se,“pobídl ho Kalos. Leon neváhal a už seděl vedle Yuriho na velkém gauči, před Kalosovým stolem.
,,Proč jsi mě sem volal?“zeptal se ho a nenápadně pokukoval po Yurim, co ten tam dělá.
,,Mia vymyslela nové představení. Inspirovala jí k tomu taková zvláštní věc…nevím, jestli do toho půjdete.“řekl Kalos trochu nervózně.
,,A o čem to představení má být?“zeptal se blonďák.
,,Eh,“Kalos si odkašlal. ,,Takovéto představení jsme tu ještě neměli. Je to o muži, který bude mýt milenku, se kterou se má brzy oženit. Na svatbě ho však překvapí krásný muž, kterému…no, jak bych to řekl ….prostě nemůže odolat, a tak se nakonec neožení, ale půjde za tím mužem…“Yuri a Leon už smysl tohoto představení jaksi pochopili a tak trošku vykulili oči představou, že by se museli před všemi diváky objímat, či snad ještě něco jiného!
,,Jak už jsem říkal, takovéto představení zde ještě nebylo. Milenku bude hrát Sora.“Kalos trochu zvážnil. ,,Navíc, díky Leonovu zranění jsme se hodně zdrželi, a tak přijímám všechny nápady, co mi Mia nebo někdo jiný dá. Tento se mi nezdál tak špatný, a tak chci, abyste ho vy dva zahráli! Yuri, ty budeš muž, který se má se Sorou oženit a ty, Leone, budeš hrát muže, který Yuriho svede.“Killian ani Oswald tomu stále nedokázali uvěřit.
,,Co-ž-že??“vyhrkli oba naráz.
,,Jestli nechcete hrát, tak odejděte. Mohu do těch rolí obsadit někoho jiného.“Kalos zase vydíral. Leon se podíval na Yuriho, který stále ještě nemohl uvěřit slovům, která vyšla z Kalosových úst. Nakonec se však zhluboka nadechl.
,,Dobrá...“ odpověděl a podíval se na přítele, co on na to. Leon neměl slov. Zhluboka se nadechl.
,,Fajn…Co ale budeme muset dělat?“
,,No…význam tohoto vystoupení jste již pochopili, myslím, že to, co budete muset dělat na koncertě, jste si již představili. Mia vám dá instrukce. Zítra začínáme, takže se připravte na vše.“S těmito slovy se oba akrobati zvedli z gauče a vydali ke východovým dveřím. Kalos zůstal sedět a sledoval jejich vzdalující se záda.
,,Co si o tom myslíš?“promluvil Yuri.
,,Co?..jo..eh…bude to asi nejdivnější vystoupení,ve kterém jsme kdy hráli.“odpověděl bělovlasý muž. Bez dalších slov se oba vydali do svých pokojů, které od sebe měly vzdálené necelých deset metrů.
Leon večer nemohl usnout. Představa, že by se měl přede všemi objímat s Killanem mu nedopřála poklidného spánku. Jediné, co nyní mohl dělat, bylo modlit se, aby v tom nebylo ještě víc!
 
Poslední komentáře
01.04.2009 22:14:27: Super, už se to začíná pěkně rozjíždětsmiley${1}
16.02.2008 19:41:34: buhehehe!!! dobře jim to dáváš!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !