Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

5. Zkouška

       Ráno se Leon probudil s divný pocitem, jako kdyby měl být nemocný. Prostě se mu vůbec nechtělo vstát a jít na zkoušku.
Jistě ten pocit také znáte. Nakonec se však přemohl a vydal do koupelny, kde se osprchoval a udělal ranní hygienu. Byl připravený, ale ten pocit v něm stále zůstával.
,,Dneska se něco stane. Něco, co se mi nebude moc líbit!“řekl si, poté se zhluboka nadechl a otevřel dveře. Vydal se směrem k jídelně, kde na něj již čekala připravená snídaně, to jest palačinky s jahodovou marmeládou uvnitř. Yuri již seděl u stolu, a tak si k němu Leon přisedl.
,,Dobré ráno“pozdravil.
,,Dobré“.
Jedli vedle sebe mlčky a nepozorujíc, že je někdo sledujel.
,,Koukejte na ně,“
,,Ticho, nebo nás uslyší!“
,,Ale prosím tě, jsme od nich dostatečně daleko, jen tak nás neuslyší!“
Byla to Sora, May a Ken.
,,Jsem zvědavý, co pro ně Mia připravila!“oznámil Ken.
,,Já taky“přidala se Sora. May dále sledovala svého bývalého partnera, jen o dva roky staršího, než byla ona. Chtěla by s ním to představení hrát místo Yuriho, ale věděla, že to se nestane. Sora si všimla jejího zamyšleného pohledu.
,,May? Děje se něco?“
,,Co? Ne“odpověděla a začala se smát svým umělým úsměvem. To už si jich všimli Yuri a Leon. Vstali a odnesli táce se špinavým nádobím.
,,Co tu děláte?! Neměli by jste být už na zkoušce?!“zeptal se jich Yuri, když k nim nepozorovaně došli. Všichni tři náhle zkameněli a pomalu se začali otáčet.
,,No, ano…“jala se slova Sora. ,,Právě jsme byli na cestě, že? Kene, May.“hledala pomoc u přátel. Ti jen zmateně přikývli. Leon se podíval na Soru. Náhle mu hlavou prolítla vzpomínka na Sophii. -Je jí tak podobná-pomyslel si.
,,Děje se něco, Leone?!“zeptala se okamžitě May, která jeho pohled jako jediná zpozorovala. Bez odpovědi se Oswald vydal směrem k tělocvičně. Ostatní ho následovali bez jakýchkoliv dalších slov.
 Vstoupili dovnitř. V místnosti na ně již čekali Mia, Kalos a další vystupující akrobati.
,,Mia vám vysvětlí, co budete muset dělat,“řekl Kalos a podíval se oba akrobaty. Sora a May se vydali na trampolínu a Ken se jal děvčata sledovat.
,,Tak že,“začala Mia. ,,Příběh je o muži, který má před svatbou. Jeho nevěsta bude mladá, krásná žena o kterou muži jeví velký zájem. Svatba započne, když v tom se okolo svatebního obřadu proplíží neznámý muž. To bude Leon. Ženich jim bude natolik okouzlen, že odejde ze svatby rovnou za mužem. Ostatní akrobati budou ztvárňovat hosty. Ženich, což je Yuri, nalezne neznámého muže. Seznámí se s ním, ale bude muset bojovat o jeho lásku. Vlastně, velká část vystoupení bude o tom, jak o něj bojuje a nechce ho dát nikomu jinému. Jinými slovy ho bude chránit. Muž k němu nakonec také pocítí lásku.Vrcholem vystoupení bude vysoký skok z trampolíny až na nejvyšší hrazdu. Bude to těžké, jen málo komu se to podařilo. A taky…“chvíli se odmlčela. ,,Yuri tě Leone chytí a úplný závěr bude…eh…objetí!“Leon i Yuri ztuhli…jasný…to předpokládali.
 
***Po tomto rázném vysvětlení, jak bude vystoupení probíhat, se všichni dali do zkoušení. Nikdo však nemohl odtrhnout oči od Leona, který si procvičoval závěrečný skok. Zdokonaloval se každou minutou, ale nedokázal vyskočit až na vrchol hrazdy. Bylo už něco kolem osmé hodiny večer. Většina akrobatů odešla, až tam zůstal jen samotný Leon. Stále nedoskočil až navrchol, ale vzhledem k tomu, že skok byl velmi náročný a Leon po zranění nebyl ještě moc ve formě, se tomu nikdo moc nedivil a jen ho obdivovali, jak se zlepšuje.
 
***Ještě kousek a už se jí chytnu- věřil Oswald. Nic. Padal zase zpět. Dopadl na sít. Okamžitě se zvedl a zase zpátky na trampolínu. Rozskákal se - Už…už jenom pět centimetrů a budu tam!- Zase nic, čekal, jak poletím dolů, když vtom ho někdo chytil za ruku. Byl to Yuri. Vytáhl Leona na hrazdu, a tak si na ni bělovlasý akrobat sedl , zatím co blonďák stál. Stale se houpali. Z ničeho nic se Yuri k Leonovi sehnul.
,,Měl by sis odpočinout, a to nejlíp do mé postýlky, klidně tě tam odnesu,“ začal Killian. Kdyby před Leonem stálo zrcadlo, viděl by se, jak rudý až po uši. Vztekle se otočil, aby mu řekl něco, co by se mělo vyslovovat až po dvanácté hodině večer. Otočil se, když v tom byl Yuriho obličej před tím jeho. Byli u sebe tak blízko, že mohli cítit dech toho druhého.
,,Co to meleš?“ovládl Leon svůj sprostý slovníček, který měl požehnaně zásobovaný.
,,Škyyt!“škytnul Yuri. Konečně Leonto pochopil! Jeho přítel byl opilý, až to nebylo hezké. Jak se vůbec dostal na hrazdu?-Ptal se leon sám sebe, když v tom do něj Yuri vší silou strčil, tak že spadl z hrazdy. Yuri skočil za ním. Dopadli na sít - Yuri na Leona.
,,Pust mě!!“zakřičel dlouhovlasý muž, když mu druhý akrobat chytil ruce.
,,Haaaa haaa haaa“smál se Yuri, až z něj šel cítit velmi silný alkohol. Zajímalo by mě, kde se tak zlil -přemýšlel Leon. Yuri ho začal najednou líbat na krk! Oswald přímo vytřeštil oči úžasem, jak si to Yuri může vůbec dovolit! byl opilý byla jedna věc, ale tohle? To už je i na Leona moc! Odkopl ho nohou, tak že blonďák dopadl na záda přede něj . Stále byli v síti a naneštěstí…velmi zvláštní náhoda…se Leonova ruka zamotala do té sítě. Yuri se už zvedal a hodlal udělat další útok, tentokrát však ne na krk, ale rovnou se sápal pod triko. Leon nestíhal žasnout. Teď už Yurimu stačilo muži držet jen jednu ruku, o druhou bylo díky síti postaráno. Oswald byl vzteklý když mu přítel ohrnoval triko nahoru. Killian však náhle znehybněl a spadl na Leonovu odhalenou hruď. Toho se dlouhovlasý muž lekl ještě víc. Ruku si díky získanému času vymotal ze sítě a odstrčil muže od sebe.
,,COŽE??!!!“vyjekl vzteky, když zjistil, že si Yuri jen tak usnul! Naštvaný si stoupl a trochu do něj kopl – nic - .
,,On je fakt opilej! Zajímalo by mě, kde se tak zřídil…“.Najednou mu přes rty přeletěl úšklebek. Seskočil ze sítě a razil si to rovnou do svého bytu. Na Yuriho vysloveně kašlal! Za to, co si to dovolil –opilý, neopilý- si to u něj ještě odskáče! A nechal ho ležet na nepohodlné síti. Doma si šel rovnou lehnout, přeci jenom byl dost unavený. Za celou tu dobu si na Yuriho ani jednou nevzpomněl, taky proč by jo, že?
Poslední komentáře
01.04.2009 22:21:18: Moc pěkný. mrzí mě, že jsem tuhle kapitolovku tak dlouho přehlížela, je vážně super smiley${1}
16.02.2008 19:51:13: haha na co ty nepřijde Yuri se vožrááál!
26.01.2008 12:44:59: Jsem ráda ,že se ti kapitola líbila...protože já osobně tvé povídky přímo zbožňuju!smileyStránky anime...
21.01.2008 03:32:52: Ach jsem už u páte kapitoli..*nadšeně ukazuje na monitor* Proč jsem si téhle kapitolovky nevšimla dř...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !