Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

6. Vážně podařený den

        Kolem deváté hodiny se Yuri probral.
 ,,Kde to jsem?“ptal se, avšak odpověď se nedostavila, tudíž mu došlo, že je v místnosti sám. ,,Do prdele,“potichu zaklel, když se pokusil vstát, ale nedokázal to. Zamotala se mu hlava a zase dopadl na již zmiňovanou síť. Náhle se mu zvedl žaludek. Hlava nehlava, rychle se rozeběhl…no teda, něco v tom smyslu, a pádil si to rovnou na záchod. Stihl to jen taktak! Vyzvracel se do záchodové mísy a poté přešel k umyvadlu. Trochu se opláchl a podíval do zrcadla. ,,Co jsem to jen včera dělal?A co jsem dělal v tělocvičně?“ptal se sám sebe nahlas a přitom na sebe stále koukal, a přímo se divil svému nazelenavému obličeji. Poté si zase na chvíli sedl. Hlava ho bolela a zdálo se, jako by mu do ní někdo mlátil železnou tyčí a to ještě nepočítal záda, která měl ztuhlá. Po, ani ne, deseti minutách se zvedl a pomalým krokem se odhodlal jít k sobě do bytu . Podivil se, že v tělocvičně touhle dobou již někdo netrénoval a ještě víc ho překvapilo, když ani na cestě nikoho nepotkal. Pak zahlédl na zdi, o kterou se celou dobu opíral, plakát, oznamující Festival, kde se dalo vyhrát deset tisíc za nejlepší převlek. Jak si sám mohl domyslet, tak tam teď jistě všichni byli si buď zasoutěžit, nebo se jen podívat. Po pár minutách se dobelhal ke svému malému bytu. Otevřel si dveře a šel rovnou do postele.
 
***Leon, který byl již od osmi hodin probuzený, se nechal přemluvit May a Sorou k tomu, aby se šel podívat na festival. Moc ho to nebralo, a tak se po půl hodině odebral do parku se alespoň trochu projít v klidném prostředí. Po dlouhé době, kdy procházel parkem, si sedl na volnou lavičku, zaklonil hlavu a nechal na sebe dopadat sluneční paprsky. Líbilo se mu tam. Připomínalo mu to staré časy, kdy takhle sedával se Sophii. Po hodině se zvedl a zamířil do Kaleido Star, a tam do tělocvičny. Byl zvědav, zda-li tam nenajde Yuriho, ale byl rád, že ho tam nikde neviděl. Při pohledu na trampolínu zkrátka nemohl odolat a začal znovu trénovat ten zatracený skok.
 
***,,Asi mi pukne hlava!“ nadával Yuri po probděné půl hodině, kdy jen tak ležel na posteli, vedle které byl lavor plný jeho jídla, kterému se jak si nechtělo zůstat v žaludku. Yuri zaskučel. Připadalo mu, že na té posteli leží věčnost a přitom to byla pouhá půl hodina! Možná by se mohl kouknout do lékárničky vedle umyvadla, zda-li v ní není něco na bolest hlavy. Ale zvedat se? To bylo to poslední, co by se mu zrovna teď chtělo. No, snad to do zítřka nějak vydrží. Po hodině se mu konečně podařilo usnout.
 
***Sora, Anna, Mia, May, Mariot s Jonathanem na hlavě a Ken se vrátili až na pátou hodinu. Utahaní z fronty, ve které čekali, než se na ně dostala řada, a trochu naštvaní, že i přes veškerou snahu, kterou do toho dali, ani jeden z nich nevyhrál! Vyhrál totiž starý muž, převlečený za Fantomase (jak originální), který si při pokusu o skok z jedné bedny na druhou, které si tam sebou přitáhl, zvrtnul kotník. Porota ho asi litovala, že mu všichni až na jednu ženskou dali deset bodů! Podvod! Mysleli si všichni. Oni byli přeci stokrát lepší, ne snad? Sora, která se převlékla za Mořskou Panu, Anna, která se oblékla do klaunského oblečení, May, která se vydala za Betmana, Mariot, která byla za dvouhlavého draka společně s Jonatánem a nakonec Ken, který byl za dědu vševědu. Ale nic. Ani jeden zkrátka nevyhrál! Jak byly naštvaní! Zamířili si to rovnou do tělocvičny, kromě Kena a Míi, kteří šli za Kalosem ohledně dalšího představení a Mariot a Jonatána, kteří se vydali do bazénu. Sora, May a Anna do tělocvičny vešly přesně ve chvíli, kdy Leon skočil a chytal se hrazdy. Poté se na ni vyhoupl a sedl si naň. Dívky jen koukaly.
,,To byl nádherný skok,“zmohla se Anna k pár slovům. May a Sora jen přikývly, to už si jich všimnul Leon.
,,Tak co? Jak jste dopadli?“řekl možná až moc milým tonem. Dívky to ale ani moc nezaregistrovaly.
,,To byl nádherný skok, Leone!“začala se vtírat May, jako by jí Sora s Annou neznaly. Leon seskočil z hrazdy a odešel pryč z místnosti. Když tak šel Kaleido Star, uvědomil si, že od snídaně ještě nic nejedl, a tak si to zamířil do jídelny.
 
***Yuri se zrovna probudil. Už mu bylo lépe, a tak se šel osprchovat a rozhodl se jít do jídelny, alespoň zakousnout nějakou tu housku či rohlík. Co však nečekal, bylo to, že tam potkal Leona, který si právě ukrajoval kus kuřecího masa. Yuri se mile usmál a šel si pro tác. Nabral si z košíku pár ještě, světe div se, od snídaně měkkých rohlíku a pak šel směrem k Leonovi, který k němu zrovna seděl zády, a tak si ho ani nevšiml.
,,Ehm…můžu?“Slyšel Leon náhle za sebou, a tak se otočil a spatřil Yuriho. Neodpověděl, Yuri to však jako nesouhlas nebral a tak si přisednul.
 ,,Děje se něco?“zeptal se klidným tonem.-Děje se něco? Co je tohle za otázku?! Včera bys mě málem znás..ehm..ehm . A teď děláš, jako že nic!-myslel si Leon, ale nakonec jen zavrčel : ,,Nic“. Yuriho to trochu znervóznělo-Co pak jsem mu snad něco udělal!- ptal se sám sebe trochu naštvaně –No jo, zase mu něco přelítlo přes nos a vybíjí si to na mě!-. Po zbytek obědosnídaně byli oba zticha, ponořeni ve svých vlastních myšlenkách. Leon se náhle zvednul a odnesl tác se špinavým jídlem. Při odchodu z místnosti šel kolem stolu, kde ještě seděl Yuri . Ani se na něj nepodíval, natož aby něco řekl, a odešel pryč. - Rozmazlené Leoňátko zase něco naštvalo- myslel si Yuri – Proč jen se chová furt tak nadřazeně?-ptal se sám sebe. Zvedl se a odnesl talíř. Pak zamířil rovnou k sobě do bytu a hned si šel lehnout. Zítra ho čeká náročný den, ano, další zkouška s naštvaným Leonem. A tentokrát se bude zkoušet celé představení, aby se všichni alespoň trochu seznámili se svými rolemi. -Jak v tomhle stavu budu objímat Leona, když je naštvaný a to nejspíš na mě, a já ani nevím proč, opravdu nevím…chjo!-pomyslel si Yuri, ale což, přeci si nebude kazit noc otravnými myšlenkami na Leona.
Poslední komentáře
01.04.2009 22:32:17: Mám se učit na maturitu, připravovat si obhajobu seminárky, připravovat se na zítra do školy a co dě...
16.02.2008 20:00:58: buhehe tak to sem na to zvšdavá!! XD dneska asi nepůjdu spát!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !