Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

7. Přítel či nepřítel ?

         Ráno se všichni sešli v tělocvičně dokonce i s Kalosem, který chtěl být při zkouškách také.
Nějací akrobati se ještě rozcvičovali díky tomu, že přišli o pár minut později. Mezi nimi byl i Yuri. Zato Leon už skákal na trampolíně a zkoušel si svůj závěrečný skok. Zezačátku se mu to asi dvakrát nepovedlo, ale na potřetí to již dokázal a počtvrté to bylo ještě dokonalejší. Náhle někdo zatleskal a tím na sebe uvedl pozornost všech akrobatů.
,,Takže začínáme!“zakřičela osoba, která tleskala, byl to samozřejmě Kalos. Všichni se postavili tam, kde měli být a Leon si šel na chvíli sednou, ještě nebyla postava, kterou měl hrát, na scéně.
Už se blížila svatba. Pár akrobatů, houpajících se na hrazdě, mělo u sebe košíky, ze kterých na nastávající novomanžele začali házet kusy malých papírků (na představení to budou malé kvítky ze sakury, ale proč jimi plýtvat při zkouškách). To už se měl i Leon objevit na scéně. Vyhoupl se ladným způsobem na hrazdu a skočil na druhou, poté dopadl na zem, kde již byli v ruku v ruce Yuri se Sorou. Pak šel pomalým krokem okolo Yuriho, který na něho koukal. –Ne, ,tohle vážně nejde! Jak ho mám asi jako svádět?Jsem muž! Svádět ženy ano, ale tohle? Možná někoho mladšího, ale ne muže, který je sice podobně starý jako já, ale o par dní starší a přitom o pár centimetrů (asi tak 2 cm) větší, než já!- začal si sám sobě stěžovat Leon. Potom nečekaně zrychlil krok, aby se muži (Yurimu) vytratil z očí. Vyskočil opět na hrazdu, na druhou, a pak již zmizel ze scény úplně. Poté následovala chvíle, kdy Yuri za neznámým mužem rychle utíká a nechává svou manželku (Soru) se slzami na místě. V další scéně je pohyby naznačeno, jak Yuri Leona vyhledává, když ho najde v jedné restauraci, kde Leon pracuje jako číšník. Restaurace je naznačena kulisami a akrobaty napodobujícími hosty a číšníky. Přitom u toho dělají nespočet velmi zajímavých triků a skoků, salt a jiných věcí. Náhle však všichni zmizí a na scéně je chvíle, kdy se Leonovi oči setkávají s těmi Yuriho. Yuri se rychle rozebíhá k Leonovi, který (zatím) neví o Yuriho citu k němu, a tak jen stojí a následující grimasou naznačí : ,,Co si přejete?“
Vše je dokonalé. Náhle se však ozve Mia.
,,STOP“zakřičí přes celé hlediště. Všichni se na ní otočí. ,,Je to opravdu skvělé, hudba, kulisy, zkrátka vše, ale takhle to nejde. Myslím, že více by se tam hodilo, hm…třeba, že Yuri Leona obejme…jak je nadšený z toho že ho našel!“
,,Počkej, ale to objetí má být až na konec!“zastavil ji Kalos.
,,No, já vím, a tak sem přemýšlela, že by na konci mohl být naznačený…ehm..třeba..polibek?“
,,Cože?!“přímo vyjekli Leon a Yuri dohromady. Leon byl, i přes to vše, stále naštvaný na Yuriho, i když to nedával moc znát –Fajn, tak to by bylo v pohodě, naštvaný na něj můžu být, ale nikdy bych ho nepolíbil! I kdybych nebyl naštvaný! I kdybychom byli přátelé delší dobu! Zkrátka NIKDY!-začal sám se sebou bojovat Leon.
,,Hm…to by bylo dobré, nějaké naznačené gesto by tam šlo.“přidal se k Mie Kalos.
-Do háje, tak teď už se tomu nejspíš nevyhnu!-Leon začal litovat toho, že se do této akce vůbec pouštěl. Zato Yuri byl celkem v pohodě. Alespoň to si myslel bělovlasý mladík.
-Ne, tak to teda ne!-Yuri v sobě také vedl vnitřní boj. Měl sto chutí od toho odstoupit a raději si začít hledat práci někde jinde.
,,Tak že tuhle scénu znovu, do toho objetí!“zakřičel rozhodným hlasem Kalos. Leon a Yuri se na sebe beznadějně podívali. Měli podepsanou smlouvu, teď od toho nemohli jít. Oba si v duchu povzdechli.
Celá scéna s názvem ,,Shledání v restauraci“, mohla začít znova.
Teď už tam byla chvíle, jak se oba střetli pohledem. Yuri, přesně podle scénáře, běžel k Leonovi a když k němu přiběhl, tak podle nově přepsaného scénáře Leona obejmu. Bylo to jen asi na pět vteřin a navíc to bylo takové, no, jako kdyby se sami sebe štítili. Yuri ho k sobě přistrčil a za jeho zády spojil své dlaně, Leon jen stál, zmohl se jen k tomu, aby Yurimu položil ruce na hruď. Vypadalo to celkem roztomile, alespoň to si mezi sebou šeptaly mladé akrobatky, jenže Mie to i přes to vše zkrátka nestačilo.
,,Je to hrozný!“zařvala, až se polovina lidí v místnosti lekla společně s Kalosem. ,,Yuri, to je vážně hrozné,“nedala si říct ,,objímáš ho jako někoho cizího a ty, Leone, mu v tom vůbec nepomáháš! Co pak jste nikdy neobjímali někoho, koho máte rádi?“zeptala se celkem tvrdě Mia. V tom si Leon vzpomněl na Sophii.-Už toho mám dost!-řekl si sám pro sebe a rozešel se směrem ke vchodovým dveřím. V tom ho někdo chytil za ruku a přitáhl si ho k sobě. Kupodivu to nebyl Yuri, ale nový akrobat, který před chvílí přišel a pozoroval, co se zrovna děje, protože měl hrát muže, který se do Leona také zamiloval, ale násilně si ho bral. Neznámý akrobat si Leona přitáhl blízko k sobě, až byli tělo na tělo. Leon se začal trochu červenat i přes to, že akrobata vůbec neznal a ani mu neviděl do tváře, jak byl o dost větší než byl on sám.Yuri stál jako přimražený. Neznámý muž si přitáhl Leonovu hlavu ještě blíže k sobě a levou rukou mu začal přejíždět po zádech. Půlka akrobatek, které tam ještě zůstaly, aby se podívali na tuto scénu, omdlelo. Leon se po chvíli vzpamatoval a začal neznámého od sebe odstrkovat. -Takhle mě na veřejnosti znemožnit!-začal si nadávat, ale bohužel pro něj, jak se zdálo, akrobat nebyl jen o dost větší, než byl on sám, ale také o dost silnější! Naštěstí ho ten neznámý při prvním náznaku odporu pustil. Teprve teď si Leon mohl neznámého pořádně prohlédnout. Muž byl zhruba asi tak o pět centimetrů vyšší než on. Leon si nemohl nepovšimnout jeho modrých očí, podobných těm Yuriho, a tmavě hnědých vlasů, sahajících jen trochu nad ramena. Hned se vzpamatoval a ještě trochu od neznámého odstoupil. Hnědovlasému muži se na rtech objevil úšklebek, který však viděl jen Leon, protože byl u něj nejblíže.-Tak to je poslední kapka-Leon se už vážně vytočil.
,,Co si to dovoluješ?!“promluvil na něj tím nejhnusnějším tonem, který ze sebe dokázal vydat. Yuri, který viděl neznámému jenom záda, už si také chystal nějaký ten proslov. Následoval další úšklebek.
 ,,Ale no tak, to mi neříkej, že jsi nikdy nikým nebyl objat!
No, svým způsobem bych se ani nedivil potom, co jsem o tobě vše slyšel. Mladý Leon Oswald zase dokázal zranit svou partnerku, byla to jen náhoda, nebo se nám mladý akrobat chtěl zase ukázat jako Bůh smrti?“Začal neznámý muž mluvit o posledním článku vedeným na Leona, když zranil svou předposlední partnerku. Leon jen koukal, na nic se nezmohl, a tak se zkrátka sebral a odešel, jak to měl v plánu, než ho ten muž tak drze chytil za ruku, a vyšel ven. Nikdo se ho nesnažil zastavit, ani Kalos ne. Všichni byli z útoku, který nový akrobat vykonal na Leonovi, trochu mimo. Dívky, které omdlely, již byly zase na nohou, aby si zase mohly šeptat o tom, co se to tam vlastně děje.
,,Co si to o sobě vůbec myslíš?!“začal Yuri. ,,Jsi tu nový a už se hodláš navážet do lidí, kteří tu byli dávno před tebou?!“Killian již nemluvil tak klidně, jako při první větě. Teď už doslova křičel.
 ,,Ty ubohá nicko! Do Kaleido Star jsi se dostal jenom díky svému zazobanému fotřínkovi!“začal protiútok ten neznámý. Nikdo nevěděl jak se to stalo, ale hned po této větě Yuri držel toho nováčka za triko u krku, a nebýt rychlých pohybů Kena a Kalose, kteří Yurimu chytily druhou ruku, jakou chtěl Yuri nováčkovi vrazit, dostal by ten frajírek do nosu. Další úšklebek a zase od neznámého. Yuri se uklidnil-on mi za to nestojí-, řekl si a pustil ho, pak se odebral také pryč, směrem za Leonem.
Poslední komentáře
01.04.2009 22:57:28: Dneska to vypadá na opravdu dlouhou noc smiley${1}
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !