Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

8. Usmiřování

        ,,Tak to by stačilo,“řekl Ken na neznámého, když už byl Yuri pryč.
,,Kdo vlastně jste?“pokračoval.
,,Nový akrobat v Kaleido Star,“další úšklebek. Náhle se do rozhovoru přidali i May a Sora.
,,Dobře víš, jak to myslel,tak odpověz!“ Začala May.
,,Jmenuje se Kanon Shibuzia a přijel do Kaleido Star na mou prosbu,“ozval se Kalos místo Kanona.
,,Ale kdo to je?“pokračovala Sora.
,,Celkem hodně známý akrobat,“vysvětlil Kalos.
,,Ale ne tak známý, jako Leon. O něm se psalo každou chvíli. Snad při každém vystoupení někoho zkrátka musel zranit, to by si noviny nemohli nechat jen tak ujít!“skočil mu do řeči hnědovlasý muž a pokračoval další úšklebek. Kalos se na něj celkem naštvaně podíval.
,,Jdi se jim omluvit,“ přikázal a tím ho uzemnil.
,,A co když se mi nechce?“zeptal se Kanon s ironickým tonem v hlase.
,,Tak víš, co bude následovat,“odpověděl Kalos.
,,To bys neudělal!“trochu vyděšenější ton.
,,Ale jo, udělal,“ opáčil Kalos. Kanon se tedy sebral za těmi dvěmi, jak si je pro sebe pojmenoval, zbřídili.
,,Co to mělo znamenat?“přidala se ke všem Anna s Miou v patách. Vlastník Kaleido star vzdychl. Stejně by jim to musel dřív či později říct.
,,Přijďte do mé kanceláře na pátou hodinu. Pro dnešek končíme!“zakřičel a poté se odebral do své, již zmiňované, kanceláře.
 
***,,Leone?...Jsi tu?“volal blonďatý muž na svého přítele, avšak odpovědí mu byly jenom kapky z trochu otevřeného kohoutku. Yuri se právě nacházel v koupelně. Už prošel asi pět místností, kde by Leon mohl být, ale nikde ho nenašel. ,,Kde sakra může být?“ptal se sám sebe. To ale nevěděl, že ho někdo poslouchá. Ten někdo byl zase ten nováček. Yuri si ho však nevšimnul. -Tak že v Kaleido Star asi není, když ho tu nenašel ani tenhle frajírek, ale kde by potom mohl být? Že by někde ve městě? Ne, to bych neřekl, tak že nejspíš…hm…v parku! –napadlo Kanona.
 
***-Co si o sobě vůbec myslí? –ptal se sám sebe Leon, sedíc na lavičce v prázdném parku. Náhle mu někdo položil ruku na rameno. ,,Nech mě být, Yuri!“vykřikl.
,,Ale ale, tak že naše velká hvězda se urazila?!“-zase ten posměšný hlas!-Leon se rychle otočil, aby pohlédl neznámému do tváře. Přesně, jak si myslel -zase ten chlap-. Okamžitě mu odstrčil ruku, kterou měl Kanon stále položenou na jeho rameni, pak vstal a vydal se pryč, co nejdál od toho bídáka. Kanon ho však zase, jako posledně, chytil za paži a otočil prudce k sobě. Oswald trochu bolestně syknul, ale nedával to na sobě nijak znát.
,,Co po mě chceš!“zakřičel na něj.
,,Mám se ti prý omluvit,“vysvětli Kanon znuděně po chvilce ticha.
,,Tak se do toho můžeš dát.“tak to jo, tohle má Leon opravdu rád! Když se někdo musí až tak ponížit a omluvit se mu.
,,Fajn. Tak že ty přecitlivělá nulo, stráááášně se ti omlouvám za to, že jsem mluvil pravdu. Spokojen?“omluvil se mu hnědovlasý mladík s ironií v hlase. Tak to byla poslední kapka! Leon se naštval tak, jako nikdy předtím.Vytrhnul svou ruku z Kanonova sevření, pak se k němu rychle otočil čelem a pokusil se mu dát pěstí. Opravdu jen pokusil. Mladík jenom uhnul, poté mu ruku, kterou ho chtěl Leon uhodit do obličeje, zachytil a dal mu ji za záda. Leon sykl bolestí. Zase byl k tomu hroznému ignorantovi otočen zády.
,,Neměl by ses pokoušet uhodit někoho, o kom vůbec nic nevíš!“zašeptal Leonovi do ucha. Poté mu ruku stiskl ještě víc a mrsknul jím o lavičku.Bělovlasý muž na ní sletěl čelem. Když dopadl, pokusil se otočit na záda a udělat protiútok. Na záda se sice přetočil, ale útok mu nevyšel. Kanon si nad něj kleknul a zachytil mu ruce nad hlavou.
,,Co…co si to dovoluješ?!“začal se bránit Leon. Kanon se k němu začal velmi nebezpečně přibližovat hlavou.
,,Víš, plánoval jsem, že se ti jenom omluvím, což už jsem také udělal, ale s tím, že bych s tebou měl dělat i něco jiného, jsem opravdu vůbec nepočítal,“začal zase Kanon se svým ironickým tonem v hlase.
,,Tak s tím ani nepočítej“ozval se neznámý hlas. Leon a Kanon se za neznámým otočili.
 ,,Yuri!“vykřikl Leon radostí, teď by ho klidně i objal, ovšem to mu znemožňoval Kanon, který nad ním stále klečel a u rukou tomu také nebylo jinak.
,,Copak copak?? Chceš se k nám snad přidat? Nebo si chceš tuhle krásnou tvářičku vychutnat sám, někde v soukromí?“zase začal Kanon a ušklíbl se. Yuri byl trochu vyveden z míry a Leona to také zaskočilo. Kanon toho tak trochu využil a líbnul Leona na tvář. Poté se zvedl a odešel. Leon s Yurim nevěřícně stáli, teda vlastně jenom Yuri, Leon stále ležel na lavičce. Bělovlasý mladík se rychle zvednul a namířil si to k fontáně, která stála poblíž. Namočil si ruku a opláchl si obličej –Co to mělo znamenat?No tak, Leone, vždyť to byl jen malinký, drobounký polibek na tvář! Takový,co si dávají blízcí přátelé-ozval se náhle Leonův vnitřní hlásek.-Jenomže my nejsme přátelé-opáčil mu druhý. -Vůbec o něm nic nevím, dokonce stále ani nevím, jak se jmenuje, což mi ani tak moc nevadí jako to, co by udělal, kdyby nepřišel Yuri-při této představě se zděsil. Pak si vzpomněl na Kanonovu poslední větu : ,,Nebo si chceš tuhle krásnou tvářičku vychutnat sám, někde v soukromí?“ – Jak to myslel? Že by Yuri něco tajil, nebo to ten debil řekl jen tak?-ptal se sám sebe.
,,Jsi v pořádku?“Zeptal se ho starostlivě Yuri.
,,Jo“řekl trochu ještě vyděšeně Leon. ,,Díky.“
I Yuri si představoval, co by se na lavičce, u které před chvílí stál, odehrálo, kdyby nepřišel -Asi by si nic nedovolil vzhledem k tomu, že park je veřejné míst , ale i tak, musím si o něm něco zjistit. Hned, jak se vrátíme do Kaleido Star, se na něj zeptám Kalose!-. Pak se oba vydali pomalým krokem do Kaleido Star. Cestou ještě Yuri Leonovi koupil zmrzlinu, aby se trochu odreagoval.
Poslední komentáře
01.04.2009 23:07:59: A už nám přituhuje. Mooooc se mi to líbí. Dobrá práce smiley${1}
16.02.2008 20:24:59: jo! jo! JO! už se nám to tu začíná pěkně rozjíždět!!!!!!!!!!^^
18.01.2008 18:33:31: Arigato!smiley${1}smiley${1}smiley${1}
17.01.2008 18:17:43: Noooo tak ten komentář od někoho jiného vkládám já.JE to vážně skvělá povídka tak si pospěs s další ...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !