Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nesplnitelný sen (KS)

9. Jaká je Kanonova minulost?

              Leon a Yuri vletěli bez zaklepání do Kalosovi pracovny.
Co je překvapilo bylo to, že tam potkali i Annu, Miu, Soru, May a Kena, stojícího vedle Kalose.
 ,,Áááá…právě včas“oslovil je majitel Kaleido Star.
,,Na co včas?“Yuri ani Leon nechápali.
,,Sora a spol chtěli vědět, co je Kanon zač. Když jsme u toho, řekl jsem mu, aby se vám šel omluvit, učinil tak?“Kalos trochu změnil téma. Leon se náhle začervenal, díky vlasům, které mu kryly obličej, si toho však nikdo nevšimnul.
,,To teda opravdu neudělal!“pak náhle vyjekl. Všichni měli otazníky v očích.
,,A co se tedy stalo?“zeptal se pak Ken zvědavě.
,,NIC“Yuri vyštěkl rychleji, než by zase Leon stihl něco říct. ,,Když už jsme tu, tak co je ten Kanon vlastně zač?“navodil téma, kvůli kterému se v místnosti všichni sešli. Kalos se pohodlněji usadil do svého oblíbeného křesla za psacím stolem a začal.
,,Kanon je velmi dobrý akrobat, přímo vynikající, jediný problém toho všeho je to, že svůj talent zahazoval loupežemi. Například před dvěma lety se ve zprávách psalo o třech bankovních loupežích. Je mi líto, že to musím říct, ale Kanon byl ten, ještě s pár jeho kun pány, kdo tu banku tehdy vyloupil. Poté ho nakonec dokázali chytit a měl být na tři roky ve vězení.Tento rok mu měl začít ten poslední, který měl ve věznici strávit. Dovolil jsem si však jít k soudci pro milost - byla by škoda, kdyby Kanon promarnil svůj opravdu velký talent tím, že by trčel ve vězení. A tak jsem poprosil tedy pana soudce o to, aby svůj trest mohl
dokončit zde. Ovšem, to jsem ještě nevěděl o dvou dalších věcech, které ještě před svým uzavřením do vězení stihl udělat a já se o nich dozvěděl teprve ne dávno. Bohužel má prosba na pana soudce se již nedala vzít zpět. Když byl ještě na svobodě, znásilnil Kanon osmnáctiletého chlapce a pár dnů na to třináctiletou dívku. Proto je nutno říci, aby jste si všichni kryli záda. Nechtěl bych, aby se něco podobného stalo i zde, a tak jsem Kaleido Star trochu zabezpečil hlídkami. Dnes přijeli první policisté. Ti ho však nemohou uhlídat všude, proto si na něj dávejte pozor a co ještě lépe, vyhýbejte se mu! Před dvěma lety dokázal znásilnit chlapce o rok staršího než byl on sám. Mohl by si něco zkusit i na Vás, tím myslím i vás, Leone, Kene,Yuri,“při těchto slovech se Kalos podíval na Yuriho Killiana. ,,A kdyby se náhodou opravdu něco stalo, věřím, že za mnou okamžitě přijdete a ohlásíte mi to! Jen při malém náznaku bych ho nechal znovu šoupnout do vězení!“chvíli se odmlčel. ,,Tak, dostali jste odpověď na svojí otázku, teď odejděte.“ukončil debatu.
Poslední komentáře
01.04.2009 23:12:21: z Kanona se nám stává čím dál větší sympaťák, že? smiley${1}
10.08.2008 18:09:30: čauky, píšu ohledně otázky o spřátelení - jasně, že spřátelím ^^ zatím ahoj :)
18.01.2008 19:32:25: Ja jsem vážně přímo nadšená,že se to alenspoň někomu líbí!!!!!smileysmileymockrát děkujismiley...
18.01.2008 19:12:43: Když se tak zamyslím...Přidáš jí rychleji když tu dám těch komentů 10????smiley${1}
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !