Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Pokrevní příbuzní

Pokrevní příbuzní 5.kapitola

           Otevřel oči. Musel je zase okamžitě zavřít, protože světlo, které se do místnosti vlévalo skrz zavřená okna, bylo moc silné.
,,Kde to jsem?“zasténal do ticha. Nemohl pořádně dýchat. Jak jen mu to krk dovolil, podíval se na svou hruď. Byla obvázána čistým obvazem. Že by Christian?, napadlo jej hned. Zaposlouchal se. Před dveřmi se někdo hádal. Jeden hlas, ten poznal okamžitě. Christian. Druhý a třetí mu přišel povědomý a ten poslední? Neznal. Pokusil se posadit. Postel pod tím pohybem potichu zaskřípala.
,,Je vzhůru“promluvil někdo, dveře se hned na to otevřely.
Byl v nich Christian, po boku blonďatý muž s malou korunkou na hlavě a vedle…sakra!
Lawri se hned postavil. Zhluboka dýchal. Rána způsobená stříbrným řetízkem byla hodně hluboká. Chytil se za hruď. Před očima měl mžitky.
,,Tak se znova setkáváme“ušklíbnul se Kairi.
,,Čekali jsme, že umřeš. Jak je vidět, máš zdaleka silnější kořínek, než měl tvůj přítel.“přidal se Hirohi…
 
             Trvalo to skoro hodinu, než Christian Lawrencovi vylíčil vše, co se v době jeho nepřítomnosti odehrálo. Kairi s Hirohim a princem seděli u stolu a popíjeli bylinkový čaj.
 
            ,,A co semnou bude teď?“zeptal se chlapec trochu vyděšeně. Nelíbil se mu pohled, kterým ho pokaždé pohostil Kairi, když na něm spočinul očima. Snažil se na něj nekoukat.
,,To já nevím. Mě osobně dost zajímá ta věc s těmi Trakumy.“odpověděl Christian. ,,Jeho veličenstvo se chce vydat na průzkum těch stvoření. Chce se přidat k lovcům nočních stvoření a já nejspíš půjdu s ním. Nejsem žádný velký bojovník, ale chci alespoň z poloviny odčinit svůj hřích, kterého jsem se dopustil před třiceti lety.“dokončil Chris. Lawrence si odfrknul.
,,Tím, že budeš zabíjet ty stvůry, nic nezměníš! Nevíš, co jsou ti lidi zač! Honili mě celé měsíce! Jestli se dozví, že jsi poloviční upír, jsi mrtvý.“zasyčel mu do ucha, aby to lovci neslyšeli.
 ,,Ale oni to ví“odtáhnul se od něj Chris. ,,Chci, abys šel s námi.“požádal chlapce. To Lawri nečekal. Lehl si na postel, na které celou tu dobu seděli.
 ,,Musím nebo mě zabijou, že?“ušklíbnul se. Bylo mu to jasné. Ti lovci by ho jen tak jít nenechali.
 ,,Jo, přesně tak“přešel k nim Kairi. Hirohi s princem jej následoval.
,,Jdeme za jeho Veličenstvem“promluvil Hirohi. Důvěřují Christianovi a vědí, že on Lawrence na svobodu nepustí. Otevřely dveře a ztratili se za nimi. Dva upíři mohli slyšet ještě dlouho poté klapot bot.
 
         ,,Nehodlám svůj život ukončit bojem proti Trakumám! Chci si s ním naložit podle svého! To ať mě radši zabijou hned!“vztekal se Lawrence. Mlátil při tom pěstí do deky.
,,Ty to nechápeš! Nedovolím, aby tě zabili!“chytil mu Chris ruce.
,,Tak to nedovol! Já chci svobodu! Co pak toho chci moc?!“vysmekl ruce z Chrisova sevření.
,,Měl jsi svobodu celých dvě stě let! Mohl by jsi něco z těch dnů věnovat pro dobro lidstva!“okřikl ho poloupír.
,,Jenže já nechci skončit s useknutou hlavou! S rozedranými vnitřnostmi!“ Chlapec se hystericky rozplakal. Christiana to dojalo. Objal upíra a láskyplně si jej k sobě přitáhnul.
,,Lawri“oslovil ho měkce. Chlapec nereagoval. Třásla se mu ramena. ,,Lawri, poslouchej mě“políbil poloupír svého společníka do vlasů. ,,Já tě ochráním“dořekl.
       
          Lawrence se od něj odtáhnul. Ochráním…ochráním…to slovo se mu neslo hlavou, jako vánek po poli.
 ,,Proč by jsi to dělal?“podíval se příteli do očí. Chris si ho k sobě silněji přivinul.
 ,,Protože“ načal. ,,Protože tě miluju“políbil jej na ústa. Lawrence se nebránil. Oči měl rozšířené, slzy přestaly téct …Christian ho políbil a vyznal mu lásku!
        
         Chvíli koukal na Lawrencovu zaraženou tvář. Než se naděli, leželi oba na posteli. Christian Lawrencovi pomalu, knoflíček po knoflíčku, sundával bílou košili, co mu princ půjčil. Obvaz už však raději nechal na místě. Upír zavřel oči. Nebránil se. Nechtěl.
,,Chrisi“zasténal, když jej přítel políbil na krk a pokračoval níž k ramenu. ,,Chrisi“sténal jeho jméno s dlouho nezažitou rozkoší.
Christian upírkovi sundal kalhoty, též půjčené od prince.
,,Jsi nádherný“pošeptal Lawrencovi do ouška, když si jej pořádně prohlédnul.
 
         Bělostná pleť, rudá líce a havraní vlasy, co mu padali do tváří. A k tomu všemu steny, co vycházeli z jeho úst.
 
     ,,Lawrenci, jsi nádherný“opakoval mu ta slova znova a znova. Rozepnul si svůj knoflík, co měl přišitý na kalhotách. Rukama bloudil potom skvostném těle, co pod jeho dotyky čím dál víc roztávalo.
 
Lawrence tohle zažíval již tolikrát! Nikdy v tom však nebyla taková láska. Taková opatrnost.
 ,,Christiane“zasténal, když se přítelovy rty dotkly jeho mužství. ,,co když“nechal vplout své prsty do hnědé záplavy vlasů. ,,nás“prohnul se jak luk, když se jeho chlouba ztratila v Christianových ústech. ,,někdo načape?“konečně dokončil větu. Poloupír jej poslouchal, k odpovědi se však neměl. Hodlal svého přítele nechat vznést až ke hvězdám. Do hrátek zapojil své neposedné prsty. Hrál si s jeho varlaty, čímž Lawrence nechal zažít novou, ještě nepoznanou slast. Chlapec začal v jednotlivých pohybech nadzvedávat své boky. Chris byl jenom rád. Znamenalo to, že se to jeho příteli líbí. I jazyk do milostné hry zapojil. Lawrence se těch dotyků nemohl nabažit. Naposledy přirazil do Chrisových úst a jeho sperma se rozlilo do pusy jeho společníka. Ten vše labužnicky spolykal.
 
,,Chrisi“snažil se upír uklidnit svůj dech. Otočil se na břicho a vystavil tím svůj krásný zadeček Christianovým pohledům.
 ,,Lawri“usmál se poloupír. Lehl si nad něj, rukama se přidržoval ve vzduchu. Kdyby to drobné tělíčko zalehl, mohl by mu ublížit. Strčil koleno mezi jeho nohy, tím mu je roztáhnul. Ještě jej políbil po páteři-od zdola nahoru. Zastavil se u krku, na kterém zanechal zarudlé místečko. Ukazováčkem se začal prodírat do malé skulinky. Lawrence se usmál. Chris přeci moc dobře věděl, že v tomhle není žádný začátečník a proto ani tu přípravu moc nepotřebuje. Nechtěl však kazit tu překrásnou chvíli. Zavřel oči a nechal se těmi dotyky unášet.
       
Christian přidal druhý prst. Byl strašně vzrušený. Nešlo to už skoro ani vydržet! Jen že on to vydrží. Trpělivě vsunul do škvírky i třetí prst. Lawrence zasténal. Christian se totiž dotkl toho nejcitlivějšího místečka v jeho těle.
 ,,No tak, Chrisi!“chtěl ho cítit! Chtěl ho mít v sobě!
Ani Chris se již nedokázal ovládat. Usídlil se mezi chlapcovi nohy. Přitáhnul si jej k sobě za pas, klekl si a pomalu do něj vklouznul. Zastavil se. Bylo to nádherné! Tak úzké a slastné! Tak báječné! Skoro se udělal už z pouhého vsunutí se do mladičkého těla.
,,No tak, Chrisi!“pohnul se Lawrence. Chtěl ho v sobě mít celého. Jak už sám zjistil, poloupír měl zdaleka větší mužství, než měl Shouri a ačkoliv se bál to vyslovit nahlas, tohle bylo ještě nádhernější, než s jeho tehdejším milencem!
Christian do něho vklouznul úplně celý. Zavřel oči a dýchal jak po maratonu. Začal přirážet.
,,Ano“vyslovil při každém přírazu. Chlapec se pod ním vzrušeně chvěl.
 ,,Dělej“křičel naň vzrušeně. Při té slasti se mu podlomili ruce v loktech a on spadnul na madraci. Chris však nepřestával. Stále přirážel. Už cítil, že se schyluje ke konci. Chytil Lawrencovo mužství a začal si s ním pohrávat. Své prsty vsunul mezi jeho citlivá varlata a každé s péčí masíroval. Naposledy přirazil a do Lawrencova těla se vlilo jeho sperma. Vyčerpaně na něj dopadnul. Oba dva hlasitě dýchali. Když v tom uslyšeli kroky. Rychle se zvedli a začali oblékat. Christian na Lawrence ještě mrknul, když uviděl, jak se vzteká, protože jej jeho sperma lepilo mezi stehny.
   
        Sotva Chris otevřel okno, do místnosti se vřítili lovci nočních stvoření a jim v patách šel samotný král s princem po boku.
 
Král si oba zvědavě prohlédl.
 ,,To jsou ti upíři?“vyzvedlo se mu jedno obočí do výšin.
 ,,Ano“odpověděl mu syn.
,,A dá se jim věřit?“ vyzvídal dál.
,,Ano“zase mu odpověděl syn. Lovci mlčeli. Christianovi se dalo věřit, to oba moc dobře věděli, ale co ten druhý? Lawrence nebyla zrovna osoba, které by do rukou svěřili svůj život.
 
       Po dlouhé rozmluvě s králem konečně mohli vyrazit. A kam? Do světa!
Každý dostal svého koně, dva koně měli navíc-ti jim vezli pušky, jídlo a zlaťáky. Král sice zprvu nechtěl svého jediného syna pustit na tuto výpravu. Princ však vyhrožoval, že pokud jej otec nepustí, vydá se za Trakumy sám! A to už král usoudil, že bude lepší, když jej nechá jet se společníky, než samotného. Královna se při loučení rozplakala. Syn ji však nakukal, že se brzy vrátí. Že je jeho povinností zjistit, jak se ty ohavné Trakumy zrodily. A tak se s ním královská rodina, za doprovodu famfár, rozloučila.
 
        Ten den jeli hodně dlouho do noci. Až když pouhý měsíc osvětloval jejich cestu, rozhodli se utábořit.
 
          Kairi nanesl dříví, Hirohi zpracoval kus masa a mohlo se začít péct. Když pak byli všichni po jídle, světe div se, ani se při něm Lawrence s Kairim nehádali typem-jak to, že jíš maso?-, zalehli všichni do dek, co jim král připravil. Lawrence a Christian však nespali sami. Lehli si k sobě a Chris to okomentoval tím, že bude upíra hlídat, kdyby jej náhodou přišla chuť na krev, přičemž se Lawrence nenápadně napil Chrisova elixíru.
 
         Tu noc byl jejich spánek rušen pouhým večerním hmyzem, vytím vlků a děsivým skřekem vran, co našli mrtvé zvíře a uždibovali jeho ostatky až do úmoru kostí.
 
        Ráno bylo pro Christiana to nejkrásnější, co kdy zažil. Slunce jej hravě šimralo na tvářích, Lawrence mu láskyplně slintal na rameno a den byl tak krásný, že se dneska zkrátka nedalo ani mračit. Pokusil se zvednout. Chlapec se však začal protestantsky vrtět a tak si znova lehnul. Políbil Lawriho na nos a usmál se, když upír nevědomky nakrčil nosík. Odhrnul mu pramínek nezkrotných vlásků z obličeje a dál se kochal tou blízkostí. A možná se tak dlouho kochat neměl, protože v místě jeho rozkroku začalo něco velkou rychlostí tvrdnout.
 ,,A jé“ zabědoval Chris.
Lawrence dal nevědomky své koleno k milencovu vzrušení, čímž ho dosti intenzivně dráždil.
,,To je snad za trest“pokusil se Christian nohu odtáhnout. Bezúspěšně. ,,Bože“zaúpěl. Obličej mu polila červeň, protože se právě probudili oba lovci a se zájmem sledovali, co to ten poloupír dělá.
,,Eh“zašklebil se a přitom podrbal na hlavě. ,,Dobré ráno“pokusil se o normální konverzaci.
Aspoň že princ ještě spí. Pomyslel si chmurně. A to se už i princ začal probouzet. A dost!
Jemně s chlapcem zatřásl, aby se probudil. Nic, žádná odezva. Plácl jej lehce přes tvář. Konečně!
Lawrence se probudil. Chvíli mžoural po přírodě a pak se odhodlal promluvit.
 ,,To, co mě tu tak tlačí, není doufám zbraň“ usmál se nevinně, přitom si provokativně olízl ukazováček. Christian zrudnul a princ stejně tak. Ještě na takové věci nebyl moc zralý. Zato Kairi se pořádně naježil a Hirohi, ten to přešel s pokrčenými rameny.
 
,,Za chvíli vyrážíme. Pokud se chcete umýt, nedaleko je jezero.“oznámil jim po snídani starší z lovců. Princ se k vykoupání hned měl a Christian byl pověřen jej hlídat, aby se náhodou něco nestalo. Přeci jenom...mají tu na starost korunního prince!
Lawrence zůstal s lovci. Bylo mu jasné, že ho chtějí mít co nejvíc na očích.
Hirohi po chvíli zmizel ve stínu lesa. Chtěl nasbírat nějaké bylinky. Jeden nikdy neví, kdy budou zapotřebí. A tak Kairi zůstal s Lawrencem sám.
Chvíli na upíra hleděl s nezájmem.
Lawrence jej také ignoroval. Šťoural klackem do ohniště.
Kairimu to však po pár minutách nedalo a tak si upíra začal dobírat prvními blbostmi, co ho napadly.
,,Tak jaké to je, spát s ním?“ušklíbnul se.
Chlapec si dál klidně hrál. Na tvářích se mu zřel úsměv.
 ,,Proč se ptáš? Chceš s ním něco mít?“významně se na Kairiho podíval.
Ten vzteky zrudnul.
 ,,Co si o mě myslíš? Že bych se nechal ošukat jako nějaká děvka?“zhnuseně si odplivl.
,,A jak jinak to s Hirohim děláte? Neříkej mi, že ty jsi ten nahoře…tomu se mi nechce věřit“ušklíbnul se Lawri.
,,Já s Hirohim nic nemám, ty malej skčku!“zvednul se prudce Kairi. Nasupeně přešel k upírovi, chytil ho za límec a zvedl na nohy.
,,Je tak lehký tě naštvat“ušklíbnul se Lawrence. Na tváři mu přistála pěst. Lovec ho pustil, čímž Lawrence ztratil svou opěru a svalil se na zem. Bolestně zaskučel, když na něj Kairi skočil a přitiskl ho k zemi. Vrazil mu ještě jednou pěstí. V dalším tahu jej zastavil Hirohi, co mezitím přišel a se zděšením pohlížel k ději.
,,Okamžitě z něj slez“rozkázal svému přítelovi. Kairi se zamračil. Náhle mu však došla jedna skutečnost. Naklonil se k Lawrencovu uchu a líbezně doň pošeptal.
 ,,Pamatuješ si, co jsem ti slíbil, když jsme se viděli naposledy?“ušklíbnul se.
,,Že mě necháš tě zabít vlastní puškou?“zažertoval upír.
,,Ne“usmál se Kairi. ,,Že tě ošukám, že si týden nebudeš moct sednout“slezl z něj a namířil si to ke svému koni.
Lawrence polkl. Tohle se mu nelíbilo. Pak se však usmál…Kairi a to jeho vyhrožování. Pokrčil rameny. Stejně se ten lovec na nic nezmůže.
Po chvíli se ze stínu lesa vynořily dvě hlavy.
Jak se zdálo, princ a Christian si velice dobře rozuměli. Princ svému novému společníkovi dokonce dovolil tykat mu.
,,Dobře, Naire“ usmál se Chris a podal princi ruku, aby tím usvědčil, že od teďka sebou budou jednat, jako by si byli rovni.
 
Po pořádném jídle se vydali konečně zase na cestu.

Udělali si plán…Rozhodli se, že pojedou do největší knihovny království a seženou si nějaké informace o Trakumách….

Poslední komentáře
30.09.2008 09:55:06: Whaaaa *rozplívá se* Je to nádherné.smiley${1}Už se těším na pokráčko.smiley${1}
29.09.2008 18:33:18: eeeej! tak to jsem zvědavá co bude dál!!!!!! piš piš honem dál!!!!!! smiley${1}
25.09.2008 16:54:08: =) heheh diki ved to bol problem a najblbsie bolo ze ked uz sa neco konecne dialo tak som musela ryc...
24.09.2008 18:01:05: Eh...tak to máš odvahu xD...ja si číst ve škole yaoi povídku,tak letím xD...smiley${1}
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !