Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Pokrevní příbuzní

Pokrevní příbuzní 6.kapitola part 1

            ,,Jsem unavenej“stěžoval si Lawrence.
Hirohi upíra ignoroval. Kairi se namíchl a už už chtěl vyslovit nějakou nemilou poznámku. Přerušil jej však Naire. ,,Už tam budeme“usmál se na upíra…
Byl to už den, co mladý princ na své blonďaté hlavě nenosil zlatou korunku s rubíny v ní jako ozdobu. Jak se zdálo, brzy si zvykl na prostý život, což bylo u člena královské rodiny velmi zvláštní.
,,To už si říkal před hodinou“ulevil si černovlasý chlapec. Lovce nočních upírů překvapilo, že princ neprotestoval proti tykání, když jej Lawrencovi nenabídnul.
,,Promiň, ale bohužel nemám v hlavě mapu světa“zašklebil se princ.
Lawrencovi se začal líbit. Konečně se princ odvázal a začal projevovat svou pravou tvář!
,,Tak že princátko není až tak slušné a milé, jak se na první pohled zdá“ušklíbnul se Lawri a významně se na Naira podíval.
Ten se na něj líbezně usmál.
,,Už jsem hold takový. Budeš mě tak muset brát.“mrknul na něj princ a dál už se s ním nehodlal bavit.
Christian je celkem pobaveně sledoval. Moc se mu nelíbilo, jak se Lawrence do prince navážel, ale princ se také nenechal chladným a Lawrence setřel. Byli si fifty fifty.
Dojel k Lawrencovi a trochu se naklonil.
,,Kroť se“pošeptal mu do ucha. Lawri se ušklíbnul. Hned na to se zatvářil jak nevinné kotě.
,,Vážně to chceš?“štípl přítele do zadku, měl přitom štěněčí oči.
Christian si povzdechl.
,,Ty herečko“smál se. Přidal do klusu , aby dohnal jezdce před sebou. Lawri je znuděně následoval.
 
Konečně dojeli do města Trikium, ve kterém se nacházela královská knihovna, do které měli přístup pouze lidé z královského rodu, vojáci s vyšším postavením a rádci králů.
Nejdříve se občerstvili. Po cestě byli dost znaveni a tak ani jeden z nich neohrnoval nos, když si měli jít odpočinout do královského zámku, co tam nechal vystavět Nairův otec. Princ Lawrence a Christiana poslal do společného pokoje. Bylo mu jasné, že jim jedna postel bude bohatě stačit. Lovci dostali každý svůj pokoj. Princ šel bez odpočinku do knihovny. Zatím, co ostatní odpočívají, on může nějaké ty informace získat!
Jen že jeden člověk na pět set tisíc knih opravdu nestačí.
Sluhové, kteří měli knihovnu na starost, neměli žádný záznam o stvořeních se jménem Trakumy, a tak je princ hledal ve všelijakých knihách o monstrech, příšerách a obludách. Čím déle však hledal, tím více mu začalo docházet, že nic nenajde. Rozhodl se tedy jít si      odpočinout, knihovníkovi ještě zadal úkol najít všechny knihy s příšerami....
 
,,Jsem unavenej, nech mě!“plácl Lawrence Chrise přes ručku šmátralku.
,,No tak...Lawri“zavrněl mu do ucha.
,,Říkám, nech mě!“otočil se k němu upír zády a dělal, že se pokouší usnout.
,,Ale myško! Přestaň trucovat!“zalezl Christian k němu do postele.
Lawrence se nad přezdívkou zarazil...myško?
,,Víš o tom, že jsi pěknej perverzák? Obtěžuješ tu šestnáctiletého kluka!“ohradil se potěšeně.
,,Pravda! Obtěžuju tu šestnáctiletého upíra, co je dvě stě let starý....to je zločin hoden k popravě!“promluvil Chris s ironií v hlase.
,,Nech si ten humor“zašklebil se chlapec.
,,Tak si nech toho trucování! Jsme tu jen krátce! Bůh ví, kdy budeme zase sami“líbnul chlapce na nos.
,,Fááájn!“vzdal to upír. Sedl si na kraj postele a sundal si bílou košili. ,,Vem si mě“olízl si rty.
 
 
,,Co je špatného na tom, že jim nevěřím?“křičel Kairi.
Hirohi seděl u stolu a spokojeně srkal teplý čaj.
,,Nic na tom není špatného, ale myslím si, že tu nadáváš kvůli něčemu jinému“zatvářil se starší muž tajemně.
,,Pche!“urazil se Kairi. ,,Nechápu, na co tím narážíš!“prskl na přítele.
,,Říká ti něco slovo-žárlivost?“odmlčel se, na odpověď však nečekal. ,,Jak se zdá, byl jsi touhle tak zvanou nemocí napaden! Dost průhledně žárlíš na toho poloupíra. Nemáš ale proč, takových upírů, jako je Lawrence je na světě spousta.“dokončil svá moudra.
,,Nech si ty kecy!“zuřil Kairi. A zuřil právě proto, že se Hirohi strefil do černého!
,,Takových, jako je Lawrence už je málo! Co je na tom, když někdo zuří, protože nemůže dostat to, po čem touží?!“kopl do nohy postele.
,,Mluvíš jak spisovatel dívčích románů“uchechtl se Hirohi.
,,Idiote!“
,,Promiň, nemusíš se hned rozčilovat. Chtěl jsem tím jen říct, že ne vždy dostaneš to, co chceš! A navíc, Lawrence je upír.“dokončil větu Hirohi. Pak oba ztichli.
Kairi si potřeboval urovnat myšlenky. Hirohi měl pravdu, Lawrence byl upír a navíc patřil Christianovi…ale stejně, ještě tu je ten slib, co Lawrencovi dal! A on ho hodlá splnit!
 
 
,,Krásnoočko, jsi nádherný“dýchal zrychleně Christian. Zdrobnělinou narážel na Lawrencovo jedno modré a druhé zelenkavé oko. Políbil chlapce na šíji. Chtěl ho mít plnou náruč, nestačili mu jeho pouhé slastné výkřiky. Prsty si hrál s jeho bradavky.
,,Chrisi“vzdychnul chlapec. Mužova pozornost se mu víc, než jen líbila.
Zajel svými prsty do milencových vlasů a cuchal je. Dneska se chtěl pomilovat trochu jinak. Už ho nebavil normální způsob, kdy se nejdřív v posteli tulili a pak rychle pomilovali. Chtěl něco nového, ačkoliv sám netušil co. Z ničeho nic se posadil.
 ,,Pojď do vany“dýchal zrychleně. Vzrušení z něj přímo vyzařovalo.
Chris se postavil, rychle zaběhl do koupelny, kterou měli k pokoji přidělenou a napustil do vany teplou vodu, co jim připravili služebné do velkého lavoru připevněného na stropě. Přilil do ní půlku lahvičky s voňavou tekutinou. Ačkoliv si to neuvědomil, začal se klínem vzrušeně třít o chladnou stěnu vany. Zabloudil rukama ke svému klínu.
,,Ne ne!“zastavil jej Lawri. Vyzkoušel teplotu vody a ačkoliv ještě vana nebyla plná, vlezl si do ní.
,,Pojď ke mě!“pobídl přítele. Christian neváhal a rychle skočil do vody. Přisál se k Lawrencovým rtům a vysadil si jej na břicho. Lawrence se lokty opřel o jeho hruď, načež Chris bolavě zavyl.
,,Jsi jak kostra. Samá noha, samá ruka.“postěžoval si.
Lawrence se uraženě odtáhl.
,,Tak to teda promiň“nasupil se. Naštěstí ho Chris chytil dřív, než stihl upír z vany vylézt.
,,Srdíčko! Očko! Myško! Štěňátko moje!“vyjmenoval všechny přezdívky, co ho právě napadly. Lawrence roztál.
 ,,Víš jak na mě“zašklebil se.
 
 
Kairi už to nevydržel. Hirohi si šel před půl hodinou lehnout a on nemohl usnout. Vydal se tedy na vycházku po zámku. Bloudil chodbami až narazil na jedny tajemně vypadající dveře. Opatrně otevřel a ...zděšením vykřikl!
 
 
,,Pojď sem, zlatíčko“políbil Chris chlapce do vlasů, snažil se jej přitom navnadit na svůj klín. Lawrence se však nehodlal jen tak dát. Vzpíral se a bránil, tak že Christian neměl šanci.
,,Lawri, nezlob!“plácl milence po zadečku. Ten na něj vyplázl jazyk a zahihňal se.
 ,,Nechci, aby to bylo jako vždycky!“stěžoval si.
,,Vždyť jsme se milovali jenom jednou!“podivil se Chris.
Lawrence se zamyslel. To byla pravda! Ale i tak.
,,To je jedno! Chci něco nového! Vzrušujícího!“pošeptal milencovi do ucha, přitom tvrdě skousl jeho lalůček.
,,Au!“chytil se poloupír za postižené místo. ,,Fajn, něco bych tu měl!“Vylezl z vany a zašel si do pokoje. Když se vracel, měl v ruce opasek.
,,Děláš si ze mě srandu“vyděsil se trochu Lawrence.
,,Zlobíš, kotě, měl by jsi být potrestán!“chytil chlapcovi paže, ovázal je opaskem a ten připevnil k tyči, která sloužila jako ozdoba vany.
,,Pomiluju se s tebou po upírovsku!“nevěděl proč, ale znějakého důvodu si byl jist, že se to Lawrencovi bude líbit.
Zakousl se mu do krku-bohužel to nemělo moc velký účinek, upíří špičáky měl na rozdíl od Lawrence pouze za úplňku. I tak to ale stačilo, aby z bledého hrdla skápla ruda tekutina.
Lawri zavřel oči. Bylo to skvělé. Jen párkrát se mu stalo, aby se do něj někdo v milostné hře zakousl nebo mu způsobil fyzickou bolest! Do zad se mu zaryly Chrisovy nehty.
Lawrencův klín byl napnutější víc, než kdy dřív. Začal se jím třít o milencvo břicho.
,,Chrisi! Prosím, udělej mě!“křičel, že to muselo jít slyšet do vedlejšího pokoje, ve kterém naštěstí nebyl nikdo ubytovaný.
Chistian mu roztáhl nohy. Prstem pokáral skulinku, díky které mělo být jeho a Lawrencovo tělo spojené v jedno.
,,Dělej!“pobídl ho chlapec. Užíval si další drápance zpříčiněné Chrisovýmy nehty.
Poloupír do něj tvrdě proniknul. Věděl, že čím víc bolesti Lawrencovi způsobí, tím větší to pro chlapce bude slast.
Mučivě pomalu se v něm začal pohybovat. Jak však zrychloval tempo, voda se začala vířit a cákat na zem. Místnost byla plná páry a vzdychů vycházejících z vany.
Chris Lawrimu při milování přichytil kolena za svá ramena. Tím Lawrence ztratil rovnováhu a zajel hlavou pod vodu. Chris mu rychle odvázal ruce. Lawrence se jimi zapřel o vanu a snažil se nadechnout. Christian dál pokračoval. Voda byla všude. Jak stále ještě zrychloval tempo, Lawrencovi podklouzli ruce. Začal hlavou narážet o stěnu vany. Líbilo se mu to!
,,Dělej!“žadonil, křičel! Christian přidal, už jenom trochu a bude! Věděl to! Chlapec se stále mlátil hlavou o stěnu. Po chvíli zajel prsty do Chrisových vlasů. Sundal nohy z jeho ramen a sedl si naň jak na koně, tak že se teď Chris nacházel pod ním.
Tomu to však nevadilo. Chytil Lawrence za boky a pomáhal mu dosedat.
,,Uff“vzdychal. Poslední příraz a Chris úlevně vykřikl.
Lawrence však ještě nebyl hotov. Sesedl z Chrise a zabloudil rukama do svého klína.
Christian jej zastavil.
,,Ne ne! Chtěl jsi něco speciálního!“vzal malou lahvičku, co byla na vaně. Sice byl po tak dlouhém milování dost vyčerpán, ale i tak, tohle si nemohl nechat ujít. Lehl si na stěnu vany a přitáhl si chlapce k sobě. Položil jej na sebe, přitom jej musel uklidňovat, protože se Lawrence stále snažil třít klínem o jeho nohu. Postavil chlapce v kolenou, nasměroval lahvičku k jeho skulince a začal ji doň strkat.
Úzké prsty se mu zaryly do těla.
,,Chrisi!“křičel chlapec. Boky se pohyboval směrem k jeho dlani, která lahvičku držela.
 
,,Kdo jste?“ hleděl Kairy na neznámou osobu, otočenou k němu zády. Bílé vlasy lemovaly neznámého ramena. Osoba se pohnula, aby pohlédla do tváře narušitele jeho klidu. Kairi o krok ustoupil, v očích zděšení.
,,Nemusíš se bát“promluvila k němu stará žena skřiplavým hlasem a usmála se. Žádné zuby v ústech neměla. Velká bradavice ji zdobila špičatou bradu. Nos, který měla zkřivený, byl flekatý, kruhy pod očima a vrásky všude po obličeji. Chvíli baba na Kairiho hleděla, zdálo se, že přemýšlela. Pak se pohnula, ohrnula si lem svého černého, místy proděravělého pláště a vytáhla malou lahvičku se smaragdově zbarvenou tekutinou. Otevřela ji a hladově se napila.
Kairi nestihl žasnout. Vykuleně koukal na mlaďoučkou ženu, která byla před chvílí tak škaredná a stará!
Místo baby na staré židli seděla mladá, štíhlá, překrásná dívka. Vlasy hnědé, pod očima ani vráska, pleť bledá a rty plné a rudé.
,,Co to je u všech oblud za čáry?!“chytil se dřevěné kliky, aby se přinutil v místnosti zůstat a ne zbaběle utéct.
,,Žádné čáry! Magie a lektvary!“usmála se dívka. I hlas měla zcela jiný.
,,Patříš mezi tu pětičlennou výpravu, že?“stoupla si hnědovláska a pomalu k lovci postupovala.
 ,,Ano“znervóznil Kairy. Dívka přešla až k němu. Svou jemnou dlaň položila muži na čelo a zavřela oči. Pak je otevřela a mile se usmála.
,,Jsi lovec nočních stvoření. Tvé jméno je Kairi Marther. Tvůj otec a bratr padli ve válce a matka ti zemřela na nemoc, kterou neléčila. Nemáš moc hezké dětství, ale věř mi, již jsem viděla minulost spousty lidí a tato patří mezi ty lepší.“promluvila dívka.
,,Jak....!“
,,Pššt“položila mu prst na rty, aby tak umlčela jeho dychtivé otázky.
,,Jsem mág. Mezi mé schopnosti patří i věštba a moc pohlédnout do minulosti osob, kterých se dotknu.“ usmála se. ,,Odsud s vámi budu ve vaší pouti pokračovat. I kdyby mi to princ nedovolil, pojedu. Potřebujete někoho s mými schopnostmi.“dodala. ,,Nyní by jsi se měl vrátit za svým přítelem, zdá se, že se brzy probudí a bude tě hledat.“otočila se k němu zády a sedla si zpět na starou židli, co už sotva udržela její malou váhu.
Kairi se tedy otočil a vydal pryč z místnosti.
,,Na toho upíra by jsi měl zapomenout. Jeho srdce patří tomu mladému muži. Ačkoliv si myslíš, že tvá touha spočívá z nenávisti, není to pravda. Miluješ jej a snažíš se to zakrýt. Neubližuj si a přiznej si svou náklonnost...“promluvila žena naposled, poté se dveře do místnosti zavřely a Kairi stál zmatený v chodbě před nimi. Ta žena o něm mluvila, jakoby ho znala líp, než se znal on sám! Ale měla pravdu...Upír mu nebyl lhostejný.
 
,,Nenávidím tě!“zuřil Lawrence. Nafouknutě seděl na posteli, na sobě pět ručníků a na hlavě bouli.
,,Promiň! Nemůžu za to“omlouval se Christian, v obličeji nevinný výraz. S drbáním na zátylku pokračoval v omluvě. ,,Nemůžu za to, že tam to vědro nepřidělali pořádně!“
 
 
Úzké prsty se mu zaryly do těla.
 ,,Chrisi!“křičel chlapec. Boky se pohyboval směrem k jeho dlani, která lahvičku držela. Lawrence se slastně kroutil pod náporem slasti. I Christian byl plný chtíče. Jeho mužství bylo také vztyčeno. Vyndal z chlapce lahvičku a donutil jej na něj zase nasednout. Lawri neprotestoval. Sedl si a začal se pohybovat. Chris slastně sténal a rukama šmátral všude, kde se dalo. Až nakonec narazil na pevný provaz. Jak Lawri dosedl, nechtíc za něj zatáhnul a na dvojici ve vaně se vylila teplá voda. Oba upíři se smáli, avšak smích je přešel, když na Lawriho dopadlo velké vědro, které ztratilo bez vody balanc a díky provazu, za který Chris stále tahal, se převrátilo na štíhlé tělo pod sebou.
,,Chrisi!“křičel upír, mnul si přitom bouli na hlavě.
 
Christian se při vzpomínce na to začal smát. Bylo to vážně komické.
Někdo zaklepal na dveře. Oba k nim stočili pohled.
,,Dále“promluvil Christian, zvědav, kdo přijde.
Dveře se otevřely a v nich stál princ.
,,Potřeboval bych s vámi mluvit. Za deset minut přijďte do společenské místnosti.“s těmito slovy odešel.
,,Mě nikdo nebude rozkazovat, kam mám chodit!“prskl Lawrence. Shodil ze sebe ručníky a začal se oblékat.
Christian se ušklíbnul – stejně tam půjde, pomyslel si.
 
 
,,Kde jsi byl?“podivil se Hirohi. Hlasitě zívnul.
,,Jen tak se projít po zámku“odpověděl Kairi, dál se s přítelem nehodlal bavit.
Po chvíli i na jejich dveře někdo zaklepal. Stejně jako u upírů i v těchto spočinul princ.
,,Potřeboval bych s vámi mluvit. Za deset minut se sejdeme ve společenské místnosti.“oznámil jim a spěšně odešel.
Kairi a Hirohi se na sebe nechápavě podívali. Pokrčili rameny.
 
Po deseti minutách se opravdu všichni sešli ve společenské místnosti. A nebyli tam jen oni, ale i jedna krásná, hnědovlasá dívka s úsměvem a ruměncem na tváři.
Jen Kairi a princ věděli, kdo osoba je.
,,Toto je Mier.“představil princ dívku společenstvu. ,,Přidá se k výpravě“dodal.
Lawrence pokrčil nos. Ta žena se mu moc nelíbila.
,,Dá se jí věřit?“pronesl nedůvěřivě Hirohi, který sdílel Lawrencovy pocity.
,,Ano“odpověděl stručně princ.
Christian se na dívku zkoumavě podíval. Pak se usmál a přešel k ní.
,,Těší mě, jmenuji se“
,,Christian“dořekla žena.
Chris to nějak neřešil-dívka byla s jeho jménem nejspíš již seznámena.
,,Abych nezapomněl. Mier je mág. Její specialitou je věštba a elixíry.“vyřkl rychle princ.
Kairi celou dobu stál a hleděl do stěny. Ani si neuvědomil, že na něj Hirohi už delší dobu kouká.
Znal svého přítele dost dlouho na to, aby poznal, že jej něco trápí. Nechtěl to však před ostatníma řešit, a tak upoutal jen jeho pozornost.
,,Kairi“oslovil ho.
,,Hm?“povedlo se. Kairi okamžitě reagoval.
,,Co si o ní myslíš?“navedl tiché téma jenom mezi nimi.
,,Je v pohodě. Měla by s námi jít“odfláknul ho Kairi a dál hleděl na stěnu. Nejspíše nad něčím velice vážně přemýšlel.
,,Dobrá tedy. To bylo vše, co jsem vám chtěl říct. Mimo jiné, v knihovně se nic o Trakumách nenachází. Budeme muset pokračovat bez nových informací. Ale už jednu věc víme“odmlčel se princ. ,,Jsou tvořeni magií. Jak se zdá, jejich tělo je vytvořeno několika druhy zvířat. Musíme najít jejich stvořitele a co nejdříve je zajmout.... Včera byla napadena další vesnice. Její obyvatelé nepřežili. Na zítřek se tedy dobře vyspěte, vyrazíme časně zrána.“dokončil princ a bez jakéhokoliv dalšího slova opustil místnost. I Mier zmizela.
Všichni se na sebe zmateně podívali.
Rozešli se tedy a odešli do svých komnat.
Věděli jedno-že zítřek bude náročný...
 
Poslední komentáře
02.11.2008 21:36:50: Sugoi! Prosíííím ďalšie pokračkóóóóóóóó, ja musím súhlasiť, tamto s Lawrim a Kairim niečo bude a tá ...
02.11.2008 15:34:32: jééé starvi to jsem ráda že si přidala další kapču!!!!! Sem hrozne zvědavá na další určitě nečekané ...
02.11.2008 11:20:00: Společenstvo?:D(prstenu)XD jinak hezkyysmiley${1}
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !