Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Rady ke strašení

1. Věc, na které nejvíce záleží, je Váš vzhled.

Hlava/Obličej :
Pokud si nevíte rady s touto částí těla, nezoufejte si! Pokud jste se již nenarodil ošklivý, stačí jen pár triků a bude z Vás příšerka, které se každý na potkání lekne! Nejprve je však důležité si uvědomit, jakým strašákem by jste vlastně chtěl/a být…
Oči : Je dobré si zakoupit čočky do očí, a to nejlépe neobvyklou barvu, jako je sytě červená/zelená/modrá/žlutá, bílá a nebo černá. Není však na škodu si nechat svou přirozenou barvu očí – i ty se dají lehce pozměnit, a to buď : čtvrt hodiny před strašením si silně mněte oči, čímž způsobíte, že Vám zrudnou nebo si kupte sprej, díky kterému ušetříte čas – oči zrudnou okamžitě -, může se však dostavit nepříjemné štípání a pálení – proto spíše doporučuji první možnost.
U očí je téže velice dobré zaměřit se na řasy. Rozhodněte se, zda-li by na Vašem příšerném vzhledu nepřidalo být bez řas (pokud ano, vezměte pinzetu a rychlými pohyby řasy vyškubejte).
Hlavně nezapomínejte : Oči jsou nejdůležitější částí těla – jakmile upoutáte svýma očima, máte vyhráno. Oběti pak mívají halucinace, že oči všude vidí – proto radím, nepodceňujte to!
 
 
Nos : Ten bych nechala normální, přirozený – ale nikdy není na škodu zeškaredit se. Oběti tomuto partu sice nedávají moc povšimnutí, ale když už se jde strašit, měli bychom být pořádně připraveni, nikdy nevíme, na jaký článek těla se oběť podívá jako první!
Pokud máte malý nos, stačí jej natáhnout - kleště a pár táhlých pohybů by Vám s tím mělo pomoct – pokud však ne, vyhledejte chirurgickou pomoc.
U větších nosů je to horší – musíte nos zatlačit, což je velice namáhavá a pracná záležitost, proto doporučuji nos zkrátka uříznout. Věřte mi, že dýchat se Vám bude stejně, ne-li lépe, než před tím – mějte však na paměti, že poté Vám nos již nikdy nenaroste, proto se nejprve poraďte se svými bližními..
U úzkých nosů stačí téže kleště – dejte však pozor, aby jste měli nozdry stejnoměrně roztáhnuté. Mít ale jednu nozdru menší a druhou větší není taky na škodu.
U širokých nosů je to velice zdlouhavé. Pokud chcete mít nos tenký jako klásek, stačí pár nocí spát s knihou (vezměte knihu, zacvakněte si do ní nos a vyčkejte, až se po pár měsících dostaví výsledky – mějte však při paměti, že se v noci budete muset naučit dýchat pusou, což by u Vašich partnerů/rek mohlo způsobit nesouhlas, kvůli chrápání, proto se ním/ní nejprve domluvte, zda-li s tím souhlasí).
 
Ústa : Jsou velice důležitá zevnitř – napovrch mohou působit drobně, či hrůzostrašně pouze, když si je dobře namalujete doporučenými rtěnkami.
Proto rovnou přejdu k vnitřku úst.
 
Zuby : Doporučuji nečistit! Pokud chcete mít hrůzostrašné zuby, není nic srdcervoucího, než žlutý, zkažený chrup s přídavkem pachu z úst. Pokud však chcete vyniknout, je dobré si zuby trochu předělat, vše však musí udělat Váš zubař – sami na toto opravdu nestačíte.
Jaké zuby doporučuji :
  1. zahnuté do stran
  2. špičaté
  3. úzké
  4. zlámané
  5. zkažené
  6. děravé
  7. vyvrtané
  8. žádné zuby
 
Klidně můžete využít i víc stylů najednou!
 
Jazyk : Mít krátký jazyk – to je nuda, řeknou Vám všichni strašáci na potkání. I já Vám proto doporučuji jazyk dlouhý! Pokud nevíte jak na to, vezměte kleště a stejně jako u nosu tahejte a tahejte, dokud neuvidíte změnu v délce.
Jazyk však nemusí být pouze dlouhý! Pokud jste na něco alergičtí, neváhejte, a strčte si onu věc, ke které vaše alergie ulpí, do pusy. Mít nateklý, boubelatý jazyk, je velice efektní, ale pozor! Mohou se dostavit nepříjemné účinky v podání svědění.
Co se ještě úst celkově týče, neuškodí pořádní zápach a slin jako vodopád!
 
Brada : O bradě panují ve světě příšer stále pře. Někdo doporučuje brady ostré, někdo naopak tupé, jsou zde však také ti, co raději malé a nebo naopak velké. Můj názor je následovní :
Každá brada dobrá – nechte si tu vlastní. Pokud s ní však nejste spokojeni, doporučuji vyhledat chirurgickou pomoc.
 
Uši : Špičaté uši jsou výborné snad jen pro upíry. My, příšery, doporučujeme nějaké placaté nebo vytáhlé. Děravé také nejsou na škodu a ani pár na ušnic nebude vadit! Pokud však máte dost už předlouhých uší, můžete si je nechat zkrátit chirurgickým zákrokem.
U uší není též na škodu tvar. Vytáhněte si uši (kleštěmi), splácněte si je (kladivem), poté vezměte nějaký ostrý drát, do jakého si ono ucho zabalíte. Výsledkem je zvláštní, prostříhaný tvar a krvácející efekt. Pozor však! Na zarůst uší budete čekat nejméně půl roku, proto se nejprve rozhodněte, zda-li jste schopni mezi příšerami kráčet s roztrhanými uši. Pokud si nejste stoprocentně jisti, obraťte se na partnera/ku. Ti Vám zaručeně poradí.
 
Vlasy : Je dobré si s vlasy dát práci. Přebarvěte si je na nějakou tajemnou barvu (černou, tmavě modrou…). Účes si poté můžete zvolit jakýkoliv. Já osobně doporučuji vlasy nechat volně vlát, nebo si je rozcuchat.
Týden před strašením doporučuji si vlasy nemýt – mastné přidají na efektu.
 
Obočí : Nebude na škodu si ho vytrhat nebo naopak zhustit. Pokud chcete hustější efekt, můžete si ho obtáhnout tužkou, pokud ho však hodláte celé vytrhat, nezbývá Vám, než vzít pinzetu a trhat, dokud Vám z očí nepotečou slzy.
Tvar obočí je také velmi důležitý. Pokud ho chcete mít krátké, úzké, nebo naopak dlouhé, široké, musíte si dát pozor, jak jednotlivé chloupky škubete.
 
Tváře : U tváří toho ani moc nepotřebujete. Postačí, když si je buďto rozškrábete, pohmoždíte nebo nabarvíte. Vše záleží na Vás.
Dobré jsou však tváře pohublé. Toho docílíte jednoduše – dva měsíce před strašením nejezte – líce Vám sami klesnou.
Pokud chcete naopak tváře pěkně baculaté, jezte, co Vám stačí síly – musíte však počítat s přídavkem na váze! 
 
Čelo : Je nejméně důležitější částí obličeje – slyšeli jste jistě již tolikrát, že už se o něj ani nestaráte. Opak je však pravdou. Mít úzké, či široké čelo – vše dokáže změnit dosavadní vzhled! Proto jej nezanedbávejte a pokuste si ho změnit, jak se Vám bude nejvíce líbit!
 
Obličej celkově : Je dobré se něčím namazat – nejlépe světlou barvou. Udělat si co nejvíce vrásek a na nějakých místech si kůži rozškrábat – pozor však, ať to není přeplácané. Nalíčit si oči, rty, tváře – prostě jak uznáte za vhodné.  
 
Tak, příšerky, strašidla, duchové a všelijaké jiné potvory žijící na této planetě, doufám, že Vám můj malý článek alespoň trochu pomůže. Pokud bude mít úspěch, ráda pro Vás připravím něco dalšího v podobě – jak se obléci, jak strašit, jak za sebou nezanechat stopy atd…
Mějte se krásně, přeji hodně úspěchů ve strašení a pokud budete mít nějaké dotazy, nebojte se zeptat – já Vás nekousnu *rauuu*
 
Vaše Starvation
 
 
 
Poslední komentáře
20.03.2009 21:34:36: Starvi jede! xDD prej jaké zuby doporučuji xDD smiley${1}
19.03.2009 19:58:26: *totalni vylem uchyla* to bylo skvely.. to proste ani nejde popsat...co par slov jsem se rechtela a ...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !