Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Každou noc už dva týdny

Každou noc už dva týdny

Na nebi už svítil měsíc a zubil se na všechny a všechno.
Upadal už do polospánku. Přijde i dnes? Nepřijde? Raději se odsunul na kraj postele, aby tam bylo místo i pro někoho dalšího. Netrvalo dlouho a zavřel oči.
***
Opíral se o rám dveří na balkón a užíval si tichosti dnešního večera. Ten klid, kdy ho nikdo nerušil a nic ho vlastně netížilo. Mohl hodit všechno za hlavu.
Stromy se venku zlehka kývaly jak občas vánek trochu přidal na síle a pohladil koruny vysokých smrků. Jak rád by takhle zlehounka hladil tělo vedle sebe.
Oči upřel na postel. Prázdná. Dlouze si povzdechnul. Nikdy neměl problém sehnat si známost, ať už dlouhotrvající nebo jen na jeden večer. Problém v tom nebyl. Znovu si povzdechnul a pohled upřel na noční oblohu. Krása, lepší pojmenování pro tu kupu teček neměl.
***
Zavrzaly dveře, ale bylo to tak potichu, že se ani nevzbudil. Ještě štěstí, že umí vcházet tak potichu, jinak by to asi nikdy nevysvětlil.
Postava prošla tichounce přes pokoj až k posteli a drze se položila na volné místo. Spal, ale to se dalo napravit…
***
Měli hnedka vedle sebe pokoje. Píchlo ho u srdce, když v tom klidu a tichu, zaznamenaly jeho uši nepatrný hluk. Už dlouho věděl, že jeho soused mívá noční návštěvy, dokonce i vypozoroval jaké. A vůbec se mu to nelíbilo. Tohle by nikdy nikdo nepochopil, kdyby je načapal. Nikdy a nikdo!
Delší dobu se snažil rozpoznat vlastní city, ale nějak se v sobě nevyznal. Možná už stárnu? Snažil se povzbudit. Ale bezvýsledně, bylo to něco jiného.
Jen nerad by si to přiznal… ale,…ALE? Jaké pak ale, na to už je starý dost! Dávno vyspěl a tohle pobláznění, to brzo přejde. Tímhle se uklidňoval už dva týdny a přitom to bylo stále horší. K tomu ta rána pod pás, že noci netráví sám. Bolelo ho to, ale ten druhý to vědět nemohl.
***
Zašimralo ho na tváři, ohnal se. Přece ho dotěrný hmyz nebude trápit.
„Au,“ chytil se jeho společník za nos. „Vstáváme Růženko,“ zašeptal mu do ucha.
„Věděl jsem, že přijdeš,“ zamumlal ospale ani neotevíral oči, tak dobře už ho znal.
„Tebe bych tu nenechal,“ líbnul ho na rty, které se hned poté stáhly do okouzlujícího úsměvu.
***
Ztrácel nervy. Tušil, ne věděl, co se vedle děje. Rvalo mu to srdce, trhalo duši na cáry. Přišel si ztracený a sám. Kdy začal cítit něco víc ke svému podřízenému? A co to vlastně cítil? Obdiv? Ano ten taky.
Proč je tak těžké to vyslovit? Proč si nedokázal odpovědět? Čím ho ten kokový kluk dostal do kolen? Ví to vůbec o sobě? Pochyboval, že by si tohohle byl vědom..
***
Oblečení, ač velice skromné šlo dolů. Nebránil se, vlastně se snažil co nejrychleji se ho zbavit. Bylo tam vedro. Příšerné vedro a ty oči co ho pozorovaly, ty ruce co se ho dotýkaly. Nebyly to nesmělé dotyky, byly vždy zkušené a věděly, kdy a kde správně přejet, pohladit. Potom ta ústa, vídával je den co den a teprve teď mu došlo, že pokud by je více nemohl spatřit, raději by se sám oslepil. Nemoci pohladit vícekrát jeho rty, sám by si ruce a nohy zlámal. Nemoci mu říct co k němu cítí, sám by si jazyk vytrhnul.
Přitisknul se ještě víc na něj. Chtěl ho a nejen pro tuhle noc. Chtěl ho mít navždy.
***
Přikryl si hlavu polštářem, aby to nemusel poslouchat. Jejich vzdechy procházející jen tenkou zdí. Jak volal jeho jméno, zatímco by sám chtěl slyšet svoje vlastní. DOST! DOST NEBO ZEŠÍLÍM!
Jak jen nenáviděl toho kluka s rozcuchem. Envi, ten bastard. Žárlil, protože mu bral co chtěl. A co chtěl bylo hned vedle, téměř na dosah jeho ruky, ale on na to nedostal. Možná měl moc krátké ruce, možná…
Zvuky ustaly a on vyčerpaně usnul, stejně jako ti vedle. Takhle to bylo každou noc. Každou noc už dva týdny.
 
Poslední komentáře
26.11.2008 14:52:27: Kawai... moc sa mi to ľúbilo aj keď by som rada možno privítala pokráčko.... Každopadne ťa musím poc...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !