Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nedostatek spánku

15. Ruki, že to nikomu neřekneš..?

Kai v první chvíli nevěděl, jestli to znamenalo, že má jít za ním. Rozhodl se však, že raději půjde a když tak se zase vrátí dolů.
Vyšel schody a přivřel oči.
"Aoi-san?" řekl tak, aby ho mohl slyšet jen Aoi. Otevřely se dveře do Kaiovy ložnice a Aoi se na něj podíval jeho nejsvůdnějším pohledem. Kai-sanovi se málem podlomila kolena, jak se mu Aoi v tom okamžiku líbil, a vešel do pokoje. Zavřel za sebou dveře, Aoi ho hned přimáčkl ke zdi, jednu nohu dal mezi nohy Kaie a začal ho vášnivě líbat. Kaiovy ruce začaly putovat po Aoiho těle, až doputovaly ke kalhotám. Podíval se do Aoiho očí, ve kterých se objevila již neskrývaná touha mít ho jen pro sebe. Kai mu začal trochu neohrabaně rozepínat zip od kalhot, nakonec se mu to však povedlo a Aoiovy kalhoty už ležely na zemi. Aoi nezůstal pozadu a za pár vteřin ležely kalhoty Kaie hned vedle jeho. Mazlili se a Kai vykročil k posteli, takže Aoi musel začít couvat stejným směrem.
"Kai-san.." vzdychl mu do úst při jednom z polibků.
"Ššš.." utišil ho Kai a něžně ho položil na postel. Rukou mu zajel pod tričko a líbal ho snad po celém těle. Aoi se chvěl vzrušením a snažil se nějak přimět Kaie, aby dělal to, co on chce.
Jenže Kai ho chtěl trochu 'potrápit'. Na chviličku se od něj odtáhl a sundal si své tričko.
"Jsi tak sladký.." pošeptal mu do ouška a skousl mu lalůček. Aoi zasténal.
"Prosím.." on ani jeho tělo už nemohlo vydržet tu touhu a vzrušení, tak mu Kai svlékl i jeho tričko, za ním hodil své i Aoiho spodní prádlo a pomalu do něj vstoupil. Aoi se prohnul slastí, chytil Kaie za šíji a něžně si ho přitáhl k polibku. Poddávali se své vášni a doslova zapomněli na čas...
Mezitím dole:
"Kde je Kai? Potřebuju s ním o něčem mluvit.." vyzvídal Ruki jednotlivě ode všech, kteří přišli na uvítací párty. Nikdo však o Kaiovi, od té doby co odešel Aoi nahoru, nevěděl. Ruki si povzdechl a rozhodl se ho najít. Rychle vyběhl nahoru a nejdřív se šel podívat do koupelny. Zaťukal na dveře a otevřel je. Nikdo tam nebyl.
"Zvláštní.. přeci se nemohl propadnout do země!" utrousil a takhle obešel všechny pokoje v poschodí, až došel k posledním dveřím úplně vzadu.
"Tady spí Aoi, tam by snad nešel... Nebo hai?" Rukimu to nedalo a otevřel dveře.
- Uhm...
Zarazil se, když spatřil Aoiho i Kaie tak, jak je Bůh stvořil, líbající se a.. no.. to si domyslíte. Aoi si Rukiho hned všiml, shodil ze sebe Kaie na zem a přikryl se peřinou. Kai bolestivě zakňučel, jelikož se nakopl o postel.
"Nande yo?" pípl směrem k Aoimu a když viděl jeho červenající se a zároveň vyděšenou tvář, otočil se tím směrem.
"Ruki!" zaječel, vtáhl ho dovnitř a zabouchl dveře.
"Tak.. jsi to viděl?" zeptal se trochu přitrouble Kai. Ruki se zmohl jen na lehké přikývnutí hlavy. Jeho oči byly překvapené a podle Aoiho úsudku se v nich objevilo i zklamání.
"Uhm.. že to nikomu neřekneš? Prosím!" klekl mu k nohám Kai a dělal na něj psí oči.  Ruki zakroutil hlavou a podíval se smutnýma očima na Aoiho.
- Bože...
Řekl si pro sebe Aoi, když uviděl ten pohled. Kai si oddechl, že je Ruki tak milý a nikomu to nechce povědět, posbíral své oblečení, vzal si župan a vydal se do koupelny. V místnosti teď zůstali jen Aoi a zaražený Ruki.
"Já.." začal Aoi, ale nevěděl, co má na tohle říct. Vstal z postele a rychle se oblékl. Přešel k Rukimu. Byl u něj tak blízko, že si i všiml slzy, jež Rukimu právě stékala po tváři. Ruki si to uvědomil a v rychlosti ji setřel.
"Ruki.." šeptl Aoi, když se k němu Ruki otočil zády a odešel z místnosti zpátky dolů k ostatním. Jakmile si Reita povšiml Rukiho, hned byl u něj. Odtáhl ho trochu dál od ostatních, pohladil ho po vlasech a něžně ho políbil na nos.
"Copak se ti stalo?" optal se starostlivě.
"Nic.." řekl jakoby prázdným hlasem Ruki. Reita byl zmatený, nevěděl co si má myslet.
"Má to něco společného s Aoim?"
"Hai.. taky s Kaiem.." pokračoval za něj Ruki.
"A co?" vyptával se trpělivě Reita. Ruki si povzdechl.
"To nemůžu říct, slíbil jsem to.." řekl nešťastně.
"Gomen nasai, Reito, ale.. dneska už půjdu domů. Potřebuju ještě něco dodělat.." chtěl odejít, Reita ho však chytil za ruku.
"Ruki-san, počkej! Vždycky, když se objeví nějaký problém a chci ti pomoct, zmizíš a já nevím proč.. Chci ti nějak pomoc, jenže když nevím ani s čím, je to potom strašně těžké! Ruki, řekni mi, co se stalo.. prosím!" nevydržel už Reita. Ruki před ním měl dle jeho názoru příliš tajemství a chtěl prokouknout alespoň jedno.
"Někdy jindy.." vytrhl se mu ze sevření Ruki a odešel z domu.....
Poslední komentáře
16.05.2009 10:22:27: Pro yaoi-ka: Arigatou za zodpovězení místo mě, dlouho jsem tu nebyla, tak jsem odpovídat nemohla.....
05.05.2009 23:23:44: Zboznujem tuto poviedku!!!.... ale chudacik Ruki.... mno dufam ze ho Reita utesi a vsetko sa nakonie...
02.05.2009 12:20:12: asi se opakuju..ale kde je 1 dil?
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !