Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nedostatek spánku

16. Aoi, jak jsi mu to mohl udělat?!

Ruki došel k sobě domů a už měl úplně zničený make-up od slz.
- Nande yo, Aoi-san? Vím moc dobře, že jsi poznal, co k tobě cítím.. A stejně jsi mi udělal tohle!
Padl unaveně na postel a stále plakal. Po chvilce usnul a zdála se mu noční můra, v níž ho Aoi přede všemi ztrapňoval a vysmál se mu za to, že ho miluje a myslel si, že by u něj měl šanci. Všichni se mu smáli, dokonce i Reita, který je na něj vždy hodný a stojí vždycky při něm. Vzbudil se celý zpocený a když se trochu vzpamatoval z toho snu, uvědomil si, že někdo zovní. Šel tedy do předsíně otevřít. Za dveřmi stál udýchaný Reita.
"Neříkej, že jsi sem celou cestu běžel pěšky.." podivil se Ruki.
"Hai.. tak co jsem měl dělat, když poslední autobus, který jsi jel ty, mi zavřel skoro před ksichtem a odjel?" mluvil zadýchaně.
"Mohl jsi zůstat na oslavě." odbil ho Ruki.
"Jenže.." začal Reita a zabránil Rukimu v zavření dveří.
"Pro mě to není žádná oslava, když tam nejsi ty!" vyslovil tu větu a Ruki zavřel oči.
Povzdechl si: "Reita-san.. ale já.. já tě nemiluju.." dopověděl. Reita nechápal.
"Tak.. nande yo? Proč jsi se mnou chodil?" chtěl vědět a napínaly se mu svaly na krku a obličeji, jak se snažil nebrečet.
"Protože jsem chtěl na někoho zapomenout. Na někoho, koho miluji.."
"Aoi-san?" tipl si Reita a Ruki se k němu otočil zády.
"Hai.. ale ten mé city neopětuje.. Nachytal jsem ho s Kaiem v posteli..." úplně zapomněl na svůj slib, který těm dvěma dal.
"Nani?" pozvedl obočí Reita.. Smutně se podíval na Rukiho, zezadu ho snad již jen přátelsky objal a pošeptal mu: "Ruki-san.. vím, že je to pro tebe těžké. Zklamal tě.. to ale neznamená, že kvůli tomu musíš ty zklamat někoho jiného. Myslel jsem si, že mě máš opravdu rád.. a ty jsi se mnou chodil jen proto, že jsi chtěl zapomenout na to, že se ti líbí Aoi. Gome, Ruki-san, ale.. kdybys nelenil a řekl mu to rovnou... Mohl bys ho mít ty a ne Kai... nesmíš se na aoiho zlobit, ani na Kaie.. jediný, kdo si zaslouží tvou zlost a zklamání, jsi ty sám.." dopověděl, naposledy Rukiho políbil na tvář, pustil ho a vykročil zpátky k domu Kaie. Ruki na něj zavolal: "Kisama! Nikdo se mě nesnažíte pochopit! Všichni mě hned odsoudíte, ale co byste dělali na mém místě vy??!?" řval na něj a brečel. Reita se za ním ohlédl.
"Já bych alespoň zkusil své štěstí.. nesnažil bych se své city potlačit, protože by se to stejně nepovedlo.." a zmizel za rohem. Ruki se posadil mezi dveře a zničeně hleděl před sebe.
U Kaie doma:
Všichni už odešli, jen Kai a Aoi seděli v obýváku a nebyli si jsití, co teď budou dělat.
Najednou se Kai zvedl.
"Říkám to nerad, ale.. myslím, že bude lepší, když.. když nebudeš ani s Rukim, ani se mnou.
Budeme se s tím muset smířit.." prohlásil a díval se Aoimu do očí. Ten mu pohled opětoval a neznatelně přikývl.
"Hai.." šeptl Aoi. Kai si zrovna všiml Reity, který následně zaklepal na dveře. Otevřel mu a když Reita vešel, hned se vydal k Aoimu a dal mu pěstí do obličeje. Aoi spadl překvapením na zem a vyděšeně se na Reitu podíval.
"Neptej se mě za co, ty moc dobře víš, za co tohle je!!" ječel naštvaný Reita. Kai raději vyklidl pole a šel umýt nádobí.
- Doufám, že se navzájem nezabijou..
Pomyslel si, když je opouštěl a Reita nasupeně vyzdvihl Aoiho zpátky na nohy.
"Jak jsi to mohl Rukimu udělat??"
"Nani?" tvářil se Aoi nechápavě.
"Nehraj si na neviňátko! Protože jsi samotářský, tak jsme o tobě nic moc nevěděli, ale tohle jsme se snad ani dovědět neměli!" křičel a Kai začal mít v kuchyni strach, aby sousedé nezavolali policii.
"O čem to mluvíš?" snažil se být Aoi v klidu.
"Věděl jsi, co k tobě Ruki cítí a přesto sis začal s Kaiem!"
"Pokud jsem to ale pochopil dobře, podle toho, co mi Ruki říkal v nemocnici, tak chodí s tebou!" už se neudržel a vybuchl na něj.
"Jo, chodili jsme spolu, do dneška! Ruki vás spolu načapal v posteli jak jste si to spolu rozdávali! Jak si myslíš, že mu asi bylo?!?!"
"Panebože! A jak tobě bylo, když jsi se dozvěděl, že je Ruki s tebou jen proto, aby zapomněl na mě, no??" oplácel mu to Aoi. Najednou se kluci začali rvát a když Kai přiběhl do pokoje, už to byla taková rvačka, že by je sám nedokázal odtrhnout, zavolal tedy Uruhu, aby mu co nejrychleji přišel na pomoc.....
Poslední komentáře
17.06.2009 21:51:48: hezký pokráčko!!!honem další...smiley${1}smiley${1}smiley${1}
27.05.2009 19:45:34: honem další díleček už se nemůžu dočkat!!!
25.05.2009 16:56:23: Odpověďi: Pro ebika - další díl bude, až se dokončí rekonstrukce stránek.smiley Pro yaoi-ka - díly b...
24.05.2009 23:38:59: Och az teras som si vsimla ze som sem nedala koment ja som ale trdlo.... ale fakticky peckovy diel u...
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !