Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Nevyřčená přání

Nevyřčená přání

Poznámka autora : Tahle povídka je věnována především jun…sss, která si ji přála, a Starvation, aby napsala pokračování mé drogy (Hranice možností) co nejdříve.
          Místnost bez oken. Černočernou tmou prosvítají slabé proužky plamínků vycházející z ohniště a čas od času si pohrají s obrysy dvou těl spojených v jedno. Výkřik rozkoše a světýlka se odráží od bílých krůpějí pokrývajících oba milence….
,,Sasori-danna….miluji vás,“mladší z mužů vzhlédne ke svému partnerovi, v očích se mu odráží světla plamenů a také cosi neznámého…snad prosba? 
          Ten pohled v jeho očích…on mě prosí? Prosí…o co, vždyť jsem mu řekl, že pro mě přátelství a láska nic neznamenají…vlastně neznamenaly, než jsem poznal jeho. On mě změnil. Mám nový pohled na svět…Svět s ním. Měl bych mu to říct. Jedna moje část si nepřeje nic jiného, ale co by bylo pak? Upnul bych se jen k němu a ztratil bych sám sebe? A jsem tohle opravdu Já? Ne, nesmí se to dozvědět. Budu mlčet…
 
        ,,Sasori-danna, myslím, že jsme se asi ztratili. Navíc je dost pozdě…. a támhle vidím jeskyni,“
,,Nebudeme se už zbytečně zastavovat,“ červenovlasý nevšímavě pokračoval v cestě.
,,Vám se to včera nelíbilo?“posmutněl blonďáček a upřel na něj opět svá prosebná kukadla.
,,Ne,“ zalhal loutkař a probodl ho ledovým pohledem. Deidarovi se sevřelo srdce.
,,Lžete,“zašeptal téměř neslyšně. ,,To jsou všechno jen lži. Já přece vím, jaké to bylo, když jsme se milovali, vím, že to, co říkáte není pravda….já….cítil jsem to….prosím řekněte, že lžete,“ teď už se po hebké tváři koulely slzy.
        Zase ten pohled. To víš, že lžu, lásko, jenže to se ty nikdy nedozvíš. Ne teď. Snad někdy jindy, možná v jiném životě, má lásko. Nedokážu ti to říct nahlas, to by znamenalo udělat z toho nevratnou skutečnost a já…nejsem připraven připustit si, že jsem se zamiloval.  
       ,,Už jsem řekl, nezastavíme a to, co se stalo se nebude už nikdy opakovat,“
,,Ale…“
,,Pospěš si, ať to stihneme a už mě nezdržuj.“
         Tak on to myslí vážně? Zdržuji ho? Nikdy mu na mě nezáleželo a nikdy mě nemiloval. Měl jsem to vědět. Jsem pro něho jen naivní kluk. Chtěl si se mnou jen pohrát a pak mězahodil. Po tváři mu stékala slza čisté bolesti. Neměl jsem mu věřit, neměl jsem milovat.  
 
       ,,Stůj, někdo nás sleduje,“zavelel Sasori. Deidara chtěl něco říct, ale nenacházel v sobě sílu s ním dál mluvit, a tak se raději postavil do bojové pozice v očekávání útoku.
Boj probíhal extrémě tvrdě. Zdálo se, že nepřítel je stále o krok napřed.
Najednou Sasori uslyšel pronikavý výkřik a otočil se po hlase. Viděl, jak Deidara zakolísal a rozběhl se mu na pomoc. Jeho protivník mu však zastoupil cestu.
,,Já jsem tvůj protivník,“
         Má pravdu, co je to se mnou… Deidara se o sebe musí postarat sám. Je členem Akatsuki tak, jako já a já to tu musím dovést do konce, i kdybych ho musel obětovat.
 
         Deidara se z posledních sil napřímil, aby čelil ostré čepeli meče, která zasyčela jako jedovatý had a on na hrudi pocítil její uštknutí….
         Nepřišel.
 
         Boj  skončil. Na zemi pokryté čerstvým sněhem teď rozkvétaly karmínové květy, jenž přinášejí poselství věčnosti. Květy stejné barvy, jako vlasy klečícího muže, jenž svíral v náručí téměř bezvládné tělo jediného člověka, k němuž cítil ten zapovězený cit.
,,Deidaro, odpust mi….prosím já,…měl jsi pravdu….lhal jsem ti.“
,,Sasori-danna, miluji vás…..stále,“
,,Neopouštěj mě, slibuji, že se změním,“
,,Na to je pozdě, umírám….. Ale mám jedno přání, než odejdu. Sasori prosím, jestli mě miluješ, chtěl bych…..chtěl bych to slyšet.“
,,J-já ….. Deidaro, já…..chci ti říct…“
,,Prosím………“
,,Miluji tě,“podíval se na něj a do očí se mu draly slzy zoufalství…..nestihl to. Nestihl mu to říct včas. Jen dvě prostá slova a on je neřekl. I když po tom tolik toužil.
Na tváři se zatřpytila slza, ve které se skrývala všechna bolest i láska, která se nenaplnila. Vytrhl katanu z těla své lásky a vyrazil jí proti vlastní hrudi…….
         Teď už budeme spolu, Deidaro…navždy.
  
Poslední komentáře
04.07.2013 06:39:04: ragsgofegox xaikalitag OvellDemo http://usillumaror.com - iziananatt WESAVERSRAM http://gussannghor....
26.07.2012 05:55:30: Appreciate it for sharing this terrific web site. Also visit my web site - como conseguir un iphone...
24.07.2012 20:55:09: Hi thегe, ѵery good webѕites уou have going herе. Look into my blog : skechers uk
24.07.2012 07:40:44: I appreciate browsing your website. Thanks! Feel free to surf my homepage seo for google
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !