Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Pes a panter

Pes a panter

Téma : Naruto

Pár : (na mé přání) Kiba/Sasuke

Žánr : Shounen ai

   Černé oči se pomalu otevřely a párkrát rychle zamrkaly aby si zvykly na silné světlo.
„Konečně ses probral?“ ozval se vedle chlapce s černými vlasy pobavený hlas.
„Co? Kde to jsem?“ zareagoval chlapec a rozhlídl se zmateně po pokoji ve kterém se nacházel. Hnědovlasý se mu ale jen vysmál.

Takže si fakt nic nepamatuješ?“
„Kdybych si něco pamatoval, tak se asi takhle blbě neptám.“ odsekl černovlasý chlapec a vstal.
„Hej, hej! Sedni si ještě, pokud se budeš hýbat, rány se ti otevřou a bude to mnohem horší.“ upozornil ho hnědovlasý a jedním pohybem 'sejmul' černovlasého k zemi.
„Dobrá, ale řekneš mi konečně co se stalo?“
„Před dvěma dny jsem šel s Akamarem na procházku a-...“
„Zkrať to!“
„Dobře... Našel jsem tě jak ležíš uprostřed lesa celej od krve, prostě totálně zbitej, tak jsem tě vzal se, k sobě domů, a ošetřil jsem tě.“
„V lese...? Aha, už vím co se stalo.“
„Tak povídej ať jsem o něco chytřejší.“
„Myslim, že to tě vůbec, ale vůbec nemusí zajímat.“
„To jseš teda na omylu! Když jsem ti zachránil život, tak bych prosil alespoň trochu vděčnosti!“
„Prosit můžeš, ale rozhodně se ti jí nedostane... Nebo alespoň ode mě ne.“ prohlásil černovlasý chlapec a znovu se zvedal, ale hnědovlasý ho během okamžiku opět složil k zemi, klekl si nad něj a chytl mu ruce za hlavou.
„Hele Sasuke, takhle se mnou mluvit nebudeš. Nejsem totiž moc milej, když někdo neumí ani poděkovat.“ zavrčel černovlasému do obličeje, ale po chvíli ho pustil a vražedně ho sledoval.
„Kdy mě jako hodláš odsud pustit?!“
„Až budeš schopnej chodit...Aniž bys při tom vnitřně vykrvácel.“odvětil otráveně, ale Sasukeho změna chování ho docela překvapila.
„Tak proč si to něčím nezkrátit, Kibo?“ prohlásil a rty se mu zvlnily do šibalského úsměvu. Kiba se na něj nechápavě podíval, ale Sasuke k němu pomalu přilezl a dal mu ruku na tvář. Kiba úplně ztuhnul a než se vzpamatoval, tak ho Sasuke líbal. Kiba jen překvapeně hleděl před sebe i když se dod něj Sasuke už odtáhl. Po chvíli se ale usmál a začal Sasukeho líbat. Sasuke mu polibky oplácel a někdy i zajel Kibovi rukou do vlasů. Líbali se sice jen pár minut, ale pro ně to bylo jako hodiny. Oba si přáli, aby tohle nikdy neskončilo, aby mohli takhle zůstat šťastní napořád, ale všechno jednou skončí...
Najednou se otevřely dveře a v nich stála Hana, Kibova starší sestra. Sasuke a Kiba od sebe hodně rychle odskočili, ale Hana se jen blbě usmála.
„Tak sorry, ža rušim, ale už je večeře, Kibo... A ty, Sasuke, jestli chceš, můžeš se s náma najíst.“ řekla a s blbým úsměvem odešla. Kiba vyděšeně hleděl na dveře jakoby čekal, že se tam objeví vlkodlak, ale Sasuke se začal smát.
„Co je tady k smíchu?!“ zaječel Kiba rudý vzteky na Sasukeho, ale ten se začal smát ještě víc. Nakonec se začal smát i Kiba a za chvíli už oba jenom popadali marně dech.
„Fuj, takovej šok!“ řekl Sasuke, když už se uklidnil a Kiba mu dal ruku kolem ramen.
„Jo jo, v tomhle je ségra dobrá.“ řekl s širokým úsměvem a pak Sasukeho znovu políbil. Sasuke opět oplácel a možná by si na tu večeři ani nevzpomněli, kdyby Kibova máma nezabouchala na dveře.
„Hej, Kibo! Nechte si to na pozdějc ať vám ta večeře nevystydne!“ zařvala skrz zavřený dveře a Sasuke se zatvářil nechápavě.
„Vám?!“
„No, když máma řekne „jestli chceš“ tak to znamená, že jdeš taky večeřet ať se ti to líbí nebo ne.“ vysvětlil Kiba, zvednul se a pak pomohl i Sasukemu se zvednout. Nakonec šli tedy jíst...
Poslední komentáře
25.03.2009 19:20:02: Když si tu povídku zpětně pročítám, napadá mě, že bych hodně věcí upravila smiley${1}
30.11.2008 18:36:58: to je hezká povídka :D
19.07.2008 19:52:39: lol jaky sok XD
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !