Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Vocals

4. Vidím, žes poznala Miyabimaru

     Už si myslela, že nikdo není doma a chtěla odejít. Najednou však uslyšela odemykající se zámek a dveře se otevřely.
 V nich stál Miyavi jen s ručníkem od pasu dolů, který si navíc ještě musel přidržovat, aby mu nespadl. Měl mokré vlasy a tvářil se překvapeně.
"Měla jsi štěstí, že jsem to zvonění slyšel. Jak vidíš, tak jsem byl v koupelně a sprchoval jsem se... Děje se něco?" zeptal se, když uviděl, že s sebou má i dva kufry.
"Hai.. v žádném hotelu už není místo.. A Saito mě poslal k tobě, abych u tebe bydlela.."
rychle to řekla, aby to měla už za sebou. Miyavi chvíli jen mlčky zíral a málem mu spadl ručník. Pak konečně znovu promluvil: "Okay.. tak.. pojď dál.." odstoupil ode dveří a když vešla dovnitř, zavřel za ní dveře.
"Uhm.. toho nepořádku si nevšímej.." prohlásil Miyavi a, stále držejíc jednou rukou ručník, pobral co nejvíc oblečení z křesla a uklidil ho do skříně.
"Jinak.. chovej se tu jako doma.." pousmál se a Nasha se všude rozhlížela.
"Arigatou.." vyslovila. Miyavi se mile usmál a zase mu málem spadl ručník, jelikož chtěl ukázat, kam si může dát věci a kde bude spát.
"Kuso.." řekl co nejtišeji dokázal, přesto to Nasha slyšela a zasmála se.
"No prostě.. tamhle vzadu ty dveře vlevo.. to je pokoj pro návštěvy, tam můžeš přespávat.." kývnul hlavou tím směrem.
"Ještě jednou arigatou, Miyavi.." vděčně se na něj usmála. Ten se jen letmo zahleděl na její tvář a otočil se k ní zády.
"Jdu se dosprchovat. Za chvíli jsem zpátky, okay?" a vběhl do koupelny. Nasha se mezitím prošla po většině místnostech v domě.
- Má to tu hezký.. ale asi by potřeboval někoho, kdo by mu uklízel..
Ušklíbla se, když viděla oblečení rozházené po zemi. Lekla se, protože najednou se jedno tričko začalo pohybovat.
- Co to?
Zděsila se, ale pak se začala smát, protože zpod trička vyběhla zakrslá Miyaviho kočička, Miyabimaru. Přiběhla k Nashe a začala se k ní lísat.
"No ty jsi ale kawai!" přivřela oči Nasha a vzala si ji do dlaní. To už Miyavi přišel v tmavě modrých džínách a světle růžové porozepnuté košili.
"Koukám, že už jste se seznámili.." uculil se, když podrbal Miyabimaru za uchem a ta začala nádherně vrnět.
"Hai.." usmála se Nasha a mazlila se s kočkou.
- Nechceš se takhle mazlit se mnou??............. Přestaň, blbče!
Okřikl se v mysli Miyavi a trochu se začervenal nad tím, že si nestihl uklidit než přišla.
"No.. radši to tu trochu poklidím, aby se tu vůbec dalo chodit.." ledabyle rozhodil
rukama, až Nashu málem zase praštil. Ta jen pro jistotu ucouvla a pobaveně zavrtěla hlavou..
"Ty jsi koukám hodně nebezpečný...... A nechceš s tím úklidem trochu pomoc?" optala se, když viděla jak se tam s tím přímo pere..
"Jo.. jsem nebezpečný.. někdy hlavně sám sobě.." prohlásí, když se flákne do hlavy o jednu z poliček a poté dodá: "To bys byla moc hodná.. kdybych na to byl sám, asi bych tu nad tím strávil tejden.." zašklebil se a uhnul Nashe, když se dala do úklidu..
"Hey.. proč jsi nepřišla ke mně bydlet už před pár měsíci?" ušklíbl se hned jakmile uviděl, jak jí to uklízení jde, ani se nepotřebovala ptát kam co patří a dala věci na ta místa, na kterých být měly. Po jeho slovech se jen mile usmála. Miyavi nestihl pomalu uklidit snad ani jednu věc a už bylo hotovo.
"Teda.. fakt jsem si tě měl pořídit už dávno.. Taková uklízečka se vždycky hodí.." zaprovokoval. Následně schytal přátelský pohlavek. Miyavi chytil Nashu za ruku, kterou ho praštila a pomalu se k ní přiblížil. Nasha čekala, že jí to bude chtít oplatit, místo toho se k ní ale Miyavi sklonil a něžně ji políbil. Zalapala po dechu a odstrčila ho od sebe.
"Miya-chan.. co to děláš?" vytřeštila oči a vydala se do koupelny, při čemž do Miyaviho trochu strčila. Miyavi polkl naprázdno..
- Baka... tak teď jsi to fakt posral...
Nadával si v duchu a pohlédl na Miyabimaru, která se mu začala otírat o nohu. Normálně by si ji vzal do náruče, teď ji však trochu odstrčil, čímž si vysloužil nepředstíraně zklamaný pohled své malé zvířecí kamarádky s výrazem 'Nande yo?'....................
Žádné komentáře
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !