Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Vocals

6. Gome, ale já prostě musím!

     Hned jakmile došli do práce, přivítal je Saito-kun.
"Konnichiwa! Nasha-san.. jsem rád, že jsi dokopala Miyaviho k tomu, aby po nehorázně dlouhé době přišel taky jednou včas.." ušklíbl se, Miyavi si pobaveně odfrkl a prohlásil: "Já přeci vždy chodím do práce včas, to vy ostatní jste tu moc brzo.." naoko uraženě
pohodil hlavou a odešel se připravit na natáčení.
V šatně:
"Hey, kluci! Ta Nasha je ale kus, co?" olízl si rty jeden z Miyaviho kolegů.
"Dělám si na ni zálusk.. klidně se vsadím, že jí do tří dnů dostanu do postele.." zasmál se a 'velké dítě' Miya-chan měl co dělat, aby nevybuchl vzteky.
- Klid, uklidni se! Nasha váš vztah chce přeci zatím držet v tajnosti... Nesmíš to prozradit kvůli takovýmu blbci, jako je Katsu..
Říkal si v duchu, ale jeho vztek ještě zesílil, když se s ním kluci začali sázet skutečně za peníze..
"Můžete mi říct, proč sázíte na takovou pitominu? Navíc.. Nasha podle mě není tak blbá, aby se zrovna Katsu-sanem vyspala.." zašklebil se Miyavi a Katsu mu výraz oplatil.
"Třeba proto, že jsem neodolatelný a vždycky dostanu, co chci? Ale počkej! Normálně jsi, když se jedná o takovýhle věci, pro... Řekni.. ty s ní chceš taky šoustat, c..." nedořekl, jelikož Miyavi se na něj vrhl, shodil ho na zem a začal ho mlátit.
"Hey, hey, hey! Vsázím 1000 yenů na Miyaviho!" zařval jeden z jejich kolegů a další křikl stejně hlasitě:
"Já vsázím 2000 yenů na Katsu-sana!" začali se tam dohadovat, kdo vyhraje, kdo prohraje.
"Co se to tady děje???" chtěl vědět Saito, když vešel do šatny, protože ten řev byl slyšet málem až v přízemí (a oni byli asi v desátém patře..). Kluci ukázali na ty dva rváče a Saito
se konečně pořádně naštval. Odtrhl ty dva od sebe bez jakýchkoliv problémů, že by mu to mohl závidět kdejaký zápasník a nasupeně na ně koukal.
"Co tohle mělo znamenat? Proč se tady rvete jako malí?" přísně na ně hleděl. Miyavi na Katsu-sana házel vražedné pohledy a Katsu se tvářil jako vítěz, přestože nic nevyhrál.
"Ále... náš malý Miya-chan chce chrápat s tou Nashou.. ale jakmile to řeknu.." počkal, protože Miyaviho museli podržet asi dva jejich 'kámoši'.
"Tak se na mě vrhne... nechce slyšet realitu.." ďábelsky se usmál a Miyavi už to nevydržel.
"Já nechci poslouchat to, jak se chlubíš, že jí dostaneš do tří dnů do postele!" dostal se ze sevření kluků a naštvaně odešel z místnosti. V druhé místnosti potkal Nashu.
"Co se děje, že máš tak… vzteklej výraz?" toužila vědět Nasha a položila svou dlaň na jeho rameno, když se posadil na jednu židli.
"Katsu se právě vedle vytahuje... že tě dostane do postele.. Já to nedokážu poslouchat...Štve mě to.. žárlím.. protože se bojím, že se mu to fakt povede.." sklonil hlavu.
"Ty si myslíš, že bych se s ním vyspala?" zeptala se trochu dotčeně. Bolelo jí, když Miyavi tomuhle věřil.
"Iie.. aspoň.. doufám, že ne.." pohlédl na ni a když měla stále ten smutný výraz, pohladil ji po vlasech.
"Gome.. když on.. vždycky dostal co chtěl.. pořád dostává.. a bojím se, že vždycky dostávat bude.... A ještě mě dorazí tím, když přede všemi řekne, že s tebou já chci šoustat.."
zvednul se ze židle a uviděl ostatní, jak vycházejí ze šatny..
"Gome.. ale já prostě musím.." šeptl jí do ucha těsně předtím, než ji něžně políbil. Katsu-sanovi spadla čelist málem až na zem a ostatním také. Saito-kun otevřel pusu dokořán a vyvalil oči.
Miyavi se od Nashi trochu odtáhl, mírně si odkašlal a odešel pryč. Všichni tam stáli jako opaření. Katsu za chvíli běžel na záchod, kde asi čtvrt hodiny brečel, že Miya-chan dal pusu Nashe dřív než on.
O tři hodiny později:
Miyavi a Nasha už konečně šli zase k němu domů. Po cestě skoro vůbec nemluvili a Miya-chan se cítil dost provinile.. Ale co měl dělat? Musel Katsu-sanovi ukázat, komu Nasha patří, aby si s ní nezačínal..
"Gomen nasai....." řekl jen. Nasha s ním ale pořád nemluvila. To už byli před dveřmi, Miyavi odemkl a vešli dovnitř. Nasha šla hned za Miyabimaru si postěžovat, co jí to 'velký dítě' Miyavi
udělalo.
"Jak ti mám vynahradit to, co jsem udělal?" optal se a přitom se na ni koukal svýma smutnýma očima, díky kterým Nasha poznala, že ho to skutečně moc mrzí. Přešla k němu..
"Stačí mi tvůj slib, že už se budeš chovat rozuměji.." pronesla a doufala, že toho nebude později moc litovat. Miya-chan ji radostí obejmul a vášnivě ji líbal. Přepadli na pohovku a stále se
líbali, Miyabimaru jen koukala, co se to děje na jejím oblíbeném místečku k ležení........
Žádné komentáře
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !