Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Animefest 2008

Podrobnější informace : ZDE

Kde :  Brno, kino Scala a sál B. Bakaly
Kdy : Od 10. května 9.00 do 11. května 13.00

          Animefest
          Ano! Stejně jako většina Otaku jsem se i já zúčastnila tohoto festu, který se konal v Brně dne 10.-11.5. 2008 v kině Scala a v sálu B.Bakaly.
        Tak a teď jak jsem tento den prožila xD
V sobotu ráno jsem (věřte nevěřte) překonala svůj rekord a vstala v 5:30h.! - Fajn…někteří nedočkavci, jak už jsem četla, vstávali ve čtyři, ale což…já nejsem oni xD. Šla jsem se umýt a převléknout do coplaye (Yamanako Ino  z Naruta) stejně tak učinila i sestra ( Haruno Sakura) a kamarádka (Ten-Ten). Po snídani jsme se za doprovodu našeho táty vydali na tramvajovou zastávku, kterých je v Brně požehnaně, jak jsem sama zjistila xD. Nastoupili jsme do čísla 5 a hybaj na Animefest, směr kino Scala! Po asi čtvrť hodině jsme dorazili na zastávku, na které jsme měli vystoupit, a tak jsme tak i učinili. Ale vyskytl se problém, sice jsme dorazili na zastávku, ale sakra, kudy se vydat ke Scale?*otazníky v očích*. Naštěstí jsme potkali pár holek, které si to taky mířily do tohoto kina, a tak jsme se k nim připojili…nebo spíš ony k nám xD.Zabočili jsme za roh a ejhle! Tolik lidí, co mají na sobě cosplay, jsem pohromadě v životě neviděla! Nu což, všechno je jednou poprvé xD. Chvíli jsme stáli před Scalou a už si nás všimla děvčata, převlečená za Yamanako Ino a Haruna Sakura z Naruta, ale Shippuuden. Hned začala série několika fotek. Po chvíli se fronta dala do pohybu a jak jsme zjistili, když už jsme se konečně dostali ke vchodu, tak byla Scala zcela plná. Tak že jsme museli jít - již bez doprovodu otce - do kina Bakala, to ovšem bylo jednodušší než se zdálo - mířilo tam totiž asi dalších dvacet lidí xD.
    Ještě abych nezapomněla, u Scaly jsem se konečně, na živo, setkala s Yamato a Wolfi-chan, které byly převlečeny za Akatsuki (Yami-chan Deidara a Wolfi-chan Tobi).
 Když jsme dorazili do Bakaly, přišlo na řadu placení. Pak už jsme si v klidu šli sednout do sálu. Zrovna promítali jedno anime (Zettai Karen Children) což bylo, i když jsem viděla jen asi tři díly, suprové anime, které nejspíše ještě shlédnu. A potom následovalo anime Allison to Lillia. Pak přišel na podium jeden maník, který zahájil celou akci. No a mohla bych Vám tu vyprávět celý program, ale to se mi vážně nechce xD. Zkrátka pak asi někdy ve dvanáct hodin jsme se všichni - já, Yami, Wolfi, Sestra a kámoška - vydaly do Mc Donaldu…nu což, krupkalo nám v břiše. Koupily jsme si jídlo a sedly si ven. A koho tam nepotakáme! L, pravý L z Death Note! Tak jsme se s ním /s ní  daly do řeči…no, do řeči, spíše jsme konstatovaly, že L a Kira jsou úplně nádherný pár a pak jsme se ještě dohadovali, kdo z těch dvou by měl být Uke nebo Seme. xD Po parádním pokecu jsme se vrátily do kina, tentokrát jsme šly do Scaly, v jaké jsme našly stůl, na kterém byla manga, Pokrevní příbuzní (kterou jsme si okamžitě zakoupily) a takové jakoby učebnice, jak malovat manga postavičky, zvířata nebo monstra. My jsme si zakoupily tu s manga postavičkami, jak jinak taky, že? xD Pak jsme si šly sednout do sálu. Poté jsme se šly podívat na nějaké přednášky a pak jsme šli na cosplay soutěž, které jsme se (ačkoliv jsme měli cosplaye)nezúčastnili. Tuto soutěž vyhrál suprový Naruto Shippuuden tým…sice nevim jak se podělili o ceny, když jich bylo asi pět, ale to je jejich věc xD. Každopádně byli jasnými výherci! Pak se ještě vyhlašovaly výsledky AMV soutěže, kterou vyhrálo ,,video“ Šíleně smutné AMV, pro které jsem hlasovala *pyšně na sebe ukazuje*(stejně tak i dalších dvě stě lidí xD ). No a pak už byl klídek…už to bylo jen anime sem, anime tam…zkrátka pohoda (=^.^=). Ještě jednou jsme se vydali do Mc Donaldu pro zmrzku a pak už jsme v kině zůstali až do jedenácti hodin (od 23:30 až do 00:00h. se v Bakale pouštěly Yaoi anime…na které jste mohli jít jen s občankou…kterou já ještě nemám*brečí*…a tak jsme se na to s kamarádkou vybodly a šly domu…sestra v kině zůstala a celou noc byla vzhůru *obdivný pohled*.
S kámoškou jsme jeli ke strejdovi a tetě, u kterých jsme byli na tyto dva dny ubytovaní, a šli si lehnout. Ráno jsme zase v šest hodin vstávali a jeli opět do Scali. Byl to komický pohled koukat se na ty unavené tváře a lidi, co leželi všude, kde se dalo xD.V sále jsme našli moji sestru a přisedli si k ní(držela nám místa). Po pár anime jsme se rozhodli zakoupit si trika, co tam prodávali (nu což, když utrácet tak pořádně…a navíc byly – mám ten dojem - levnější než předešlý rok, tak čert to vem xD). Pak následovala ještě jedna přednáška o tom, jak má vypadat správné anime, a dozvěděli jsme se spousty věcí…které si už stejně nepamatuju xD. Dokonce jsme si i vyslechli předělanou Karkulku s červeným čepečkem xD což byla zábava na úrovni xDLoLxD ještě teď z toho mám výtlemy xD. No a pak následovala další anime (která už si nepamatuji), ale jedno se mi vrylo do palice, a to Vampire Knight. Opravdu suprové anime, které všem vřele doporučuji. No a potom to anime bylo zakončení celého animefestu…na kterém se dražil poslední přívěšek, který zbyl! Teda, čekala jsem, že ho prodají tak na nejvýš za 100 kč…no zkuste hádat, za kolik ho prodali?? Nebudu Vás dál napínat…přičtěte k té stovce jednu nulu a máte odpověď…ANO! Bez keců! Vážně si ho jeden maník koupil za 1000 kč! Teda…mě spadla brada až k zemi. Nu což…jeho věc…moje peníze to nebyly xD. A tak to skončil tento úžasný animefest, kterého jsem se již po druhé zúčastnila! (*-*) a těším se na další ^^
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !