Darkroom

Tyto stránky jsou zrušeny, jejich nová adresa je zde : darkanime.webnode.cz

Statistika

Deník

Francie

Ano, vážení, tak jsem opravdu navštívila nejromantičtější zem Evropy!
Od slavného Notre-damu, Eiffelovi věži až po Louvre !
Jistě si říkáte, jak jsme to za ten víkend všechno mohli stihnout… to se ví, že jsme Louvre dost ošidili, Notre-dam jsme si však prošli a Eiffelovka? Vyjeli jsme až na její vrchol, kde na nás čekal nádherný výhled na okolí.
Teď sem napíšu pár svých poznatků, kterých jste si jistě i Vy, co jste Francii navštívili, všimli.
 
1. Sotva jsme vyšli z metra, obklopil nás bordel a nepořádek z ulic. Kam jsme pohlédly, tam papíry, odpadky a zbytky jídla… vše na zemi. To mě velice zklamalo, protože jsem očekávala trochu něco jiného, než se bát našlápnout na chodník, aby mi na botě neskončilo nějaké smetí. Za to se jim musí nechat, že kam oko dohlédlo, tam ani jedno psí lejno. Což mě velice udivilo.
 
2. Další můj poznatek…no, poznatek ani tak moc ne. Francie je proslulá tím, že na homosexuály nehledí jako na hnus, nýbrž jako na normální věc.
Byla jsem tomu sama svědkem.
Šli jsme po ulici, kde nic, tu nic, však něco přeci jen můj zrak upoutalo…co to bylo? Dva muži držící se za ruce. Fajn, možná si říkáte ,,Ta Starvation z toho dělá vědu!“ ale nejspíše vůbec netušíte, jak nádherný to byl pocit, sledovat mladou dvojici, jak bez studu a ostychu jde ulicí a chová se jako každý heterosexuální pár! Opravdu, já gaye miluju a myslím, že mě to jen tak neopustí J
 
3. Strašný provoz! Řidiči absolutně nejevili zájem o semafory a co teprve přechody pro chodce? Klidně se na nich zastavili a směle čekali na zelenou. Tím to taktem poslali nás, chodce, vyloženě do prdele! No neříkejte mi, že by jste se nenaštvali, kdyby Vám svítila zelená, šli by jste po přechodu a nějakej, s prominutím, debil by Vám zatarasil cestu svým nóbl autíčkem!
 
Tak, to by bylo asi vše k mým poznatkům. Teď něco k letu.
Jelikož jsem poprvé letěla letadlem, umíte si asi představit, jak jsem byla nervózní! Jen že, lidičky, pokud Vás to čeká, nemáte se čeho bát! Let byl klidný a bezpečný. Příjemné letušky nás tam obskakovali a nejednoho člověka oslovili svým úsměvem.
 
Hotel, ve kterém jsme byli ubytováni, byl o dost horší!
Sotva jsme doň vlezli, nemohli jsme se domluvit s recepčním, kterým byl starý, z půlky plešatý Francouz, který ani neuměl anglicky! Když jsme se s ním však přeci jenom domluvili a získali klíče od pokoje, naštvala nás další věc! Byli jsme až v nejvyšším patře, dobře, to mi nevadilo, ale co mě dostalo, byl studený vzduch v našem pokoji! Jistě by jste neušli stejné reakci jako my, kdyby jste z velké zimy vlezli do další zimy! Nejhorší to však bylo večer, protože jak je známo, teplota večerní hodinou klesá…a tak klesala i teplota v našem pokoji. A když jsme se jali stěžovat na recepci a oni nám slíbili, že s topením něco udělají, vyprdli se na to! Tak že jsme tam celý víkend byli o mrazu.
 
No, tak teď už konec o negativitách. Dohromady byl Paříž velice dobrý zážitek a hlavně poučný, co se týká památek. Do budoucna bych toto město klidně ještě navštívila…tak se spolu můžeme domluvit a jet tam jako Otaku sraz yaoi fandů XD *hrabe ji v hlavě*, ale na druhou stranu, proč by ne? XD
Poslední komentáře
26.11.2008 17:10:46: tak yo! já se hlásim dobrovolně!!! XDD Taky bych se tasm někdy ráda koukla!
 
Děkuji že jste přišli, těším se na Vaší příští navštěvu ! !